filipchel
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VV WYMIATA NA BRAMECZCE!
0
REAL DZISIAJ SLABIUTKO
0
CO ZROBIL ALEVES !?
0
ALE ZAJEBISTA BRAMKA ALEXISA!!!!!!!!! MIOODZIO!
0
alekxis magic
0
Ile jest co !?
0
Ile jest?
0
Najlepsza mozliwa 11 na te chwilę
Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Adriano
Busi
Fabregas-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar
0
A Borussia 6:2 z Hamburgerm SV
0
O Pawlowskim zrob film
0
O Pawlowskim zrob filmik
0
szczyt bezczelnosci
0
Slabo,slabo grają ,ale przeciez 0:0 to wygrywamy puchar
0
CESC ZA XAVIEGO
0
xavi jest teraz bez formy lepiej zeby fabregas zagral
0
atletico jest slabe barca zawsze najlepsza i niech tylko zagra fabs za xaviego i bedzie git
0
Pawłowski is the best
0
Same ogorki grają w tej maladze
0
Jezu Pawlowski w pierwszej jedynastce malagi !
0
zmieciemy wszystkich z powierzchni ziemi!!!!
0
no i dobrze niech się wynosi fajans jeden
0
myśl mi taka po głowie chodzi że jednak bartra na dno schodzi
0
gdzie leci mecz z santosem
0
precz z komuną
0
talent bartry jest ch**a warty
0
po meczu bartry mam łeb obdarty
0
barca na fali pedro w ch*ja wali
0
0
jaki wynik ???????????????????
0
witaj w barcelonie neymar