filipw2
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymajmy teraz kciuki żeby Argentyna wygrała copa america bo jak nie teraz to kiedy mają wygrać
0
Fabregas TAK rossi sanchez NIE NIE NIE
0
rossi sanchez pfff oby żaden nie trafił do barcy
0
do ataku przydał by się jedynie neymar
0
z Bilbao lub Realem ;p
0
Za Mascherano wszedł Messi to nie dziwne że ofensywa działała sprawniej.
0
Czyli za 9 miesięcy Baby boom w Hiszpanii. ;)
0
Pięknie pokazaliśmy ,że jesteśmy we wszystkim najlepsi na świecie.
Visca El Barca !!
0
W 2006-2007 miał drugie miejsce w copa america.
0
Fajnie,że mają takie same stroje jak piłkarze
0
Brawo Tak dalej!
0
Tak trzymać.
0
Real na początku sezonu raczej nie będzie jeszcze dobrze zgrany a do tego będą grać na wyjazdach. ;)
0
to teraz pora na 5000 gol
0
Alves pięknie jeszcze jak bramkę strzeli to będzie idealnie. :)
0
Real wyjdzie z grupy ale chyba tylko w fifie.
1. Zenit
2. BATE Borysów
3. Juventus
4. Real ;D
0
Jak nie będzie miał kontuzji to strzeli i z 30 bramek ;)
0
Patrzyłem przed chwilą na stone uefa i jest tam podany Hleb.
0
Myśle że będzie ten mecz już tyle razy oglądałem coś czego niebyło w programie.
0
Znalazłem coś takiego:
"Ewentualny mecz w Krakowie na pewno pokaże TVP. - Cena zależy od rynku telewizyjnego, prestiżu klubu oraz stopnia rozgrywek. Prawo do pokazania meczu w Barcelonie ma telewizja hiszpańska i z nią polska stacja telewizyjna musi rozmawiać o ewentualnej transmisji"