galacticos!
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do dwoch panow nizej ;)
http://www.realmadrid.pl/inde x.php?co=aktualnosci&id=31901
wejdzcie i polemizujcie z historia :) jezeli nadal jestescie oporni na fakty, dalej zyjcie sobie w swoim swiecie, z monopolem na racje ;)
0
Messi_10.! - wiem ze ciezko ci w to uwierzyc. nie dziwie Ci sie. zawsze macie problemy z racjonalnym spojrzeniem na fakty ;)
0
Jacooß - a pierwszy mecz ? :D wbite 3 gole dla barcy, potem wyzszosc taktyczna w rewanzu, kiedy mou zrealizowal swoje zalozenia i nie dal sobie wbic bramki, guariola dwoil sie i troil, niestety nie udalo mu sie ;)
0
boros101010 - moge bezkarnie wchodzic na wasz portal ;) a ty mozesz wrocic do odrabiania lekcji.
a co do wyzszosci portalu. z tego co wiem do nie fcbarca.com zdobyla liczne wyroznienia ;))
0
constantine16 - o czym ty mowisz ? Mou zdeklasowal barcelone pod kazdym wzgledem, zdeklasowal guardiole pod wzgledem taktycznym :) Inter rozbil was w drzazgi, wiem ze ciezko ci sie z tym pogodzic, ale fakty sa faktami. oczywiscie bedziesz sie doszukiwal jakichs urojonych niesprawiedliwosci. nalezaloby tu jeszcze wspomniec o zle przystrzyzonej murawie, kierunku wiatru i sile coriolisa :) gdyby nie to to pewnie byscie wygrali :) a jezeli chcesz mowic o niesprawieliwosci to przypominam mecz z chelsea ;) dzieki arbitrowi wygraliscie wtedy polfinal a co z tym zwiazane LM wiec nie osmieszaj sie. a co do 6-2. odsylam do historii i wyniku 11-1 :) w razie watpliwosci co do tego meczu polecam strone :
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=31901
;)
0
lamsia - a ja tego "pajaca" uwielbiam od momentu kiedy przejechal sie po barcelonie w ostatniej edycji LM :)
0
pingpong93xd - juz twoj nick wiele mowi na Twoj temat ;) mimo to chce zapytac : "Jak nie radzą sobie umiejętnościami to słownie muszą poprawić swoje braki wrzucając na lepszych" co ma oznaczac te zdanie. probujesz zarzucic Mou brak umiejetnosci i profesjonalizmu ? ;) nie chce tutaj nikogo prowokowac ale chyba nie bedziemy polemizowac i porownywac umiejetnosci trenerskich Mou i Pepa bo to smieszne ^^
a komentarz Guardioli po meczu zalosny i bezpodstawny.
0
misk00 - na jakiej podstawie wysnuwasz swoje wnioski ? gdybys byl w stanie napisac cos sensownego, opierajac sie o wiedze na temat pilki noznej, nie byloby bo bezsensowne paplanie sfrustrowanego dzieciaka, ktory patrzac na tabele nie moze pogodzic sie z faktem ze odwieczny rywal prezentuje w tym sezonie wyzszy poziom. no coz jaka wiedza, taki komentarz.
tak na marginesie licze w tym sezonie na prawdziwa walke w gd. wierze ze wreszcie skonczyly sie mecze zgranej i zbalansowanej Barcelony z niepewnym i niepoukladanym Realem. wierze ze w tym sezonie zobaczymy wielkie widowisko, bez jednostronnej dominacji.
pozdrawiam inteligentnych kibicow, dzieki ktorym mozna liczyc na zdrowa, sportowa rywalizacje!