0

Żeby tego sędziego chu.......strzelił

1

Jest i Roberto

0

Moja w robocie całe szczęście ale pies uciekł do innego pokoju

0

Dawno nie na krzyczałem tak ryja na.meczu

1

Piiiiii piiiiii piiiiii z Espanyolu

1

Ale nie jest wart tej kasy

0

Ta to nie dziala

0

Piknie brawo Luis

6

Iniesta

1

W sylwka tak dam czadu że obudze się w sobotę o 15.30

1

Jak by doliczyl z 70 min to by zszedł po 30 moze

4

Sędzia chu.. Zakończył mecz ja chcę więcej

64

Mateusz na skrzydle ależ to będzie mecz

0

Czemu krychowiak nie gra???

0

No chyba właśnie na żadnym :-/

0

Przecież nie ma dnia bez bólu

14

Dobra nic za głupi jesteś widocznie żeby to zrozumieć

10

Tylko pique nie podpisał później kontraktu z Realem czego nie rozumiesz? Pomyśl zanim coś napiszesz

0

Ile postawiłes?? Zawsze jest

0

Będą i hope

3

A ja liczę na Leicester niech pokażą że nie tylko hajs się liczy a za rok Liverpool do boju

0

A nie przepraszam mój błąd

0

??? Ja tu nic niewidze co mogło być kierowane do Messiego jedynie " chcemy zdobywać kolejne tytuły "

2

Całe szczęście patrzeć się na niego nie dało

2

Haha najlepszy talent na świecie na LO to chyba piłka nożna zachodzi na psy hahaha przestań brać dopalacze chłopie

0

Ale to tak serio już go wydygali czy jaja sobie robicie??

0

Real remis

1

Dokladnie tylko by się marnowal na ławce

3

Co do Denisa popieram a Alen niech jeszcze następny sezon zostanie na wypożyczeniu

0

Na moje byl przynajmniej z tego ujęcia kamery co pokazali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?