12

A ja myślałem,że coś takiego jest możliwe tylko w Battlefieldzie

http://i.4cdn.org/gif/1474503451697.webm

3

elevensports.pl

0

Też mam takie wrażenie

2

A niech robi co chce

0

Szkoda go,bo w Sevilli grał dobrze

0

Duża szansa,że wejdzie. Ja też ostatnio stawiam po 3 mecze - ostatnio dałem 3 mecze z hiszpańskiej po kursie ponad 2 - Gijon,Cadiz i Bilbao. Weszło jak w masło. Na dzisiaj mam Atletico,Las Palmas i Piast,a jutro Villareal,Osasuna i Bilbao

0

Jeszcze Piast wygra z Wisłą

0

Nie przesadzajmy. Oni się cieszą bo gazety będą o nich pisać,a tylko o to chodzi.

0

Bydło to jest w turcji

0

Jakoś muszą się zaprezentować

1

Legia przynajmniej pokaże ładną kibolke w LM

0

Tylko że ps pro będzie kosztować pewnie koło 1700,i głównie będzie przeznaczona do tv 4 k

0

Dzisiaj postawiłem Gijon - Leganes 1,Cadiz-Getafe 1, Deportivo - Bilbao 2. Gijon wygrywa 2:1 jak myślicie może wejść kupon ?

1

Możesz wziąć jaki chcesz. Kanały Eleven dokupujesz oddzielnie i można je dobrać za 11,90

0

Opłaca się. Ja sam w połowie czerwca kupiłem używaną na allegro z 2 padami i grą za 1200

0

Podam ci passy do nc+ go gdzie będziesz mógł oglądać te kanały,które mam w pakiecie czyli c+ i eleven

0

Świetny bramkarz,chociaż ostatnio pauzował pół roku? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

0

Nie przesadzaj. Eleven oprócz ilości praw nie ma nic. Jakość obrazu słaba,komentatorzy słabi. Nie wyobrażam sobie żeby np liga mistrzów albo liga europy była w Eleven

0

Na 99% koniec ze zorganizowanym dopingiem na Mestalla.

1

Espanyol nieźle się wzmocnił w tym sezonie. Teraz Javi Fuego,a wcześniej - Piatti,Reyes,Baptistao,Demichelis,Jurado. Coś czuję,że w tym sezonie spokojny środek tabeli i wysoko w CDR

0

Zaraz zaczyna się liga i wracamy do codzienności. Real będzie gonil od pierwszej kolejki

0

Ramos powiedzial temu dzieciakowi żeby jechał na wózku,a on rak nie miał :d

2

Hymn Sevilli jest zdecydowanie lepszy

0

Ja nie wiem jak można wielbić tego Papieża. Otwarcie mówi o tym że imigranci to nie zagrożenie,mył ich nogi,gada bzdury żeby europejki rozmnażały się z imigrantami typowy lewak

1

Marne szanse widzę na powrót. Wszystkie radykalne ekipy wywalane: Boixos,Ultras Sur,i teraz koniec z dopingiem na Valencii bo nowy prezes wprowadza swoje porządki i woli mieć grzecznych kibiców którzy będą sobie cykali fotki

1

Boixos Nois podjęli próbę porozumienia się z zarządem by móc wrócić na trybuny. Mediatorów szukali wśród piłkarzy czy lokalnych polityków. Zarząd pozostał jednak nieugięty i na razie rozmowy zakończyły się fiaskiem. Na nic zdała się obietnica unikania wszelkich problemów. Przeszłość jaka ciągnie się za tą grupą prawdopodobnie na długo wyłączy ich z aktywnego kibicowania na Camp Nou.

źródło extremesupporters.pl

0

Dokładnie. Niestety na telefonie był prolem

0

Jaki sektor dla fanów Realu? Przeciez jedno zdjęcie to Barca strzela bramkę na bernabeu,a drugie Ronaldo strzela na 1:0 w copa del Rey po karnym na cn w 2013 roku

0

Stare zdjęcie. Nie widzę nic dziwnego w wyzywaniu zawodnika przeciwnej drużyny oczywiście jeśli z tym klubem akurat nie ma zgody. Ronaldo na meczach z Atletico czy z Barcą jest obrażany cały czas i oczywiście jest na odwrót żeby tutaj nie wyszło,że tylko Ronaldo jest obrażany. Derby Barcelony na stadionie Espanyolu? Wyzwiska,a gdy piłkarz Barcy podejdzie pod trybunę fanatyków to jest niemiłosiernie jechany i rzucają w niego różnymi przedmiotami. To jest normalne zachowanie,a nienormalne zachowanie dla mnie jest takie właśnie jak na zdjęciu ze strony kibiców Barcy- zamiast rzucić w nich tymi telefonami to oni robią zdjęcia ;D

0

Jeśli ktoś oglądał film Wolf Creek to mam dobrą wiadomość. W internecie na cda jest kontynuacja tego filmu w postaci serialu -6 odcinków po 45 minut - polecam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?