0

Czemu ten fax się rozdygal i navas zostal

0

Haha bez kitu.

0

Nie zje... Ta tego

0

Ależ mecz. Jeeeee

0

I chu. J

0

Ojj Valencia opadła już z sił

0

Hahaha Ronaldo jaki nurek

0

Czerwień.

0

To nie znaczy że z Realu się śmiać nie.można

0

Uuuuuuuuuuuuuuuu hahaha

0

Ale przy.......al

0

Już dawno miałem to napisać to HD na eleven to niewiem czy to można nazwać HD

0

Szlak by to.

0

Genialne podanie genialne przyjęcie geniusz Ronaldo no zeczywiscie

5

Komentatorzy to w koszulkach realu chyba siedza

7

Komentarz usunięty

0

A no racja za 3 godz 18 min

0

Chyba już

3

Na autobus nie zdążył

1

Benitez nie zdążył się ogolic do konca

1

Że jechał 200 na godz i stracił zaufanie beniteza

0

Jamesa zamknęli?? :-)

0

No to Valencia!!!

0

O fujjj już chyba skończył karierę

6

A mi w fifie Sevilla proponuję 28 za niego sprzedawać??

1

Ameryka Kolumb to ty??

0

Doigracie się na Camp nou

1

Titanic Armagedon

0

Twój NIK mówi wszystko wyloguj się

1

Jaka pizza trzeba być żeby się z remisu cieszyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?