frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi Suarez
0
Haha a pisałem że się będą o nią bić na koniec
0
Munir płakał jak oglądał :-)
0
Barca b.
7
Szczac mi się chce ale nie idę
1
Messi ze suarezem bada się bić o piłkę na koniec kto ją weźmie do domu
0
Noo Mateusz z lewej by zadygal
1
Placzecie o tego karnego nie strzelił i koniec a decyzja o tym żeby on strzelał jak najbardziej należało mu się
0
Szkoda ze tylko 1 polowa mecz barcy powinien mieć 4 połowy
0
Bo chciał strzelić przy słupku?? Jestes
0
Rewanż chyba ma grać 2 skład??
2
Spóźniasz się na mecz 11 min a tu 2-0 szlak by ta robote trafił
1
Leicester zamyka usta wszystkim
10
Komentarz usunięty
0
Patelnia w głowę go hehe
0
To city pewnie zrobi niezle zakupy tego lata
2
Na żywo napisał czytaj uważnie
0
Komentarz usunięty
1
Co to??
42
Znając życie trafimy na celte i 3 mecze z nimi
0
This is brazil.
1
Łeee tam tylko 90 min liczyłem na dogrywke :-)
1
http://sportowybar.wp.pl/martykul.html?kat=1041241&src01=6a4c8&wid=18122826
0
Nie odważy się kibice Atletico by go zadygali
0
Uuu co ja widzę real remis Zidane do zwolnienia??
0
Inaczej się nie da
27
https://www.instagram.com/p/BAxwW14lWiV/
0
Canal plus jutro???
0
Bez licencji pisze jak byk
0
Z tobą??