Z jednej strony - super że Araujo ma ambicje i chce wygrywać wszystkie nie będzie wyników, to w każdej chwili będzie chciał odejść... Żadna to przyszłość i plan długoterminowy.
Ulala, teraz to już na la bambie nikt Nico nie chce bo słaby początek sezonu zaliczył i Raphinha odpalił. :P Przewrotne wory... Nic tylko czekać na drugą część sezonu i jak ktoś odpali z innej drużyny to będziemy go w marzeniach transferowali :P
@Chinaski jeżeli nie znasz pojęcia szatan i robiąc coś złego, nie robisz tego świadomie to jest to zupełnie inna sprawa. Najgorszym a zarazem najważniejszym i koniecznym elementem grzechu jest świadomość.
@okiemtypera_lucaxx95 zależy z kim się dyskutuje. Ja jestem wierzący i lubię pogadać o religii, ale na poziomie i z wzajemnym szacunkiem, a nie z szyderą. Na temat polityki tak samo.
Co do śmierci to nie mam z tym żadnego problemu. Czemu to najgłupszy temat do dyskusji?
@NeroTFP1 wiesz skąd się wzięło halloween? I dlaczego jest akurat dzień przed dniem wszystkich świętych? Sam nie wiesz i oceniasz innych z niewiedzy?
Halloween swoje korzenie ma w dawnym Samhain. Poczytaj o tym i wtedy się wypowiadaj. Nie będę się już rozpisywał co to jest, ale jest to pochodna od satanizmu i temat dotyczy zbłąkanych dusz...
@Comentateiro ale o niewoli niemieckiej nikt już nie pisze jak rudy teraz im w d***pę wchodzi? Tylko konfa z ruskimi? :P
Polska bezprawia? To o czym mówił Tusk że musi łamać prawo żeby sprawiedliwość zapanowała? xD
Co do unii to nie trzeba w niej być żeby dobrze funkcjonować jako państwo. A my jesteśmy w unii i nadal źle funkcjonujemy, więc różnica raczej żadna. :P
Jak Vardy powiedział że zostaje w Lester do końca bo wszystko im zawdzięcza to każdy dożywotni szacunek, ale jak jakiś gość z Espanyolu mówi to samo, to już 99% ludzi tutaj go hejtuje. Ludzie ogarnijcie się. A dla chłopaka szacunek za przywiązanie i takie słowa (o ile oczywiście są szczere i nie zmieni zdania kiedyś).
@Comentateiro chora obsesja? Każde państwo powinno być suwerenne i to nie jest żadna obsesja, a nie że unia nam mówi czym mamy jeździć, czym palić albo jakie proste mają być ogórki... Ale Tuskowi się podoba jak nami Niemiec rządzi.
@barcelonaLM ale głosujesz na konfę, lewicę albo inne opcje to też niby źle.
@Comentateiro a dlaczego wyskakujesz z unią nagle? Jak już to zaczepiłeś to nie wiem, czy ten rozwój kosztem suwerenności w wielu kwestiach jest tego warta.
@NeroTFP1 szkoda tylko że jak był temat stref wolnych od zwierząt na tej stronie, to było większe oburzenie, niż jeżeli chodzi o dzieci. Ten świat przewraca się do góry nogami.
@Szklaner@mrboom@ShawnC Zgadzam się z wami, ale porównywanie do dawnych czasów, to jednak ignorancja tego tematu. Kiedyś dziecko wiedziało że jak będzie niegrzeczne to dostanie po dupie, a teraz? Robią co chcą i to nie do końca wina rodziców (choć w wielu przypadkach tak jest).
Ostatnio usłyszałem tekst od jakiegoś psychologa że dziecku nie można odmawiać i czegokolwiek zabraniać, tylko przekonać go argumentami żeby zrozumiał, bo słysząc słowo NIE, zamknie się w sobie. Paranoja...
@Gaucho Fort nie najgorzej, ale to oczywiście nie poziom Kounde. Fati nawet dobrze, po jednym jego strzale bramkarz sparował na słupek. De Jong dla mnie niezauważony w meczu.
@rk A jak postąpili z CR7, Casemiro, Benzemą, Nachoi pewnie przykładów byłoby więcej ale się nie interesuję nimi za bardzo. Dla Pereza jest najważniejszy klub a nie jednostki i pokazał to w wyżej wymienionych przypadkach, gdy ktoś chciał być ponad grupą albo zarabiać znacznie większe pieniądze.
