frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Poczekaj z 3 mecze Zidan będzie się wczytywal
0
Żeby babola nie oddygali i go nie powołali na LM
0
Benek błaga florka
1
Wiem o co mu chodzi beke sobie robie tylko ja nie lykam wszystkiego co piszą w necie
2
A jak się gra inaczej niż na wf???
0
Podobno
0
No niewiem pytam się (???)
0
No i co zwolnili benka???
0
Ja tam sądzę że Mourinho wróci wątpię żeby wzięli Zidana no chyba że naprawdę spisują ten sezon na porażkę
0
Wiadomo że to Zidan??
0
Może źle to nazwałem chodzi mi o to że trenować w takiej lidze a w la liga to duża różnica więc uważam że sobie nie poradzi ale mnie to tam nie Obchodzi jeszcze lepiej dla nas najbardziej obawiam się Mourinho wróci
3
Dziś to dodali na tej stronie
0
Zidan czy Mourinho???
2
No i co Zidan na trenera?? Jeszcze lepiej z młodymi se nie radzi a co dopiero z pierwszym składem chyba że Mourinho wraca
0
Sprzedajemy na sezon po sezonie u van debila Będzie kosztował 19
5
No co za gnuj z Espanyolu
3
Trzeba czekać na potwierdzenie z Fifa tylko Perez faksu jeszcze nie naprawil
0
Wiadomo że trochę im to zajmie zobaczymy ile minut będą dostawać arda Będzie miał łatwiej dostać się do składu
0
Di Maria ozil oczywiście od czasu jak odeszli z Realu :-)
0
A to wszystko wina faxu de gea by to wpuscil
0
Balotelli.
0
Figo ale się nie starał
0
Cholera wie a Douglas dalej na liscie kontuzjowanch??
34
Jak dobrze ze jest ta strona chyba bym oszalał z nudów
1
Dawno nie obstawialem ale możesz zakończyć zakład przed zakończeniem meczu i zgarnąć jakąś sumke w zależności od wyniku
1
Busi. B
0
Najlepsza jak dla mnie
2
Telemark by musiał poćwiczyć
0
Czy odbył się ostatnio mecz w La liga bez razacych błędów sedziowskich??
8
Gdyby ten faul był na benzemie. Jaki faul??