@Lionel_Messi10 no Alba to tak srednio bym powiedział bo defensywnie słabo wyglądał i jego statystyki były w nadmiarze nakręcane przez Messiego.
@Benz a gdzie byś go zmieścił? Na 9 za Suareza na pewno nie. Jedynie lewe skrzydło ale wydaje mi się że chociażby Neymar by tam lepiej wyglądał. To tak samo brakuje Pele, Maradony, Cruyffa, Di Stefano, Puskasa itd
Jest kilka niewiadomych Jak np. drugi stoper? Lewa obrona moim zdaniem Marcelo dorównywał lub przewyższał Carlosa. W środku brak typowej "6" więc niżej Xavi lub Pirlo. Roni to z sentymentu, bo talent miał jak nikt ale kariera krótka. Z przodu Suarez lub Ronaldo bo gdyby nie kontuzje to raczej wybór byłby prosty. Brak miejsca dla np Maradony bo nie wiem gdzie miałby grać w takim ustawieniu.
@MichuZ44 idąc twoim tokiem rozumowania, dzieci chcą wycofania matmy, geografii itd to ok bo to dzieci, ale jak rodzice się sprzeciwią to już źle bo do szkoły nie chodzą. Akurat w takich sytuacjach to rodzice mają znacznie większą wiedzę na tematy co jest potrzebne w szkole a co nie.
@NeroTFP1 a gdzie byłeś że mało ludzi na szlakach? Bieszczady? Ja zawsze Zakopane bo chcę zdobyć tam wszystkie możliwe szczyty i szlaki, a potem na inne góry się przerzucam.
@ZeroArtiforce nadal nic nie pokazał... jak Lewy strzela to gadają że na pustaka albo z karnego. Tutaj maszyna ruszyła? :P Gdyby nie kunszt Fede i nurek Viniego to dalej byłoby 0. Stać go na więcej.
@ToWinaSedziego ja od razu mówiłem że z Flickiem nie będzie źle i że gorzej od Xaviego być nie może, ale tak się nie rozpędzajcie bo to dopiero 4 kolejka :P
My tutaj tak narzekamy na TV Realu, a sami co robimy? Co mecz mamy jakieś kontrowersje, pretensje i żale. Czy kiedyś tego nie było? Było, ale wygrywaliśmy 5-0 i nikt na kontrowersje nie patrzył.
Po co takie artykuły na stronie? Zamiast się skupić na naszej grze to szukamy wszędzie winnych...
@Faro jakoś na olimpiadzie oprócz bramek, również rozgrywał. Wiadomo że to nie poziom Pedriego, ale chyba mi nie powiesz że Olmo się nadaje idealnie do rozgrywania?
Z jednej strony się człowiek cieszy że Olmo już może grać, a z drugiej to szkoda bo jednak to odbiera szanse Ferminowi, który jest w gazie (chyba że Fermin zagra niżej, ale to już nie to samo).
@juarez nie, bym nie śpiewał inaczej. Jakie chcesz porównania napastników? Lewy na 90 meczów miał 60 bramek w Barcelonie. Pokaż mi napastników którzy mieli takie statystyki u nas? Suarez jedynie i to w dużej mierze dzięki Messiemu i Neymarowi. Gdyby Messi grał z Lewym to statystyki Polaka byłyby znacznie większe i tutaj chyba się zgodzimy. I żaden Ferran czy Roque nie daliby tyle bramek co on i nie ma się co oszukiwać w tym temacie.
@juarez czyli jeżeli Ferran dojdzie w meczu do dwóch sytuacji i wykorzysta jedną, to będzie to lepsze dla drużyny niż dojcie do np 6 sytuacji Lewego i wykorzystanie dwóch??
Śmieszny jesteś.
Dopóki jego bramki dają nam punkty, nikt nie strzela więcej i nie dochodzi nikt do tylu sytuacji, tak długo Lewy będzie niezastąpiony!
Po co takie "idiotyczne" artykuły o zastąpieniu Ilkaya, Bernalem? Przecież to jest różnica poziomów zdecydowana!
Jeżeli Bernal gra na tak niesamowitym poziomie, to Gundo w niczym by mu nie przeszkadzał, tylko zagrałby jako 10 a na skrzydło trafiłby Raphinha za sztywnego Ferrana. Gdyby wczoraj Gundo był na boisku to wynik mógłby być znacznie większy. Brakowało otwierających DOKŁADNYCH podań w wykonaniu Raphinhi czy Ferrana.
