frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wnioskuję o usunięcie tego artykułu bo to nie ma sensu.
0
Niee suareza kazał kupić do Bayernu jak odejdzie
0
Jeszcze nie wiadomo gdzie będzie trenerem a tu już takie tematy są poruszane co to Onet??
0
Barca się rozpada :-)
2
Kibice pokory na chu....j
0
A ja coś czuję że Luis ich nie wypuści od 1 min
3
Teraz taka podnieta arda wszyscy a pamiętam jak rzucał butem to wszyscy po nim jechali że jak zwierze
0
Mi też brak Mateusza na skrzydle ale Alba musi odpocząć więc postawilbym na Adriano
3
Mam nadzieję że to nie będzie ManU i mam nadzieję że już nigdy się nie podniosą. Myślę że pójdzie do city.
36
Mam nadzieję że pojadą ich z 6 -0 wdeptaja w ziemię a ja będę się śmiał
0
Sandro to jest dopiero 00000
2
Tylko nie Mateusz na skrzydle
5
Canal plus sport
0
Alba jak dla mnie 6,5 minimum powinien dostać pracowała tylko lewa strona Alba Iniesta Neymar
0
15 czy 1,5??
0
Może i mamy ale nie na niego
0
Na.jakim kanale jutro transmisja w tv??
1
Moja podejrzewala że piszę z kochanka na fcb
0
Mina Jamesa mówi ciekawe czy mi też poda rękę
0
Ale od zawsze tak miałeś czy nagle się tak stalo
0
Spróbuj może odinstalować i zainstalować jeszcze raz
0
Nie mam pojęcia czemu tak jest PC? Ps? Xbox?
0
Przeciwnik nie może wyłączyć twojej powtórki przynajmniej tak było jak ja grałem ale już dawno nie grałem online
0
Niee ale pisze właśnie o nich
0
Oj tam oj tam czepiasz się
1
Zidan tu Zidan na fb Zidan na Twitterze Zidan na intagramie. Zygam
0
ManU????
2
Pamiętam jak ładna brameczke realiowi wpakował w LM w zeszłym sezonie
0
Hehe u mnie też ma 84
1
Barca innych nie znam hehe