frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aha no to lipa
0
Kto tu jest hooyem ty sie dopierdzielasz do mnie ze uslyszalem omająg anie bomająg
0
Hmm czyli kibicujemy teraz o wiecej czerwieni
0
Powiedzcie mi gdyby mecz sie skończ przed czasem z powodu czerwonych kartek to te wszystkie bramki zapisaly by sie w statystykach ??
0
Alez parcie na bramki
3
Po przerwie niech wyjda w 11 moze nikt sie nie zczai
0
A czas wengera sie juz nie skonczyl ??
0
I tak w szoku jestem ze nie machal lapami
13
Bedzie zjebka w szatni mógł podac do ronaldo
0
Ten mecz chyba sie skończy przed czasem
0
O ja jaki ty jestes przyjebany az zal napisalem ze mam to w dupie a ty dalej swoje zreszta chyba nawet niewiesz co znaczy pojęcie inteligentny
0
Ja to jest choroba a nie lenistwo to chyba raczej ty jestes malo inteligentny skoro tak twierdzisz a slysze bardzo dobrze ale ty wiesz lepiej pozdro fuckin idiot
0
Oh polonista sie znalazl mam dyslekcje i mam to w dupie
0
Dokladnie nie ma co jeszcze gra wyglada jak wyglada faul co 2 min
0
Czyli dobry bo facet komentuje od tylu lat najwarzniejsze wydarzenia sportowe
0
Ja slyszalem omająg
0
Szpaku omająg
0
Lucho chyba nic nie mial wtedy jeszcze do powiedzenia
0
Juz wczoraj to zrobili
0
No to szukamy neymara teraz
0
Ten mecz tak ale komentarze typu podajcie link do transmisji bo na meczykach sie tnie sa co tydzien
0
Czemu wy se ludzie nie wezmiecie nc+ czy jakiejs innej platformy telewizyjnej tylko co tydzien placzecie o transmisje w necie ze nie ma ze sie tnie
0
Co ten szpaku czasem pirrdoli to sie sluchac nie da
0
Tvp sport pisze jak byk
0
Niee inny hehe beke sobie zrobilem najlepszy Ronaldinho
0
To co te chlopaki wyprawiaja w tym sezonie to szok 2 sezon w bpl pokazali ze pieniadze to nie wszystko
0
J
0
Ok dzieki wielkie
0
Mam pytanie chce leciec do barcelony w sierpniu natrafie na jakis mecz w tym czasie ?? I czy bilet na mecz to bezproblemowa sprawa ??
0
Hehe bez kitu