frostiman90
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak dla mnie kozak uśmiałem się jak nigdy
0
Kurde pozno te mecze z Sevilla 22 i 23
0
Ze co ??
0
Marche chyba
3
OFICJALNIE: Masip 1 bramkarzem Fc Barcelony xD
1
Tak ciezko zaplacic pare złoty i oglądać normalnie
0
Tylko net nestety
2
Tylko net nestety porażka:/
1
Nie o to mi chodzi ze sie nim zachwycaja chodzi o gdybanie czemu kupilismy Douglasa a nie jego . Nie kupilismy i tyle
13
Takie gdybanie nnie rozwala
0
Nie ma chyba w tv
1
Zonk xDDDDDDDDDD
0
Czaisz
0
A w zainteresowaniach wpisał piłka można xD
0
Nie widzę
0
Jutro w gazetach Ronaldo na wylocie kontaktuje sie z PSG
0
A co mial powiedzieć komentarz adekwatny do wyniku
2
Kocham Barcelone ale Liverpool najbardziej lubie z Angli mam nadzieje ze zagraja w LM za rok
0
Ja również chcialbym zobaczyc Digne
0
Polecam włączyć canal +sport :-)
14
OFICJALNIE:Munir 4 napastnikiem Barcelony:-)
0
No to odpalamy eleven :-)
0
Ty przecietny Kowalaki uzbieraj na Maybacha i jedz do spa rydzyka w toruniu to ci przejdzie . Zdziwilbys sie ile z nich ma rodziny a samochody co pare lat ten sam model ten sam kolor starsza Kowalska sie nie zczai zabardzo pokazywac sie z kasa nie beda to oczywiste
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Obstawiaj rozumem nie sercem
11
No na bank nikt tego nie przewidział
0
Openbox kupujesz albo nbox plus 150 zł na 3 miesiące i masz wszystko cyfrowy Polsat, nc + wszystkie ppv odblokowanie namiar na dostawce sygnału znajdziesz na jakimś forum
3
No pomocnik to nam potrzebny na gwałt
0
Ktoś tu pisał wcześniej że o 19
7
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1354946787853082&id=208798935801212. Haha