8

Poczekaj z 3 mecze Zidan będzie się wczytywal

0

Żeby babola nie oddygali i go nie powołali na LM

0

Benek błaga florka

1

Wiem o co mu chodzi beke sobie robie tylko ja nie lykam wszystkiego co piszą w necie

2

A jak się gra inaczej niż na wf???

0

Podobno

0

No niewiem pytam się (???)

0

No i co zwolnili benka???

0

Ja tam sądzę że Mourinho wróci wątpię żeby wzięli Zidana no chyba że naprawdę spisują ten sezon na porażkę

0

Wiadomo że to Zidan??

0

Może źle to nazwałem chodzi mi o to że trenować w takiej lidze a w la liga to duża różnica więc uważam że sobie nie poradzi ale mnie to tam nie Obchodzi jeszcze lepiej dla nas najbardziej obawiam się Mourinho wróci

3

Dziś to dodali na tej stronie

0

Zidan czy Mourinho???

2

No i co Zidan na trenera?? Jeszcze lepiej z młodymi se nie radzi a co dopiero z pierwszym składem chyba że Mourinho wraca

0

Sprzedajemy na sezon po sezonie u van debila Będzie kosztował 19

5

No co za gnuj z Espanyolu

3

Trzeba czekać na potwierdzenie z Fifa tylko Perez faksu jeszcze nie naprawil

0

Wiadomo że trochę im to zajmie zobaczymy ile minut będą dostawać arda Będzie miał łatwiej dostać się do składu

0

Di Maria ozil oczywiście od czasu jak odeszli z Realu :-)

0

A to wszystko wina faxu de gea by to wpuscil

0

Balotelli.

0

Figo ale się nie starał

0

Cholera wie a Douglas dalej na liscie kontuzjowanch??

34

Jak dobrze ze jest ta strona chyba bym oszalał z nudów

1

Dawno nie obstawialem ale możesz zakończyć zakład przed zakończeniem meczu i zgarnąć jakąś sumke w zależności od wyniku

1

Busi. B

0

Najlepsza jak dla mnie

2

Telemark by musiał poćwiczyć

0

Czy odbył się ostatnio mecz w La liga bez razacych błędów sedziowskich??

8

Gdyby ten faul był na benzemie. Jaki faul??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?