frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ja się pytam co to za pomysł ma w głowie trener Granady
3
Znowu na pusta :-)
0
I to jest pomocnik
0
No patrz słońce w styczniu o 16 niesamowite
0
Ja nigdzie nie widzę
0
Nie ma jeszcze podanych składów
0
Odezwę się do ciebie na spokojnie na priv
0
Ja mam 4 zdjęcia które trzeba połączyć a ty zaprojektujesz to sam napewno nie ma być to kopia czyjeś dziary
0
Mam tam kumpli niedaleko w Rybarzowicach
4
Jak świeci słońce na murawę to się chu. Owo oglada
0
Ile lat działasz w tym fachu?? Skąd jesteś?? Ja mam pomysł na dziarke Ale u mnie w mieście nie ma dobrych tatuazystow
2
To dobrych amatorów znasz
3
https://www.instagram.com/p/BATM89_S3gi/ dobra dziarka
0
Stary dobry iniesta. Podsumowanie rakiety bezbłędne :-)
0
Każdy tak gada nielicznym się udaje
0
No właśnie piszę że dla mnie to nie jest upokorzenie zresztą Neymar nie robi tego tylko gdy mecz jest rozstrzygnięty a gdyby ciągle tak robił przy wyniku 0-0 i mecz by się tak skończył to byście pisali ze debil trikowal i dlatego nie wygrali
1
Nie czaje czemu się czepiaja Neymara bo kiwa bardziej efektowniej niż inni co za różnica czy go miniesz piłka między nogami lub nad nim czy prostym zwodem niektórzy mają ostry ból dupy o to całe piękno footballu to barca po odejściu Ronaldinho brakowało kogoś takiego jak Neymar niedosc że styl gry barcy to jest coś pięknego a styl prowadzenia piłki przez Neymara do tego idealnie pasuje.
0
Gra tyle ile na to zasługuje
0
Po co???
1
Intagram jeżeli chodzi o filmiki to najlepszy
0
Trójki a ja myślałem że tylko 2 gra w Barcelonie
1
Tak tak a Neymar do ManU i Suarez do Bayernu
0
Czasami sobie tak myślę z gdybym był piłkarzem to pewnie czasami bym nie wytrzymał i komuś przywalil
0
A coś ty myślał że wy awansujecie haha i dobrze że na was czekali wiecznie nie będziemy chować głowy w piasek za to co zrobił albo chciał zrobić bramkarz messiemu powinien po mordzie dostać
22
Shakira to ty?????
0
Teraz kibice Espanyolu wje. B i będę hapi
2
Co tam się dzieje 3 połowa powinna byc
3
Bramkarz ma z buta od Ardy na koniec
1
Iniesta bóg
0
Lubie to.