0

VV WYMIATA NA BRAMECZCE!

0

REAL DZISIAJ SLABIUTKO

0

CO ZROBIL ALEVES !?

0

ALE ZAJEBISTA BRAMKA ALEXISA!!!!!!!!! MIOODZIO!

0

alekxis magic

0

Ile jest co !?

0

Ile jest?

0

Najlepsza mozliwa 11 na te chwilę
Valdes
Alves-Pique-Mascherano-Adriano
Busi
Fabregas-Iniesta
Alexis-Messi-Neymar

0

A Borussia 6:2 z Hamburgerm SV

0

O Pawlowskim zrob film

0

O Pawlowskim zrob filmik

0

szczyt bezczelnosci

0

Slabo,slabo grają ,ale przeciez 0:0 to wygrywamy puchar

0

CESC ZA XAVIEGO

0

xavi jest teraz bez formy lepiej zeby fabregas zagral

0

atletico jest slabe barca zawsze najlepsza i niech tylko zagra fabs za xaviego i bedzie git

0

Pawłowski is the best

0

Same ogorki grają w tej maladze

0

Jezu Pawlowski w pierwszej jedynastce malagi !

0

zmieciemy wszystkich z powierzchni ziemi!!!!

0

no i dobrze niech się wynosi fajans jeden

0

myśl mi taka po głowie chodzi że jednak bartra na dno schodzi

0

gdzie leci mecz z santosem

0

precz z komuną

0

talent bartry jest ch**a warty

0

po meczu bartry mam łeb obdarty

0

barca na fali pedro w ch*ja wali

0

0

jaki wynik ???????????????????

0

witaj w barcelonie neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?