0

Aha no to lipa

0

Kto tu jest hooyem ty sie dopierdzielasz do mnie ze uslyszalem omająg anie bomająg

0

Hmm czyli kibicujemy teraz o wiecej czerwieni

0

Powiedzcie mi gdyby mecz sie skończ przed czasem z powodu czerwonych kartek to te wszystkie bramki zapisaly by sie w statystykach ??

0

Alez parcie na bramki

3

Po przerwie niech wyjda w 11 moze nikt sie nie zczai

0

A czas wengera sie juz nie skonczyl ??

0

I tak w szoku jestem ze nie machal lapami

13

Bedzie zjebka w szatni mógł podac do ronaldo

0

Ten mecz chyba sie skończy przed czasem

0

O ja jaki ty jestes przyjebany az zal napisalem ze mam to w dupie a ty dalej swoje zreszta chyba nawet niewiesz co znaczy pojęcie inteligentny

0

Ja to jest choroba a nie lenistwo to chyba raczej ty jestes malo inteligentny skoro tak twierdzisz a slysze bardzo dobrze ale ty wiesz lepiej pozdro fuckin idiot

0

Oh polonista sie znalazl mam dyslekcje i mam to w dupie

0

Dokladnie nie ma co jeszcze gra wyglada jak wyglada faul co 2 min

0

Czyli dobry bo facet komentuje od tylu lat najwarzniejsze wydarzenia sportowe

0

Ja slyszalem omająg

0

Szpaku omająg

0

Lucho chyba nic nie mial wtedy jeszcze do powiedzenia

0

Juz wczoraj to zrobili

0

No to szukamy neymara teraz

0

Ten mecz tak ale komentarze typu podajcie link do transmisji bo na meczykach sie tnie sa co tydzien

0

Czemu wy se ludzie nie wezmiecie nc+ czy jakiejs innej platformy telewizyjnej tylko co tydzien placzecie o transmisje w necie ze nie ma ze sie tnie

0

Co ten szpaku czasem pirrdoli to sie sluchac nie da

0

Tvp sport pisze jak byk

0

Niee inny hehe beke sobie zrobilem najlepszy Ronaldinho

0

To co te chlopaki wyprawiaja w tym sezonie to szok 2 sezon w bpl pokazali ze pieniadze to nie wszystko

0

J

0

Ok dzieki wielkie

0

Mam pytanie chce leciec do barcelony w sierpniu natrafie na jakis mecz w tym czasie ?? I czy bilet na mecz to bezproblemowa sprawa ??

0

Hehe bez kitu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?