Podsumowując, żaden Bernal nie zastąpi Gundo i nie udawajcie że Niemca nie będzie nam brakowało i że nie zrobiłby różnicy!
@FCB24 pokaż mi jego cztery sytuacje stu procentowe? Wiesz co to jest sytuacja stu procentowa? Piłka od Raphinhi - dołożył nogę i oddał celny strzał sytuacyjny (takiej piłki nie pokierujesz). Piłka od Kounde - zdecydowanie za mocna i nie mógł zrobić więcej. Strzał gdzie mógł podać do Ferrana (jego błąd, ale na pewno nie setka). Strzał z głowy w słupek - było blisko ale się nie udało, tutaj powinna być bramka.
Więc nie mów mi o 4 golach, bo za tydzień napiszesz że Ter Stegen miał 3 okazje.
0
@Lionel_Messi10 no Alba to tak srednio bym powiedział bo defensywnie słabo wyglądał i jego statystyki były w nadmiarze nakręcane przez Messiego.
@Benz a gdzie byś go zmieścił? Na 9 za Suareza na pewno nie. Jedynie lewe skrzydło ale wydaje mi się że chociażby Neymar by tam lepiej wyglądał. To tak samo brakuje Pele, Maradony, Cruyffa, Di Stefano, Puskasa itd
0
@Stinger_ z rezerwowymi... To podaj pewne 11 nazwisk?
7
i niech mi ktoś powie że to nie jest na siłę jechanie po Robercie? Czyżby znowu ktoś płacił mediom za nagonki?
0
11 wszechczasów?
1-4-5-1
Neuer
D. Alves
Maldini
Ferdinand/Terry/Nesta/Ramos/Pique (ciężko wybrać)
Carlos/Marcelo
Messi
Zidane
Xavi/Pirlo
Iniesta
Ronaldinho/Neymar
Ronaldo/Suarez
Jest kilka niewiadomych Jak np. drugi stoper?
Lewa obrona moim zdaniem Marcelo dorównywał lub przewyższał Carlosa.
W środku brak typowej "6" więc niżej Xavi lub Pirlo.
Roni to z sentymentu, bo talent miał jak nikt ale kariera krótka.
Z przodu Suarez lub Ronaldo bo gdyby nie kontuzje to raczej wybór byłby prosty.
Brak miejsca dla np Maradony bo nie wiem gdzie miałby grać w takim ustawieniu.
A wasze typy jak by wyglądały?
8
już się skończył...
1
@Rust_Cohle no tutaj większość bardziej piecze niż tego Ronaldo w wywiadach :P
3
Messi (piłka nożna)
Jordan (koszykówka)
O'Sullivan (snoocker)
Woods (golf)
Bolt (biegi)
Duplantis (skok o tyczce)
Djoković? (tenis)
Hamilton? (formuła 1)
Falcao / Ricardinho ?? (futsal)
Kogoś byście dodali z takich najlepszych wszechczasów w swoich dyscyplinach ? Czy kogoś byście wymienili na innych?
0
@JarekS czyli u nas miał jakiś problem, ale bez problemu puściliśmy go na repkę? :P
0
@Linnox te statystyki nic nie mówią dopóki nie policzymy ile bramek było na pustaka oraz z karnych oraz ile setek zmarnował :P
0
@Lucyfffer uuu ludziom psuje do narracji i nagle warto słuchać Rivaldo i to mądry człowiek jest :P
0
@MichuZ44 idąc twoim tokiem rozumowania, dzieci chcą wycofania matmy, geografii itd to ok bo to dzieci, ale jak rodzice się sprzeciwią to już źle bo do szkoły nie chodzą.
Akurat w takich sytuacjach to rodzice mają znacznie większą wiedzę na tematy co jest potrzebne w szkole a co nie.
1
@NeroTFP1 a gdzie byłeś że mało ludzi na szlakach? Bieszczady?
Ja zawsze Zakopane bo chcę zdobyć tam wszystkie możliwe szczyty i szlaki, a potem na inne góry się przerzucam.
0
@Marian_Pazdzioch ja też nie jakby co.
1
@ZeroArtiforce nadal nic nie pokazał... jak Lewy strzela to gadają że na pustaka albo z karnego. Tutaj maszyna ruszyła? :P
Gdyby nie kunszt Fede i nurek Viniego to dalej byłoby 0. Stać go na więcej.
