2

Gdyby nie Pena to po weekendzie mielibyśmy o 1 punkt mniej.

Miłęgo dnia wszystkim ramblowiczom ;)

4

@Safrani nie sprawdzałem z kim teraz grają, ale jak to działa to mówię że Real przegra 0-3 :P

@Bobo25 zamykaj dyskusję. :D

4

No i niech ktoś powie że to się ładnie nie zestarzało?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15071424#comment-15071424

0

@Messi1000000 nigdy bym nie kupił iphone'a bo szkoda mi na takie coś pieniędzy, ale kupiłem żonie na święta 16 pro bo nagrywa na yt i tik toka i widziałem że ma lepsze aparaty.
Także zależy czego oczekujesza. Nie ma co przepłacać np za pojemność pamięci bo możesz za grosze kupić pamięć w chmurze.

0

@Muszynianka ja bym tak zrobił. U mnie to samo odwalili. Kupiłem kontroler z pioonera za 6,5k i dzwoni do mnie i mówi że zostawił pod drzwiami, gdzie miałem odbiór osobisty i dosłownie 500 metrów dalej na tej samej ulicy była moja firma i mówiłem że jestem w pracy i nawet nie dał znać że będzie. Odpowiedział mi że już za późno i się nie będzie teraz cofał.
Coraz gorzej z tymi kurierami...

0

@ranger3120 @SeWo77 nie psujcie nastrojów...

3

Bilbao 2-1 Real Madryt
Sancet, I. Williams ; Diaz

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. :)

1

@chavez moją żonę i dwójkę wspaniałych dzieci.

1

@draxidox bardzo dobrze. Jak nie widzi nieoświetlonej przyczepy to niech jedzie 40km?h a nie aż 110.
STOP piratom drogowym!

0

@Faro gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

0

@Rust_Cohle ośmieszył się, to fakt.

Ale nikt z nas nie wie gdzie będzie Yamal za 3 lata i może mieć rację. Niegroźna kontuzja ostatnio i wejście miał fatalne i nie potrafił przyjąć prostej piłki. Co by z nim było gdyby pauzował rok przez więzadła?

Na razie pozostaje nam się cieszyć że go mamy i nic mu wielkiego nie dolega, bo z Fatim rzeczywiście było podobnie.

0

@karci0 black friday :P

0

@Who_you_mam oczywiście że takie też są, z małą różnicą... Ja go nie wychwalam w niebogłosy, a większość tutaj go miesza z błotem bo nie wybronił mocnego strzału przy słupku! Ja natomiast widzę że z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i pewniej. Gra na przedpolu to już sztos. Musi tylko zacząć podawać zamiast wybijać w aut i tu się zgadzam. Ale z początku był przyspawany do linii a teraz bardzo dużo takich sytuacji nam ratuje.

0

@Tomaszekkkkk też mam takie wrażenie, ale jednak sporo tych piłek obronił i czy strzelają w niego czy nie to najważniejsze że tych bramek nie wpuszcza. Większy problem ma ze strzałami z dystansu...

0

@Who_you_mam
Udane interwencje:
Mats - 69%
Pena - 69%

Czyste konta:
Mats - 17%
Pena - 30%

stracone bramki na 90minut:
Mats - 0,91
Pena - 1,16

Tylko w jednej statystyce jest słabszy i to grając więcej od Matsa i z lepszymi przeciwnikami i w coraz słabszej Barcelonie (bo w ostatnich meczach znacznie spuściliśmy z tonu).

Jakie jeszcze chcesz statystyki?

0

@Kondziubarca @KamQiX nie zgodzę się. Dlatego wstawiłem filmik żebyście zobaczyli a potem komentujcie, bo widocznie meczów nie oglądacie albo pamiętacie z nich tylko to co chcecie.

0

@Fake69 a skąd wiesz że Wojtek by to obronił? To był mocny strzał i może Szczęsny nawet by nie zdążył ręki wyciągnąć.

@ProMILs nie chwalę przeciętności i Pena miał słabe początki a teraz wiele razy nam dupę ratował. Tak jak z początku idealnie łapaliśmy na spalone, tak teraz nam to nie wychodzi i Pena jest zdecydowany w grze na przedpolu (Wojtek tak nigdy nie grał). Gdyby nie wychodził do tych piłek to często byłoby sam na sam ale tego nikt nie liczy bo przecież tylko wybił piłkę.

1

Nasi kibice to jest naprawdę niewyjaśniony poziom merytoryki i co za tym idzie, "kibicowania".

Zapamiętali sobie Pene jako słabego bramkarza i teraz to będą powtarzali.
Przy których bramkach ostatnio zawalił lub jakie rażące błędy popełnił?
Ale obrony sam na sam w wielu przypadkach, czy gry na przedpolu jako ostatni obrońca to już nikt nie pamięta?

Poniżej filmik z interwencjami żeby nie być gołosłownym. Ogarnijcie się zanim coś napiszecie, bo poziom Matsa to to nie jest, ale bardzo często nam ratował dupę.


0

@Salchent co masz do zarzucenie Peni w ostatnich meczach?

0

@DonCarletto jak to co ma? To że jeden i drugi klub szukał młodego wspaniałego talentu na lata, a tu się okazało że Barca ma takiego pod ręką i jest lepszy od nich dwóch.

2

Miał być wyścig kto ma lepszego grajka, Real Endricka, czy Barca Roque, tymczasem Yamal zgasił wszystkich jak peta :D

2

@Oskar00, @Nightraider, a jak Kościół zwraca na to uwagę, to się śmieją że zaściankowy...

2

Aktualizacja!

Wczoraj wspominałem o trenerach odmiennych ras w Premier League. Doczytałem trochę i okazuje się że chcą iść o krok dalej.

Oprócz odmiennych kolorów skóry, część sztabu trenerskiego w KAŻDYM angielskim klubie (a dokładnie 25-30%), ma się określać jako LGBTQ+.

Przecież to jest aż niemożliwe że chcą to wprowadzić...

0

@ProMILs @Safrani między innymi o menadżerów również, ale dokładniej rzecz ujmując raczej o wszystkich trenerów, czyli np trener bramkarzy, czy przygotowania fizycznego.

@Safrani, ale co to zmienia? To i tak chore, bo nie mając ciemnoskórego trenera, przy jego zmianie na innego będziesz się musiał kierować kolorem skóry a nie CV.

0

@MesQueUnClub_87 to jedynie jakieś flagowce od chińczyków. Parametry mogą mieć lepsze w tej cenie i pewnie mają, pytanie jak to by było z żywotnością?

0

@FcPortoFan1999 tak jak napisałem, Angielski Związek Piłki Nożnej.

1

@Pedri16Future co w tym dziwnego? Niedługo w każdej drużynie będzie musiał grać jeden indianin, jeden albinos i jeden eskimos.

Trener ma się wyróżniać wiedzą i przygotowaniem a nie kolorem skóry!

1

@FCB_dimiC ja tak samo. Miałem wszystkie najnowsze LG i byłem mega zadowolony, ale tak jak mówisz - do czasu niestety. Teraz moim zdaniem się mega poprawiło.

0

@MesQueUnClub_87 jak w tej cenie to na pewno nie ajfon :P

21

To są już kosmiczne jaja, bo inaczej nie można tego nazwać.

"Angielski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o wprowadzeniu minimalnych limitów trenerów rasy innej niż biała".

"W Premier League nie ma aktualnie ani jednego czarnoskórego trenera".

Nie ważne jakim jesteś trenerem, ważne jaki masz kolor skóry...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?