0

Trzymajmy teraz kciuki żeby Argentyna wygrała copa america bo jak nie teraz to kiedy mają wygrać

0

Fabregas TAK rossi sanchez NIE NIE NIE

0

rossi sanchez pfff oby żaden nie trafił do barcy

0

do ataku przydał by się jedynie neymar

0

z Bilbao lub Realem ;p

0

Za Mascherano wszedł Messi to nie dziwne że ofensywa działała sprawniej.

0

Czyli za 9 miesięcy Baby boom w Hiszpanii. ;)

0

Pięknie pokazaliśmy ,że jesteśmy we wszystkim najlepsi na świecie.

Visca El Barca !!

0

W 2006-2007 miał drugie miejsce w copa america.

0

Fajnie,że mają takie same stroje jak piłkarze

0

Brawo Tak dalej!

0

Tak trzymać.

0

Real na początku sezonu raczej nie będzie jeszcze dobrze zgrany a do tego będą grać na wyjazdach. ;)

0

to teraz pora na 5000 gol

0

Alves pięknie jeszcze jak bramkę strzeli to będzie idealnie. :)

0

Real wyjdzie z grupy ale chyba tylko w fifie.

1. Zenit

2. BATE Borysów

3. Juventus

4. Real ;D

0

Jak nie będzie miał kontuzji to strzeli i z 30 bramek ;)

0

Patrzyłem przed chwilą na stone uefa i jest tam podany Hleb.

0

Myśle że będzie ten mecz już tyle razy oglądałem coś czego niebyło w programie.

0

Znalazłem coś takiego:

"Ewentualny mecz w Krakowie na pewno pokaże TVP. - Cena zależy od rynku telewizyjnego, prestiżu klubu oraz stopnia rozgrywek. Prawo do pokazania meczu w Barcelonie ma telewizja hiszpańska i z nią polska stacja telewizyjna musi rozmawiać o ewentualnej transmisji"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?