frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Ta królowa dobra dupka
0
Trochę więcej w nogach mamy
1
Nie mam włosów wyrwalem wszystkie
0
Marche czerwień ktoś musiał zejść gramy w 10
0
Nie najlepiej chyba z nim
0
Będzie dobrze zaraz będziemy grać 10 na 10
0
A kto Ci powiedział że nie chciał przyjść??
0
Niewiem czy było http://m.sport.pl/pilka/1,105202,20104866,chca-zabrac-realowi-piec-pucharow-europy-60-tys-podpisow.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
0
O której odbędzie się mecz z Sevilla??
0
0
Dzieki.
0
Komentarz usunięty
0
Przy wyniku 2-1 awansuje atleti?
8
Ostatnie 3 mecze realu 9 pkt, ostatnie 3 mecze Barcy 9 pkt
4
a Sevilla i Valencia po pierwszych meczach półfinału Ligi Europejskiej mają przewagę nad rywalami. Chyba z tą Valencia to się wam pomylilo
4
https://www.instagram.com/p/BEpvUj4LZVn/
0
A ja bym już teraz postawił na niego jako 1 bramkarz chłopak odejdzie i zostaniemy z staruszkiem brawo a za 2 sezony będzie problem dorwać dobrego młodego bramkarza
0
No cóż taka prawda
0
Suarez znowu 4 szkoda neymar jeszcze jedna i wskakuje przed bezyne
0
Ale ja nie mówię nic na Atletico to eleven nie ogarnia. Wszystkich męczy na 2 kanałach
0
A co mnie Atletico niech se jeszcze jeden kanał stworzą jak nie ogarniaja
0
Co to ma być eleven 2 mecze naraz
2
Leci gdzieś tylko mecz Barcelony niechce oglądać Atletico
0
No i niech gra ciągle nie da się być zajebistym ale wy byście chcieli żeby co mecz wygrywali po 5-0 i całe MSN strzelalo
0
1
Teraz wszyscy po nim jadą że przereklamowany a jak strzelał jeden po drugim gole to będzie lepszy od Messiego a teraz co żal mi was ja się nie dziwię że się wkurza jak się człowiek stara jak może a nic nie wychodzi to normalne. A wy Sezonowcy morda
0
Teraz nam wychodzi w nogach dopiero ban transferowy
0
Dzięki wielkie
0
Na jakim kanale Sevilla??
0
Niewiem nie obstawialem tam