frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby tego sędziego chu.......strzelił
1
Jest i Roberto
0
Moja w robocie całe szczęście ale pies uciekł do innego pokoju
0
Dawno nie na krzyczałem tak ryja na.meczu
1
Piiiiii piiiiii piiiiii z Espanyolu
1
Ale nie jest wart tej kasy
0
Ta to nie dziala
0
Piknie brawo Luis
6
Iniesta
1
W sylwka tak dam czadu że obudze się w sobotę o 15.30
1
Jak by doliczyl z 70 min to by zszedł po 30 moze
4
Sędzia chu.. Zakończył mecz ja chcę więcej
64
Mateusz na skrzydle ależ to będzie mecz
0
Czemu krychowiak nie gra???
0
No chyba właśnie na żadnym :-/
0
Przecież nie ma dnia bez bólu
14
Dobra nic za głupi jesteś widocznie żeby to zrozumieć
10
Tylko pique nie podpisał później kontraktu z Realem czego nie rozumiesz? Pomyśl zanim coś napiszesz
0
Ile postawiłes?? Zawsze jest
0
Będą i hope
3
A ja liczę na Leicester niech pokażą że nie tylko hajs się liczy a za rok Liverpool do boju
0
A nie przepraszam mój błąd
0
??? Ja tu nic niewidze co mogło być kierowane do Messiego jedynie " chcemy zdobywać kolejne tytuły "
2
Całe szczęście patrzeć się na niego nie dało
2
Haha najlepszy talent na świecie na LO to chyba piłka nożna zachodzi na psy hahaha przestań brać dopalacze chłopie
0
Ale to tak serio już go wydygali czy jaja sobie robicie??
0
Real remis
1
Dokladnie tylko by się marnowal na ławce
3
Co do Denisa popieram a Alen niech jeszcze następny sezon zostanie na wypożyczeniu
0
Na moje byl przynajmniej z tego ujęcia kamery co pokazali