0
@FcPortoFan1999 szkoda że będąc w programie nie można sobie swobodnie z Panem Tadziem pogadać i zrobić zdjęcia. :(
No i jest jeszcze Pani Sylwia. :)
0
@ToWinaSedziego ja od razu mówiłem że z Flickiem nie będzie źle i że gorzej od Xaviego być nie może, ale tak się nie rozpędzajcie bo to dopiero 4 kolejka :P
3
@p3rshing przecież takich sytuacji nie gwizdaliby nawet w piłce kobiecej :P
0
@messi33 jak szrot to nie pisz "nam", tylko "wam" i nie kupuj.
Koniec tematu.
3
My tutaj tak narzekamy na TV Realu, a sami co robimy? Co mecz mamy jakieś kontrowersje, pretensje i żale. Czy kiedyś tego nie było? Było, ale wygrywaliśmy 5-0 i nikt na kontrowersje nie patrzył.
Po co takie artykuły na stronie? Zamiast się skupić na naszej grze to szukamy wszędzie winnych...
2
"Podobnie chwalonym asystentem Pepa był w przeszłości inny pomocnik Mikel Arteta, który obecnie z powodzeniem prowadzi Arsenal."
A już o Xavim nie napiszecie jak to go chwalił Pep? No nie, bo coś mu u nas nie poszło...
1
@Sulimo a ilu go hejtowało że się nie zna :P
0
@Faro jakoś na olimpiadzie oprócz bramek, również rozgrywał. Wiadomo że to nie poziom Pedriego, ale chyba mi nie powiesz że Olmo się nadaje idealnie do rozgrywania?
1
Z jednej strony się człowiek cieszy że Olmo już może grać, a z drugiej to szkoda bo jednak to odbiera szanse Ferminowi, który jest w gazie (chyba że Fermin zagra niżej, ale to już nie to samo).
3
Ale się uśmiałem, że ludziom tutaj (i nie tylko) przeszkadza dzieciak udający kota, ale posłowie i posłanki Lewicy już są normalni. :P
0
@juarez nie, bym nie śpiewał inaczej. Jakie chcesz porównania napastników? Lewy na 90 meczów miał 60 bramek w Barcelonie. Pokaż mi napastników którzy mieli takie statystyki u nas? Suarez jedynie i to w dużej mierze dzięki Messiemu i Neymarowi. Gdyby Messi grał z Lewym to statystyki Polaka byłyby znacznie większe i tutaj chyba się zgodzimy. I żaden Ferran czy Roque nie daliby tyle bramek co on i nie ma się co oszukiwać w tym temacie.
0
@PatrykBarca czyli Gundo który więcej biegał i walczył od Lewego, by nie dał rady, a nagle Lewy po zmianie trenera znacznie bardziej presuje? Cud!
0
@juarez czyli jeżeli Ferran dojdzie w meczu do dwóch sytuacji i wykorzysta jedną, to będzie to lepsze dla drużyny niż dojcie do np 6 sytuacji Lewego i wykorzystanie dwóch??
Śmieszny jesteś.
Dopóki jego bramki dają nam punkty, nikt nie strzela więcej i nie dochodzi nikt do tylu sytuacji, tak długo Lewy będzie niezastąpiony!
4
Po co takie "idiotyczne" artykuły o zastąpieniu Ilkaya, Bernalem? Przecież to jest różnica poziomów zdecydowana!
Jeżeli Bernal gra na tak niesamowitym poziomie, to Gundo w niczym by mu nie przeszkadzał, tylko zagrałby jako 10 a na skrzydło trafiłby Raphinha za sztywnego Ferrana. Gdyby wczoraj Gundo był na boisku to wynik mógłby być znacznie większy. Brakowało otwierających DOKŁADNYCH podań w wykonaniu Raphinhi czy Ferrana.
Podsumowując, żaden Bernal nie zastąpi Gundo i nie udawajcie że Niemca nie będzie nam brakowało i że nie zrobiłby różnicy!
0
@juarez i jest skuteczny. W obu meczach jego bramki dały nam zwycięstwa. Czego więcej oczekujesz? Ma strzelać po 5 bramek w meczu?
0
@FCB24 pokaż mi jego cztery sytuacje stu procentowe? Wiesz co to jest sytuacja stu procentowa?
Piłka od Raphinhi - dołożył nogę i oddał celny strzał sytuacyjny (takiej piłki nie pokierujesz).
Piłka od Kounde - zdecydowanie za mocna i nie mógł zrobić więcej.
Strzał gdzie mógł podać do Ferrana (jego błąd, ale na pewno nie setka).
Strzał z głowy w słupek - było blisko ale się nie udało, tutaj powinna być bramka.
Więc nie mów mi o 4 golach, bo za tydzień napiszesz że Ter Stegen miał 3 okazje.