0

@KamQiX Nie chodzi mi o to że teraz generalizując każdy to padaka. Ale nie chcę wydać całej kasy na auto, które potem może się psuć. Co do nowego auta to jest to mało prawdopodobne aby się psuł i to z taką częstotliwością jak te stare.

0

Panie i Panowie, przymierzam się do nowego auta i zwyczajnie nie stać mnie na jakiś rzędu 300k, jak jednego kolegę tutaj.
Nie chcę kupować padaki za 20k, którą będę musiał co jakiś czas naprawiać.

Stąd mój pomysł, aby wziąć auto w leasing bez wpłaty początkowej i z minimalną kwotą wykupu np. po 6 latach. Rata to około 1500 złotych. Wypowie się jakiś znawca tematu, czy warto, jak nie mam firmy? Jakie są haczyki, minusy?

0

@PatrykBarca leśnego dziadka Gundogana? :P Jak on sezon wcześniej był najlepszym piłkarzem City i Pep nie chciał się go pozbyć. xd

Niechciany Cancelo, który i tak grał na jakimś poziomie, a teraz Flick za niego nie ma nikogo.

0

@tbas Ty naprawdę nie widzisz różnicy w samej grze? Fakt, spuścili z tonu ostatnio i może są zajechani, ale grają o niebo lepiej niż w poprzednim sezonie. Teraz dochodzimy chociaż do sytuacji bramkowych a za Xaviego nawet tego nie było. Dostał 9 z listy, a miał pod ręką taką perełkę. Widać że bardzo się zna.

0

@tbas przepraszam, chciał Rodriego ale nie było hajsu więc wybrał Romeu :P

Cóż za kolosalna różnica. To Flick zamiast brać takich, to wolał zajrzeć do la masii po Casado, którego Xavi nie chciał.

0

Rashford super opcja, gdyby nie stwarzał problemów wychowawczych, nie był za grube miliony i wkomponowałby się w naszą drabinkę płacową. Na lewym skrzydle mógłby się odnaleźć u nas lub za Lewego jako zmiennik.

1

@tbas nie bo miał Gundogana, Felixa, Cancelo i dostał swoją gwiazdę Romeu i upierał się na pozostanie Roberto, więc tak naprawdę miał co chciał. A Flick? To co dostał, w tym rzeźbi i ta gra chociaż jakoś wygląda. A za Xaviego nie dało się na to patrzeć niestety.

1

Dość tłumaczenia wyników Flicka, wiekiem kadry :P

A jednak to prawda. Jak powszechnie wiadomo, żaden piłkarz nie będzie trzymał mega poziomu przez cały sezon bez wpadek, a tym bardziej nastolatkowie, którzy dopiero wchodzą do seniorskiego grania. Yamal, Casado, Cubarsi, czyli z każdej formacji jakiś zawodnik. I tak mi się wydaje że Flick bardzo dużo z nich wyciągnął i jest widać zdecydowany progres w stosunku do ubiegłego sezonu.

1

@Marian_Pazdzioch dzwoniłem to mówili że nie mają wpływu na to kiedy kurier dostarczy, a oni muszą wydać w terminie :P

1

@Batys nawet bym nie śmiał powiedzieć że nie. Albo inaczej: nawet mi się nie chce mówić że nie :P

0

@Marian_Pazdzioch a ja właśnie miałem taki problem z T Mobile i nie miałem internetu bardzo często to mi powiedzieli że to nie ich wina bo ktoś ma wzmacniacz sygnału i płaciłem normalnie za internet którego nie miałem. Teraz mam z plusa i problem zniknął.

2

Zamówiłem telewizor z dostawą na piątek 20.12 i dostałem teraz maila że dostawa DHL jutro i jak nikogo nie będzie to odstawią go do najbliższego punktu DHL, a tak się składa że w domu będę dopiero w piątek. Czyli albo go zostawią pod drzwiami albo i tak będę musiał sam odebrać pomimo darmowej przesyłki...

To jest Polska.

0

@Batys a mi się dalej nic nie chce

0

@Krzysztof1987 z tego co czytałem to pkt mamy tyle samo co wtedy, skład słabszy (a przynajmniej mniej doświadczony). Wystrzał formy Rafy i Lewego to raczej zasługa trenera a nie jego szczęście. Nie zapominajmy o porównaniu gry i wyników również w Europie.

0

@Emial22 09/10 i 10/11

1

@Krzysztof1987 w jakich statystykach jesteśmy teraz słabsi?

2

@A4ron z tym że tamten ziomek i tak nie zaliczył pozytywnie tych badań :P

6

To jest niby śmieszne, ale też bardzo smutne że wielcy znaFcy futbolu pomimo słabszych wyników, nie widzą różnicy w grze pomiędzy obecną Barceloną, a tą z ubiegłego roku.

1

@TheNekro94 zgadzam się z Tobą, aczkolwiek nie jest to zawsze dobrowolne i spotkałem się już z tym w Gdańsku, Krakowie i Warszawie że do rachunku z góry doliczają napiwki w różnych wysokościach, chyba że masz jakieś zastrzeżenia.

I tak np w Krakowie zapłaciliśmy za obiad 450 złotych plus napiwek w wysokości 15%, o czym nikt nas przed zamówieniem nie poinformował.

0

@Emial22 Ja kiedyś nagrywałem wszystkie mecze na lapka i potem na płyty i miałem tak całe dwa sezony xd

0

Lazio lepsze od Interu zdecydowanie w pierwszej połowie, gdzie Inter miał problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.
Zszedł jeden zawodnik z kontuzją i walec Interu przejechał się po stołecznej drużynie. To jest aż niemożliwe jaka to była kolosalna różnica w drugiej połowie.

1

i na tym mógłby skończyć...

0

@Andrzej_Majonez byś nie miał dwóch lewych to też byś tak miał ;)

0

@ali3gator głowy nie ma, ale z szybkością też jest problem bo przeciwnicy już go normalnie doganiają.

0

Balde do Barcy B by się może nadał...

Niech mi ktoś powie, gdzie się podziała jego szybkość? Cucurella i Grimaldo go zjadają. A pisałem tutaj kiedyś że to nie nasz poziom po Albie to mnie hejtowali.

0

@Fake69 Wojtek może by się nie zdążył ruszyć?

Jak już tak opisujesz ładnie mecz, to napisz o kolejnych dwóch sytuacjach które ładnie wybronił.

0

@sheyba no tak jak Real zremisował z Vallecano i Barcelona przegrała z Leganes. Więc nie dopisuj im z góry 3 pkt...

1

@Faro tak jak Messi?

0

to aż strach się bać ile Yamal ma lat :P

1

Ja widzę same pozytywy.

Albo wyjdziemy z grupy, a jak nie, to chociaż odpadniemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?