0

Torres jest innego zdania.

0

fcb, szachtar, cska, bate :D

0

Racja. Według FIFA jak mieszkasz poza Europą np w Afryce to nie możesz grać w EU przed ukończeniem 18. Oczywiście dla ich "dobra".

0

To chyba nawet Messi jak przybywał do Barcelony to, nie spełniał żadnego z tych warunków?

0

Messi raczej zagra na pewno, nie wiadomo tylko od której minuty.

0

Szkoda, zamiast się rozwijać musi leczyć kontuzję :/

0

Capitano- jeszcze Lipca nie ma a ZP jest za CAŁY rok. Więc może się dziać jeszcze wiele.

0

MySecret17- zobaczymy co jutro Niemcy pokażą.

0

ljochim- racja do stycznia jeszcze daleko. To jest nagroda za rok a nie sezon. Na razie nie ma sensu oceniać kto powinien dostać tą nagrodę.

0

A co miał powiedzieć? Lubie takie pytania.
Dziennikarz " Chciałby pan aby Jordi Alba grał dla Barcy?"
Villa "Nie, myślę że się nie nadaje."

0

Niech idzie grać dla arabów byle nie dla Barcy.

0

„Z mojego punktu widzenia, jest już na ich poziomie. Ma wiele wspólnych cech z asem Barcelony i Realu m.in. strzela dużo bramek mimo iż nie jest środkowym napastnikiem." Może zapomniał dodać że w Fifie.

0

emotive- tylko to jeszcze przed ostatnią kolejką
http://www.transfermarkt.de/en/lionel-messi/profil/spieler_28003.html

0

Może tak myśleć, jego zdanie i kogo to obchodzi. To że komuś się coś nie podoba nie znaczy że jest burakiem czy frajerem.

0

Jak już Guardiola ma odejść to niech pomoże messiemu w Argentynie '[

0

Po co ten Neymar jak mamy Sancheza,Cuence,Ville,Affeleya i Tello ?

0

Jestem dumny z Leo i zawsze będę póki ubiera strój blaugrany ;p

0

Messi nowy kapitan Argentyny widac ładnie go przypakowali i oby nie miał przez to jakiś problemów.

0

Messi jest podobno Kapitanem Reprezentacji Argentyny na nowo budowanej przez Sabelle.

0

Pan P Rossel robi świetne transfery i koniec kropka.

0

Przesadzasz ;p

0

Kiedy Real gonił Barcę w tamtym sezonie??Pod koniec mieliśmy z 8pkt przewagi...

0

I po co go obrażacie każdy ma swoje zdanie ważne żeby Barca wygrywała.

0

JEST!

0

Cesc już leci do Katalonii witamy w najlepszym klubie świata ! :)

0

Dałem cytat czytaj uważnie ...

0

"NIE BONDZ GUPI, PSZYJSC DO KRULESKIEGO

REALU, W BACALONIE CIE ZMARNUJOM JAK WILA ETO IMBAKIMOWIC, HALLA MARDIT!"

(2011-08-04 20:20)

~Maiditista

owned

0

Obejrzyjcie sobie filmik na yt Cesc Fabregas the Genius Maestro.

Genialny gracz!

0

Od razu tak trzeba było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?