0

Wnioskuję o usunięcie tego artykułu bo to nie ma sensu.

0

Niee suareza kazał kupić do Bayernu jak odejdzie

0

Jeszcze nie wiadomo gdzie będzie trenerem a tu już takie tematy są poruszane co to Onet??

0

Barca się rozpada :-)

2

Kibice pokory na chu....j

0

A ja coś czuję że Luis ich nie wypuści od 1 min

3

Teraz taka podnieta arda wszyscy a pamiętam jak rzucał butem to wszyscy po nim jechali że jak zwierze

0

Mi też brak Mateusza na skrzydle ale Alba musi odpocząć więc postawilbym na Adriano

3

Mam nadzieję że to nie będzie ManU i mam nadzieję że już nigdy się nie podniosą. Myślę że pójdzie do city.

36

Mam nadzieję że pojadą ich z 6 -0 wdeptaja w ziemię a ja będę się śmiał

0

Sandro to jest dopiero 00000

2

Tylko nie Mateusz na skrzydle

5

Canal plus sport

0

Alba jak dla mnie 6,5 minimum powinien dostać pracowała tylko lewa strona Alba Iniesta Neymar

0

15 czy 1,5??

0

Może i mamy ale nie na niego

0

Na.jakim kanale jutro transmisja w tv??

1

Moja podejrzewala że piszę z kochanka na fcb

0

Mina Jamesa mówi ciekawe czy mi też poda rękę

0

Ale od zawsze tak miałeś czy nagle się tak stalo

0

Spróbuj może odinstalować i zainstalować jeszcze raz

0

Nie mam pojęcia czemu tak jest PC? Ps? Xbox?

0

Przeciwnik nie może wyłączyć twojej powtórki przynajmniej tak było jak ja grałem ale już dawno nie grałem online

0

Niee ale pisze właśnie o nich

0

Oj tam oj tam czepiasz się

1

Zidan tu Zidan na fb Zidan na Twitterze Zidan na intagramie. Zygam

0

ManU????

2

Pamiętam jak ładna brameczke realiowi wpakował w LM w zeszłym sezonie

0

Hehe u mnie też ma 84

1

Barca innych nie znam hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?