@Skila_nie_kupisz co to znaczy, że wygrał wszystko? CR7 ma trofea z Włoch, z Anglii, a Messi nie. Tak się można wyprzedzać co chwilę i nie ma to najmniejszego sensu.
@Pedri16Future to kolejny temat do polemiki, ale jeżeli miałby zarabiać nie za duże pieniądze plus premia od rozegranych meczów (ochrona przed jego kontuzjami), to byłbym za tym.
@Luciano99 mógłby przyjść już w styczniu, jeżeli Arabuski by się zgodzili, a ma jeszcze kontuzję, więc może nie chcą mu płacić kupy siana za siedzenie w domu i puściliby go za darmo? A nawet gdybyśmy mieli za niego zapłacić jakieś gorsze to wolę jego niż bezproduktywnego Ferrana. Chyba że do tego czasu odpali Ansu, w co wątpię.
1
@Comentateiro nie ma żadnych nowych afer z KO?
To dzięki za info, już wiem na kogo będę głosował! Jedyna rzetelna i sprawiedliwa partia.
1
Z jednej strony - super że Araujo ma ambicje i chce wygrywać wszystkie nie będzie wyników, to w każdej chwili będzie chciał odejść... Żadna to przyszłość i plan długoterminowy.
1
Ulala, teraz to już na la bambie nikt Nico nie chce bo słaby początek sezonu zaliczył i Raphinha odpalił. :P
Przewrotne wory... Nic tylko czekać na drugą część sezonu i jak ktoś odpali z innej drużyny to będziemy go w marzeniach transferowali :P
1
Typowa La Bamba:
Kilka lat temu: Jaki ten Mingueza słąby. Poziom segunda B.
Teraz: Ale ten Mingueza by chodził u nas na boku obrony. Na pewno lepszy niż ten placek na lewej obronie.
0
@Chinaski jeżeli nie znasz pojęcia szatan i robiąc coś złego, nie robisz tego świadomie to jest to zupełnie inna sprawa. Najgorszym a zarazem najważniejszym i koniecznym elementem grzechu jest świadomość.
7
@okiemtypera_lucaxx95 zależy z kim się dyskutuje. Ja jestem wierzący i lubię pogadać o religii, ale na poziomie i z wzajemnym szacunkiem, a nie z szyderą. Na temat polityki tak samo.
Co do śmierci to nie mam z tym żadnego problemu. Czemu to najgłupszy temat do dyskusji?
2
@NeroTFP1 wiesz skąd się wzięło halloween? I dlaczego jest akurat dzień przed dniem wszystkich świętych? Sam nie wiesz i oceniasz innych z niewiedzy?
Halloween swoje korzenie ma w dawnym Samhain. Poczytaj o tym i wtedy się wypowiadaj. Nie będę się już rozpisywał co to jest, ale jest to pochodna od satanizmu i temat dotyczy zbłąkanych dusz...
3
@Comentateiro ale o niewoli niemieckiej nikt już nie pisze jak rudy teraz im w d***pę wchodzi? Tylko konfa z ruskimi? :P
Polska bezprawia? To o czym mówił Tusk że musi łamać prawo żeby sprawiedliwość zapanowała? xD
Co do unii to nie trzeba w niej być żeby dobrze funkcjonować jako państwo. A my jesteśmy w unii i nadal źle funkcjonujemy, więc różnica raczej żadna. :P
2
Jak Vardy powiedział że zostaje w Lester do końca bo wszystko im zawdzięcza to każdy dożywotni szacunek, ale jak jakiś gość z Espanyolu mówi to samo, to już 99% ludzi tutaj go hejtuje.
Ludzie ogarnijcie się. A dla chłopaka szacunek za przywiązanie i takie słowa (o ile oczywiście są szczere i nie zmieni zdania kiedyś).
2
@Comentateiro chora obsesja? Każde państwo powinno być suwerenne i to nie jest żadna obsesja, a nie że unia nam mówi czym mamy jeździć, czym palić albo jakie proste mają być ogórki... Ale Tuskowi się podoba jak nami Niemiec rządzi.
0
@barcelonaLM ale głosujesz na konfę, lewicę albo inne opcje to też niby źle.
