0

Messi Suarez

0

Haha a pisałem że się będą o nią bić na koniec

0

Munir płakał jak oglądał :-)

0

Barca b.

7

Szczac mi się chce ale nie idę

1

Messi ze suarezem bada się bić o piłkę na koniec kto ją weźmie do domu

0

Noo Mateusz z lewej by zadygal

1

Placzecie o tego karnego nie strzelił i koniec a decyzja o tym żeby on strzelał jak najbardziej należało mu się

0

Szkoda ze tylko 1 polowa mecz barcy powinien mieć 4 połowy

0

Bo chciał strzelić przy słupku?? Jestes

0

Rewanż chyba ma grać 2 skład??

2

Spóźniasz się na mecz 11 min a tu 2-0 szlak by ta robote trafił

1

Leicester zamyka usta wszystkim

10

Komentarz usunięty

0

Patelnia w głowę go hehe

0

To city pewnie zrobi niezle zakupy tego lata

2

Na żywo napisał czytaj uważnie

0

Komentarz usunięty

1

Co to??

42

Znając życie trafimy na celte i 3 mecze z nimi

0

This is brazil.

1

Łeee tam tylko 90 min liczyłem na dogrywke :-)

0

Nie odważy się kibice Atletico by go zadygali

0

Uuu co ja widzę real remis Zidane do zwolnienia??

0

Inaczej się nie da

0

Canal plus jutro???

0

Bez licencji pisze jak byk

0

Z tobą??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?