frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Legie to Barcelona dzieci ze szkółki wyślę
0
Dobry dobry ale popaprany
0
Właśnie obejrzałem film "zaginiona dziewczyna" ale popaprany film
0
Oho obudziles się ze śpiączki??
2
O kurde księcia mamy na stronie
8
Taaaaaa.
1
Już 1-1.
0
Jest transmisja gdzieś??
4
W każdej fifie widać różnicę jak ktoś tego niewidzi to jest ślepy
0
A Barca, imiona, nazwiska piłkarzy??
0
Czemu bez CN??
0
Ty Claudio ty wiesz ze w UK paździ i cały czas pada
0
Jest Bolt.
0
Nie pokażą chyba
0
No zaraz Bolt.
0
Na jakim kanale??
0
Wiem ale niewygodnie się jezdzi
0
Robił ktoś przekladke Anglika??
0
Spisuje się chłopak
0
No i Munir.
0
Mam nadzieję będzie z niego wielki piłkarz
0
Halilovic już nie jest nasz
0
Napiszą że się od niego odbiła
0
Noo a co do Rio to Urugwaj chyba nie gra
2
Kolejna gafa suarez pojechał na Copa america ale nie zagrał. Zgadza się??
0
Ale pech szok
0
Ale podnieta.
0
Dzięki.
0
Ma ktos link do pitbulla tylko nie zalukaj bo tloczno
0
A ja myślę że porostu chciał coś wymusić na Argentynskim związku piłki nożnej i pewnie mu sie udalo