frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma się z kim dzielić tymi golami
0
Eleven??
0
Niee.
0
No i zlatan.
2
Coo stał w półkolu a tam mu nie wolno
1
No ale tam też nie wolno mu stać z tego co wiem
0
Tylko że był w polu karnym bramki nie powinno być
0
Po 1Wpieprzac masz rację mój błąd. Po 2 to było ustalone co ty myślałeś że to taki spontan Messiego podam w prawo i zobaczymy kto pierwszy Dobiegnie
0
Wystarczyło się nie wpiepszac i zostawić to neymarowi
0
Gruby to zadygal bo bramka nie powinna być uznana gdyby zostawił to neymarowi było by wszystko ok
0
https://www.instagram.com/p/BBvT1KABM29/
6
http://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/579462/bedzie-pierwszy-polak-w-barcelonie-mlody-bramkarz-na-testach-w-dumie-katalonii?src01=6a4c8
0
https://www.instagram.com/p/BBsR9hqEsbJ/
0
Druga bramka zabilaby spotkanie??? chyba jeszcze wiele musisz się nauczyc
0
Jest dobry?? Żaden zespół na świecie go nie chce za frajer no naprawdę gość daje rade
1
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
17
I za 50 kupujemy całe Leicester :-)
0
Myślę że Neymar w Anglii nieźle po piszczelach by dostał przy jego stylu gry to już nie byłby ten sam Neymar
0
Jak dla mnie bezguscie ale mu może się podobać
1
Przyłączylem żeby obejrzeć karne a tu dupa musiał strzelić
0
A czy ja coś mówię że nie może sobie pozwolić
0
Hehe taki samochód to prędzej postawi w salonie przy kominku
0
Film kozak polecam uśmiałem sie
0
http://m.onet.pl/sport/ofsajd/faceci,cgz0w4?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=onetsg_fb_sport&utm_campaign=onetsg_fb jak myślicie to Leo??
0
Zero ambicji widzę chcesz być 4,6 lub 10 w tabeli twoja strata
7
https://www.instagram.com/p/BBd1AuBkseb/
0
Widać że stary przekretas cięty na kasę oby Neymara nie namówił na coś głupiego
0
A jak mówiłem że Leicester pojedzie city to się że mnie śmiali i proszę zamykają usta wszystkim
0