10

Ta królowa dobra dupka

0

Trochę więcej w nogach mamy

1

Nie mam włosów wyrwalem wszystkie

0

Marche czerwień ktoś musiał zejść gramy w 10

0

Nie najlepiej chyba z nim

0

Będzie dobrze zaraz będziemy grać 10 na 10

0

A kto Ci powiedział że nie chciał przyjść??

0

O której odbędzie się mecz z Sevilla??

0

0

Dzieki.

0

Komentarz usunięty

0

Przy wyniku 2-1 awansuje atleti?

8

Ostatnie 3 mecze realu 9 pkt, ostatnie 3 mecze Barcy 9 pkt

4

a Sevilla i Valencia po pierwszych meczach półfinału Ligi Europejskiej mają przewagę nad rywalami. Chyba z tą Valencia to się wam pomylilo

0

A ja bym już teraz postawił na niego jako 1 bramkarz chłopak odejdzie i zostaniemy z staruszkiem brawo a za 2 sezony będzie problem dorwać dobrego młodego bramkarza

0

No cóż taka prawda

0

Suarez znowu 4 szkoda neymar jeszcze jedna i wskakuje przed bezyne

0

Ale ja nie mówię nic na Atletico to eleven nie ogarnia. Wszystkich męczy na 2 kanałach

0

A co mnie Atletico niech se jeszcze jeden kanał stworzą jak nie ogarniaja

0

Co to ma być eleven 2 mecze naraz

2

Leci gdzieś tylko mecz Barcelony niechce oglądać Atletico

0

No i niech gra ciągle nie da się być zajebistym ale wy byście chcieli żeby co mecz wygrywali po 5-0 i całe MSN strzelalo

0

1

Teraz wszyscy po nim jadą że przereklamowany a jak strzelał jeden po drugim gole to będzie lepszy od Messiego a teraz co żal mi was ja się nie dziwię że się wkurza jak się człowiek stara jak może a nic nie wychodzi to normalne. A wy Sezonowcy morda

0

Teraz nam wychodzi w nogach dopiero ban transferowy

0

Dzięki wielkie

0

Na jakim kanale Sevilla??

0

Niewiem nie obstawialem tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?