0

Jakby był szeroki dostęp do broni,to któryś z pasażerów by go zastrzelił i nie było by całego wydarzenia.

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Komentarz usunięty

1

Jeśli Walia przejdzie Belgię,to kibice Realu mają niesamowity dylemat za kim być w półfinale. Podobno redaktorzy rm.pl już szukają argumentów dlaczego kibicować Portugalii

0

Wiem,ale chciałem tylko przedstawić jak działają na twitterze redaktorzy rm.pl

1

Ale tacy ludzie też by się znaleźli ;p

0

A co dziadek ma 20 lat i kibicuje Ronaldo ? Albo ci się coś pomyliło i zapytałaś się chłopaka który jest za Realem >?

2

Zapytaj się starszej osoby np dziadka co o tym sądzi to szybko sprowadzi na ziemie

14

Jeśli ktoś z was ma twittera i obserwuje redaktorów rm.pl to wie,że oni Ronaldo traktują jak własnego ojca albo i jeszcze lepiej. Akcja Ronaldo z mikrofonem -20 minut później wchodzi szanowany El Jarek i zaczyna już szukać argumentów na wybielenie jego czynu,a bo to dziennikarz źle o nim pisał i miał prawo tak zareagować... teraz artykuł Klatusa,który w ogóle nie powinien mieć miejsca. Ludzie którzy piszą,że przez media i dziennikarzy będą kibicować Portugalii są zwykłymi gimbusami i mam nadzieje,że szybko dojrzeją i później na podstawie swoich wpisów z twittera będą się śmiać jacy głupi byli. Według mnie taka postawa tych ludzi na 100 % wiąże się z umysłem jeszcze dzieciaka bo to jest takie przekonanie,że wszyscy trzymają kciuki za Polskę,to ja będę za ich rywalem tak na przekór wszystkim.

2



Sąd Nieletnich w Walencji uznał za winnego nieletniego fana Atlético Madryt, który dopuścił się zabójstwa kibica Deportivo, Francisco Javiera Romera, znanego jako Jimmy, podczas starć w listopadzie 2014 roku. Wyrok sądu to 6 lat pozbawienia wolności oraz 2 lata warunkowego zwolnienia.

W aktach zakończonego procesu sądowego można przeczytać, że Alvaro C.G. (ps. Kit-kat), przywódca młodzieżowego ugrupowania ultrasów Atlético Madryt i główny podejrzany w tej sprawie, został oskarżony o zabójstwo, udział w bójkach i nielegalne posiadanie broni.

Prokurator wnosił w tej sprawie o 8 lat pozbawienia wolności, z okresem warunkowego zwolnienia na okres 3 lat, jednak sędzia ostatecznie nie przystał na te warunki i zarządził łagodniejszą karę. Pozostała dwójka młodych kibiców, którzy bezpośrednio brali udział w zajściu, również została oskarżona o bójki i nielegalne posiadanie broni, jednak w ich przypadku sąd zarządził karę prac społecznych.

Sprawa śmierci kibica Los Turcos odbiła się szerokim echem zarówno w Hiszpanii, jak i w całej Europie. W wyniku starć kibiców pod Vicente Calderon rannych zostało także 11 osób, a całe zajście ostro potępili prezydenci obu klubów. Co więcej, po tym incydencie włodarze Rojiblancos zdecydowali o wyrzuceniu ze stadionu ultrasów z Frente Atlético.

0

Zdjęcie pochodzi z twittera jednego z Ultrasów Espanolu więc możliwe ;d

0

https://pbs.twimg.com/media/Ck2-oMdWkAAXD38.jpg zdjęcie przedstawia różnice między kibicami Espanyolu i Barcelony

0

Posiadam ten telefon

1

A słyszeliście historie z west Memphis diabelska przełęcz? Trojka dzieci zamordowana w 1993 r do dzis nie wiadomo kto. Polecam film diabelska przelecz i dokument west Memphis Three.

3

0

Nie wiem może tylko ja tak myślę,ale polityka na stadionach dodaje pewnego rodzaju "smaczku" wtedy czuć pewnego rodzaju napięcie i jest zdecydowanie lepsze widowisko. Dlatego lubię oglądać mecze w których polityka ma duże znaczenie

0

Nie przetłumaczysz im. Oni żyją w swoim świecie

1

Ściągnij sopcasta i na stronie livetv.sx są linki - dobra jakość,ale nie z polskim komentarzem,ale chyba to nie problem

9

Taa wszyscy którzy są w obrębie Madrytu kochają Real. Według ciebie Atletico też jest przydupasem Realu. Nawet nielubiane Getafe w sezonie 12/13 wygrało u siebie z Realem 2:1. Girona też by Barcelonie za darmo punktów nie oddała

1

Kto dzisiaj zajmie trybunę Fondo Sur - sektor ultrasów Atletico,Barca czy Sevilla ?

3

Znajomy zmarł i w urodziny na tablicy jakies no name pisali 100 lat czaisz

0

Na pewno by woleli ale gdyby to druga krakowska druzyna Cracovia zdobyla mistrzostwo bo kibice polonni maja z nimi sztamę.

2

Kibice Espanyolu nie wygwizdują hymnu Hiszpanii i nie chcą aby Katalonia odłączyła się od Hiszpanii. Większość kibiców Espanyolu to Hiszpanie jak chcesz to włącz sobie mecz Espanyolu z wami albo z jakąś ekipą z krainy basków,to zobaczysz,że bardzo dużo osób na stadionie ma flagę Hiszpanii,a w środku jest herb Espanolu - coś na wzór tego http://media.e-noticies.com/img/20141012/brigadas-12-o_457.jpg Ponadto "kibole" ultrasi z Espanyolu - Brigadas Blanquiazules są zaprzyjaźnieni z Ultrasami Realu - Ultras Sur więc myślę,że wiesz o co mi chodzi. W tych derbowych wojenkach wszystko jest normalne. Espanyol nie chce aby Barcelona zdobywała tytuły,a kibice Barcy życzą jak najgorzej Espanyolowi to jest normalne.

2

Ze względów kibicowskich lubią was,a może nie nie lubią was Sociedad i Osasuna

0

A kto powiedział,że Simeone ma być dżentelmenem ?

2

Czy tylko ja przeczytałem ETA ?

0

Idź sie poplacz

0

Ponadto Ultrasów Atletico gdzie zginał Jimmy z Deportivo La Coruna wspomogali właśnie Supporters Gol Sur i Ultra Boys ( Sporting Gijon)

2

LisuBarca

Boixos Nois nigdy nie mieli z nimi sztamy. Ultrasi Atletico (Frente Atletico) mają sztamę z Supporters Gol Sur (Real Betis) więc nic dziwnego,że takie przyśpiewki padały na tym meczu. Dla potwierdzenia macie fotkę https://pbs.twimg.com/media/CTSDWWVWIAADDN1.jpg:large

0

Alltube.tv wpisz w wyszukiwarkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?