frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu ten fax się rozdygal i navas zostal
0
Haha bez kitu.
0
Nie zje... Ta tego
0
Ależ mecz. Jeeeee
0
I chu. J
0
Ojj Valencia opadła już z sił
0
Hahaha Ronaldo jaki nurek
0
Czerwień.
0
To nie znaczy że z Realu się śmiać nie.można
0
Uuuuuuuuuuuuuuuu hahaha
0
Ale przy.......al
0
Już dawno miałem to napisać to HD na eleven to niewiem czy to można nazwać HD
0
Szlak by to.
0
Genialne podanie genialne przyjęcie geniusz Ronaldo no zeczywiscie
5
Komentatorzy to w koszulkach realu chyba siedza
7
Komentarz usunięty
0
A no racja za 3 godz 18 min
0
Chyba już
3
Na autobus nie zdążył
1
Benitez nie zdążył się ogolic do konca
1
Że jechał 200 na godz i stracił zaufanie beniteza
0
Jamesa zamknęli?? :-)
0
No to Valencia!!!
0
O fujjj już chyba skończył karierę
6
A mi w fifie Sevilla proponuję 28 za niego sprzedawać??
1
Ameryka Kolumb to ty??
0
Doigracie się na Camp nou
1
Titanic Armagedon
0
Twój NIK mówi wszystko wyloguj się
1
Jaka pizza trzeba być żeby się z remisu cieszyć