0

Nie będą w dużej grupie :D z Frente Atletico mają neutralne stosunki więc żadnego dymu nie będzie. Zresztą obecnie w Hiszpanii po wydarzeniach Atletico - Deportivo ciężko o jakąś większą zadymę ;d

0

Te transparenty mają tylko ludzie z grupy Ultras Sur i te okrzyki padają również od nich

0

0

Kosy to oczywiście ultras sur realu,brigadas blanquiazules espanyol, yomus Valencia i ligallo fondo Norte real zaragoza

0

Tylko na Camp Nou maja zakaz wstępu w zorganizowanej grupie,ale oczywiście indywidualnie są rozsiani na stadionie. Niektórzy z nich są na młynie za bramka w grupie supporters puyol,ale bez żadnych emblematów Boixos. Natomiast na wyjazdach nie maja problemu ze zdobyciem biletów,ale większość z nich postawilo na działalność poza stadionową. Wyjaśniam również ich obecne zgody i kosy. Obecnie jedyna zgodę maja z grupa niemiecka Standarte Bremen. Z pena mujika realu sociedad i indaR gorri osasuna zgodę mieli dawno temu,ale obecnie nie mają. Z frente atletico nie ma żadnej zgody,jedynie pakt o nieagresji lub neutralne stosunki.

3

BOIXOS ostatnio aktywnie na wyjazdach uczestniczą Na Las Palmas też tylko oni byli. Przydałby się ich powrót bo marna atmosfera na Camp Nou :D Młyn dla Boixos spokojnie z 1500 miejsc i będzie bardzo fajnie ;p tutaj fotka z Las Palmas https://pbs.twimg.com/media/CbvPGfuWEAAu40B.jpg:large

6

BOIXOS NOIS są na trybunach. Przypatrzcie się na sektor fanów Barcy co jakiś czas z przodu typek wywija tą żółtą flagą i jest tam herb Boixos ;d

0

oo hooligans internet boje się :( Karny był ewidentny nie pisze się anty tylko anti pajacu jebany

0

nie było 2221111111111111111111111111111

0

0

Akurat karny na Ronaldo był ewidentny

0

Nie stoję w obronie tylko są jasne przepisy,jeżeli ktoś ich nie przestrzega to są kłopoty. Proste

0

0

Dzieci może i niewinne. Ale to tak, jakby tatuś (dodajmy, że bardzo BOGATY tatuś) podpieprzył w sklepie cukierki dla swoich dzieci. Sklepikarka wzywa policję, cukierki wracają do właścicielki, a ojciec się burzy: ,,Skandal! Oddajcie dzieciom te kradzione cukierki! One są niewinne, przecież to ja kradłem!" Emotikon grin Ta sama logika.
Ukradzione słodycze powinny wrócić do właścicielki, żeby mogła je sprzedać. A nielegalnie zakontraktowane dzieciaki powinny wrócić na rynek transferowy (o ile ich wiek na to pozwala), żeby inne zainteresowane nimi kluby mogły je kupić. Według normalnych procedur. Legalnie. Zgodnie z prawem. Nie po katalońsku: ,,nam się wszystko to należy, odpier***cie się, frajerzy." Emotikon wink
----
A na zdjęciu - perełka ukazująca poziom oderwania viskowców od rzeczywistości. Możemy się dowiedzieć, że w ostatniej dekadzie Barca zdominowała futbol w 80%...! Emotikon grin 80% to chyba miał rozcieńczony spiryt, którego napił się autor komentarza zanim to opublikował. Emotikon pacman
I ten tekst - ,,żaden klub tak nie zdominował piłki na każdym polu". Fakt, visca-głupolu - nikt tak nie zdominował futbolu na każdym polu - a kilka dni temu nawet pod względem WPIER**LU! Emotikon grin Bo nikt w historii Superpucharu Hiszpanii nie przegrał wyżej niż 0:4. Emotikon wink Jesteście bezkonkurencyjni.

DOBITKA.COM

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Od kiedy na superpucharze puszcza się hymn Hiszpanii?

0

0

The Walking Dead to niesamowicie wciągający serial jeśli lubisz tematykę zombie. Pod koniec wakacji będzie debiutował Fear The Walking Dead,który pokaże jak to było przed apokalipsą i skąd wziął się wirus.

0

A wiadomo gdzie Lech będzie grał pierwszy mecz? U siebie czy w Szwajcarii ?

0

Nie mają polskiej strony

1

Dzisiejszy mecz wygra. Martw się o Basel

1

Poranek Kojota,Czas Surferów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?