0

Na Legie to Barcelona dzieci ze szkółki wyślę

0

Dobry dobry ale popaprany

0

Właśnie obejrzałem film "zaginiona dziewczyna" ale popaprany film

0

Oho obudziles się ze śpiączki??

2

O kurde księcia mamy na stronie

8

Taaaaaa.

1

Już 1-1.

0

Jest transmisja gdzieś??

4

W każdej fifie widać różnicę jak ktoś tego niewidzi to jest ślepy

0

A Barca, imiona, nazwiska piłkarzy??

0

Czemu bez CN??

0

Ty Claudio ty wiesz ze w UK paździ i cały czas pada

0

Jest Bolt.

0

Nie pokażą chyba

0

No zaraz Bolt.

0

Na jakim kanale??

0

Wiem ale niewygodnie się jezdzi

0

Robił ktoś przekladke Anglika??

0

Spisuje się chłopak

0

No i Munir.

0

Mam nadzieję będzie z niego wielki piłkarz

0

Halilovic już nie jest nasz

0

Napiszą że się od niego odbiła

0

Noo a co do Rio to Urugwaj chyba nie gra

2

Kolejna gafa suarez pojechał na Copa america ale nie zagrał. Zgadza się??

0

Ale pech szok

0

Ale podnieta.

0

Dzięki.

0

Ma ktos link do pitbulla tylko nie zalukaj bo tloczno

0

A ja myślę że porostu chciał coś wymusić na Argentynskim związku piłki nożnej i pewnie mu sie udalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?