fondosur1980
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
A ja myślałem,że coś takiego jest możliwe tylko w Battlefieldzie
http://i.4cdn.org/gif/1474503451697.webm
3
elevensports.pl
0
Też mam takie wrażenie
2
A niech robi co chce
0
Szkoda go,bo w Sevilli grał dobrze
0
Duża szansa,że wejdzie. Ja też ostatnio stawiam po 3 mecze - ostatnio dałem 3 mecze z hiszpańskiej po kursie ponad 2 - Gijon,Cadiz i Bilbao. Weszło jak w masło. Na dzisiaj mam Atletico,Las Palmas i Piast,a jutro Villareal,Osasuna i Bilbao
0
Jeszcze Piast wygra z Wisłą
0
Nie przesadzajmy. Oni się cieszą bo gazety będą o nich pisać,a tylko o to chodzi.
0
Bydło to jest w turcji
0
Jakoś muszą się zaprezentować
1
Legia przynajmniej pokaże ładną kibolke w LM
0
Tylko że ps pro będzie kosztować pewnie koło 1700,i głównie będzie przeznaczona do tv 4 k
0
Dzisiaj postawiłem Gijon - Leganes 1,Cadiz-Getafe 1, Deportivo - Bilbao 2. Gijon wygrywa 2:1 jak myślicie może wejść kupon ?
1
Możesz wziąć jaki chcesz. Kanały Eleven dokupujesz oddzielnie i można je dobrać za 11,90
0
Opłaca się. Ja sam w połowie czerwca kupiłem używaną na allegro z 2 padami i grą za 1200
0
Podam ci passy do nc+ go gdzie będziesz mógł oglądać te kanały,które mam w pakiecie czyli c+ i eleven
0
Świetny bramkarz,chociaż ostatnio pauzował pół roku? Poprawcie mnie jeśli się mylę.
0
Nie przesadzaj. Eleven oprócz ilości praw nie ma nic. Jakość obrazu słaba,komentatorzy słabi. Nie wyobrażam sobie żeby np liga mistrzów albo liga europy była w Eleven
0
Na 99% koniec ze zorganizowanym dopingiem na Mestalla.
1
Espanyol nieźle się wzmocnił w tym sezonie. Teraz Javi Fuego,a wcześniej - Piatti,Reyes,Baptistao,Demichelis,Jurado. Coś czuję,że w tym sezonie spokojny środek tabeli i wysoko w CDR
0
Zaraz zaczyna się liga i wracamy do codzienności. Real będzie gonil od pierwszej kolejki
0
Ramos powiedzial temu dzieciakowi żeby jechał na wózku,a on rak nie miał :d
2
Hymn Sevilli jest zdecydowanie lepszy
0
Ja nie wiem jak można wielbić tego Papieża. Otwarcie mówi o tym że imigranci to nie zagrożenie,mył ich nogi,gada bzdury żeby europejki rozmnażały się z imigrantami typowy lewak
1
Marne szanse widzę na powrót. Wszystkie radykalne ekipy wywalane: Boixos,Ultras Sur,i teraz koniec z dopingiem na Valencii bo nowy prezes wprowadza swoje porządki i woli mieć grzecznych kibiców którzy będą sobie cykali fotki
1
Boixos Nois podjęli próbę porozumienia się z zarządem by móc wrócić na trybuny. Mediatorów szukali wśród piłkarzy czy lokalnych polityków. Zarząd pozostał jednak nieugięty i na razie rozmowy zakończyły się fiaskiem. Na nic zdała się obietnica unikania wszelkich problemów. Przeszłość jaka ciągnie się za tą grupą prawdopodobnie na długo wyłączy ich z aktywnego kibicowania na Camp Nou.
źródło extremesupporters.pl
0
Dokładnie. Niestety na telefonie był prolem
0
Jaki sektor dla fanów Realu? Przeciez jedno zdjęcie to Barca strzela bramkę na bernabeu,a drugie Ronaldo strzela na 1:0 w copa del Rey po karnym na cn w 2013 roku
0
Stare zdjęcie. Nie widzę nic dziwnego w wyzywaniu zawodnika przeciwnej drużyny oczywiście jeśli z tym klubem akurat nie ma zgody. Ronaldo na meczach z Atletico czy z Barcą jest obrażany cały czas i oczywiście jest na odwrót żeby tutaj nie wyszło,że tylko Ronaldo jest obrażany. Derby Barcelony na stadionie Espanyolu? Wyzwiska,a gdy piłkarz Barcy podejdzie pod trybunę fanatyków to jest niemiłosiernie jechany i rzucają w niego różnymi przedmiotami. To jest normalne zachowanie,a nienormalne zachowanie dla mnie jest takie właśnie jak na zdjęciu ze strony kibiców Barcy- zamiast rzucić w nich tymi telefonami to oni robią zdjęcia ;D
0
Jeśli ktoś oglądał film Wolf Creek to mam dobrą wiadomość. W internecie na cda jest kontynuacja tego filmu w postaci serialu -6 odcinków po 45 minut - polecam