@Comentateiro a dlaczego wyskakujesz z unią nagle? Jak już to zaczepiłeś to nie wiem, czy ten rozwój kosztem suwerenności w wielu kwestiach jest tego warta.
0
W tym kraju się nic nie zmieni. Możecie zmienić władzę, ale to nic nie zmieni.
0
@NeroTFP1 szkoda tylko że jak był temat stref wolnych od zwierząt na tej stronie, to było większe oburzenie, niż jeżeli chodzi o dzieci. Ten świat przewraca się do góry nogami.
@Szklaner @mrboom @ShawnC
Zgadzam się z wami, ale porównywanie do dawnych czasów, to jednak ignorancja tego tematu. Kiedyś dziecko wiedziało że jak będzie niegrzeczne to dostanie po dupie, a teraz? Robią co chcą i to nie do końca wina rodziców (choć w wielu przypadkach tak jest).
Ostatnio usłyszałem tekst od jakiegoś psychologa że dziecku nie można odmawiać i czegokolwiek zabraniać, tylko przekonać go argumentami żeby zrozumiał, bo słysząc słowo NIE, zamknie się w sobie.
Paranoja...
2
Do wszystkich tych, którym tak bardzo dzieci przeszkadzają i chcieliby żeby było ich jak najmniej - szkoda że wasi rodzice kiedyś tak nie myśleli...
I jak to jeden użytkownik tutaj gdzieś napisał: "zapomniał wół jak cielęciem był"
3
@NeroTFP1 Jakby nie patrzeć to Messi też jest aktywnym graczem i gdyby nie kontuzja w meczu z Chelsea, to by nawet w tym finale pewnie wystąpił. ;)
1
@Azi to wyjaśnij mi jakie było przesłanie, bo zrozumiałem że albo robisz co chce żona i masz spokój albo masz problem.
9
@Azi mam żonę i nigdy mi nie mówiła co mam kiedy ubrać, chyba że sam ją zapytam.
"jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz"
I szczerze współczuję.
2
@Gaucho Fort nie najgorzej, ale to oczywiście nie poziom Kounde.
Fati nawet dobrze, po jednym jego strzale bramkarz sparował na słupek.
De Jong dla mnie niezauważony w meczu.
1
@rk A jak postąpili z CR7, Casemiro, Benzemą, Nachoi pewnie przykładów byłoby więcej ale się nie interesuję nimi za bardzo.
Dla Pereza jest najważniejszy klub a nie jednostki i pokazał to w wyżej wymienionych przypadkach, gdy ktoś chciał być ponad grupą albo zarabiać znacznie większe pieniądze.
0
@Skila_nie_kupisz co to znaczy, że wygrał wszystko? CR7 ma trofea z Włoch, z Anglii, a Messi nie. Tak się można wyprzedzać co chwilę i nie ma to najmniejszego sensu.
1
@kamyk_23 Mentzen piwo wypił?? Nigdy więcej na niego nie zagłosuję. :(
Nie to co Tusk i Kaczyński. :)
5
@CPuyol a skąd ten zjazd? Policz ilu podstawowych zawodników rezerw przeszło do pierwszego zespołu i potem sobie sam odpowiedz, skąd takie wyniki.
2
A gdzie Ronaldinho? :(
1
@Kapitan hawk ciekawostka:
Pele ma więcej MŚ od Leo Messiego. :)
0
@Fenelon a Busquetsa nie wymieniłeś :P
2
to pewnie go obudził...
0
fryzurki z Lapciem prawie identyczne.
1
@RoberDzik to wgl nie ma co porównywać. To zupełnie inne pozycje i style gry. Ale Neymar moim zdaniem zaraz za Leo i CR7
0
@Pedri16Future to kolejny temat do polemiki, ale jeżeli miałby zarabiać nie za duże pieniądze plus premia od rozegranych meczów (ochrona przed jego kontuzjami), to byłbym za tym.
0
@Luciano99 mógłby przyjść już w styczniu, jeżeli Arabuski by się zgodzili, a ma jeszcze kontuzję, więc może nie chcą mu płacić kupy siana za siedzenie w domu i puściliby go za darmo? A nawet gdybyśmy mieli za niego zapłacić jakieś gorsze to wolę jego niż bezproduktywnego Ferrana. Chyba że do tego czasu odpali Ansu, w co wątpię.