filipw2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za słaby jest po prostu na Barce wole żeby za niego grał Affelay.
0
Brawa dla tego pana!
0
Aguero jest graczem manu city zapomnij!
0
4 karne nie strzelony haha:D
0
internacionale 2 -2 milan
0
1-1 :D
0
Ibra skutecznie trzeba przyznać.
0
Aguero w City ;p
0
Jak wystawimy mocny skład to jeszcze Audi Cup jest do wygrania.
0
Imperium totalne ;p
0
fajnie wczoraj się pep wkurzył na Pinto :D
0
zapomnijcie!
0
Dobrze gada taki piłkarz powinien być w 1 składzie Argentyny.
0
który to już?...
0
@kamilmeczynski
Jasnowidz się znalazł Cristiano w Reprezentacji na MŚ nie dotknął nawet piłki w meczu z Hiszpanią.Pod koniec sezonu jak Messi sobie odpuścił wtedy strzelił beniaminkom hat triki i już ma dostac złotą piłkę?? nie dostanie bo w meczach z Barcą nie istniał.
0
Xavi już wcale nie jest nie doceniany jak parę lat temu teraz każdy zna Xaviego i wielu piłkarzy ma go za autorytet.Ale trzeba być sprawiedliwym i dać nagrodę Messiemu bo on grał na innym poziomie.
w 55 meczach 53 gole i 24 asysty.
0
1.Messi
2.Xavi
3.Ronaldo tak będzie na bank.
0
http://www.uefa.com/uefa/mediaservices/mediareleases/newsid=1653048.html?rss=1653048+Nominees+for+UEFA+Best+Player+in+Europe+2010/11+announced
XAVI I MESSI W FINAŁOWEJ TRÓJCE
0
Na stadion rezerw idzie murawa z Camp Nou więc też pewnie jest tam bajzel.
0
Jest teraz wymiana murawy na Camp Nou i coś tam jeszcze więc nie ma prezentacji!
0
Rząd światowy będzie za kilka lat na 100%
0
podobno w 2012 roku ma ruszyć rozbudowa Camp Nou
0
Będzie info o składzie na Audi Cup???
0
Witamy Sanchez!
0
1 Lionel Andres Messi
2 Xavi
3 ronaldo
4 iniesta
5 snajder
0
Najlepszego! świetny transfer dumy kataloni :)
0
Sanchez ma genialny drybling i wniesie coś nowego do gry w porównaniu do rossiego. Sanchez TAK
0
trochę ryzykował przy tym golu ,ale trzeba przyznać ze wyszło mega dobrze ;p
0
Sanchez to utalentowany piłkarz i wygryzł by ze składu pedro ,który wchodził by z ławki w roli jokera i jest to dobry zakup pod warunkiem ,że nie oddadzą bojana.
0
Messi już na 100 % dostanie w tym roku złotą piłkę i cieszmy się ,że możemy oglądać być może jednego z najlepszych piłkarzy w histori ;)