2

Jak dla mnie kozak uśmiałem się jak nigdy

0

Kurde pozno te mecze z Sevilla 22 i 23

0

Ze co ??

0

Marche chyba

3

OFICJALNIE: Masip 1 bramkarzem Fc Barcelony xD

1

Tak ciezko zaplacic pare złoty i oglądać normalnie

0

Tylko net nestety

2

Tylko net nestety porażka:/

1

Nie o to mi chodzi ze sie nim zachwycaja chodzi o gdybanie czemu kupilismy Douglasa a nie jego . Nie kupilismy i tyle

13

Takie gdybanie nnie rozwala

0

Nie ma chyba w tv

1

Zonk xDDDDDDDDDD

0

Czaisz

0

A w zainteresowaniach wpisał piłka można xD

0

Nie widzę

0

Jutro w gazetach Ronaldo na wylocie kontaktuje sie z PSG

0

A co mial powiedzieć komentarz adekwatny do wyniku

2

Kocham Barcelone ale Liverpool najbardziej lubie z Angli mam nadzieje ze zagraja w LM za rok

0

Ja również chcialbym zobaczyc Digne

0

Polecam włączyć canal +sport :-)

14

OFICJALNIE:Munir 4 napastnikiem Barcelony:-)

0

No to odpalamy eleven :-)

0

Ty przecietny Kowalaki uzbieraj na Maybacha i jedz do spa rydzyka w toruniu to ci przejdzie . Zdziwilbys sie ile z nich ma rodziny a samochody co pare lat ten sam model ten sam kolor starsza Kowalska sie nie zczai zabardzo pokazywac sie z kasa nie beda to oczywiste

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

Obstawiaj rozumem nie sercem

11

No na bank nikt tego nie przewidział

0

Openbox kupujesz albo nbox plus 150 zł na 3 miesiące i masz wszystko cyfrowy Polsat, nc + wszystkie ppv odblokowanie namiar na dostawce sygnału znajdziesz na jakimś forum

3

No pomocnik to nam potrzebny na gwałt

0

Ktoś tu pisał wcześniej że o 19

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?