0

Ma się z kim dzielić tymi golami

0

Eleven??

0

Niee.

0

No i zlatan.

2

Coo stał w półkolu a tam mu nie wolno

1

No ale tam też nie wolno mu stać z tego co wiem

0

Tylko że był w polu karnym bramki nie powinno być

0

Po 1Wpieprzac masz rację mój błąd. Po 2 to było ustalone co ty myślałeś że to taki spontan Messiego podam w prawo i zobaczymy kto pierwszy Dobiegnie

0

Wystarczyło się nie wpiepszac i zostawić to neymarowi

0

Gruby to zadygal bo bramka nie powinna być uznana gdyby zostawił to neymarowi było by wszystko ok

0

Druga bramka zabilaby spotkanie??? chyba jeszcze wiele musisz się nauczyc

0

Jest dobry?? Żaden zespół na świecie go nie chce za frajer no naprawdę gość daje rade

1

Komentarz usunięty

8

Komentarz usunięty

17

I za 50 kupujemy całe Leicester :-)

0

Myślę że Neymar w Anglii nieźle po piszczelach by dostał przy jego stylu gry to już nie byłby ten sam Neymar

0

Jak dla mnie bezguscie ale mu może się podobać

1

Przyłączylem żeby obejrzeć karne a tu dupa musiał strzelić

0

A czy ja coś mówię że nie może sobie pozwolić

0

Hehe taki samochód to prędzej postawi w salonie przy kominku

0

Film kozak polecam uśmiałem sie

0

Zero ambicji widzę chcesz być 4,6 lub 10 w tabeli twoja strata

0

Widać że stary przekretas cięty na kasę oby Neymara nie namówił na coś głupiego

0

A jak mówiłem że Leicester pojedzie city to się że mnie śmiali i proszę zamykają usta wszystkim

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?