0

@Lionel_Messi10 no Alba to tak srednio bym powiedział bo defensywnie słabo wyglądał i jego statystyki były w nadmiarze nakręcane przez Messiego.

@Benz a gdzie byś go zmieścił? Na 9 za Suareza na pewno nie. Jedynie lewe skrzydło ale wydaje mi się że chociażby Neymar by tam lepiej wyglądał. To tak samo brakuje Pele, Maradony, Cruyffa, Di Stefano, Puskasa itd

0

@Stinger_ z rezerwowymi... To podaj pewne 11 nazwisk?

7

i niech mi ktoś powie że to nie jest na siłę jechanie po Robercie? Czyżby znowu ktoś płacił mediom za nagonki?

0

11 wszechczasów?

1-4-5-1
Neuer
D. Alves
Maldini
Ferdinand/Terry/Nesta/Ramos/Pique (ciężko wybrać)
Carlos/Marcelo
Messi
Zidane
Xavi/Pirlo
Iniesta
Ronaldinho/Neymar
Ronaldo/Suarez

Jest kilka niewiadomych Jak np. drugi stoper?
Lewa obrona moim zdaniem Marcelo dorównywał lub przewyższał Carlosa.
W środku brak typowej "6" więc niżej Xavi lub Pirlo.
Roni to z sentymentu, bo talent miał jak nikt ale kariera krótka.
Z przodu Suarez lub Ronaldo bo gdyby nie kontuzje to raczej wybór byłby prosty.
Brak miejsca dla np Maradony bo nie wiem gdzie miałby grać w takim ustawieniu.

A wasze typy jak by wyglądały?

8

już się skończył...

1

@Rust_Cohle no tutaj większość bardziej piecze niż tego Ronaldo w wywiadach :P

3

Messi (piłka nożna)
Jordan (koszykówka)
O'Sullivan (snoocker)
Woods (golf)
Bolt (biegi)
Duplantis (skok o tyczce)
Djoković? (tenis)
Hamilton? (formuła 1)
Falcao / Ricardinho ?? (futsal)

Kogoś byście dodali z takich najlepszych wszechczasów w swoich dyscyplinach ? Czy kogoś byście wymienili na innych?

0

@JarekS czyli u nas miał jakiś problem, ale bez problemu puściliśmy go na repkę? :P

0

@Linnox te statystyki nic nie mówią dopóki nie policzymy ile bramek było na pustaka oraz z karnych oraz ile setek zmarnował :P

0

@Lucyfffer uuu ludziom psuje do narracji i nagle warto słuchać Rivaldo i to mądry człowiek jest :P

0

@MichuZ44 idąc twoim tokiem rozumowania, dzieci chcą wycofania matmy, geografii itd to ok bo to dzieci, ale jak rodzice się sprzeciwią to już źle bo do szkoły nie chodzą.
Akurat w takich sytuacjach to rodzice mają znacznie większą wiedzę na tematy co jest potrzebne w szkole a co nie.

1

@NeroTFP1 a gdzie byłeś że mało ludzi na szlakach? Bieszczady?
Ja zawsze Zakopane bo chcę zdobyć tam wszystkie możliwe szczyty i szlaki, a potem na inne góry się przerzucam.

0

@Marian_Pazdzioch ja też nie jakby co.

1

@ZeroArtiforce nadal nic nie pokazał... jak Lewy strzela to gadają że na pustaka albo z karnego. Tutaj maszyna ruszyła? :P
Gdyby nie kunszt Fede i nurek Viniego to dalej byłoby 0. Stać go na więcej.

0

@FcPortoFan1999 szkoda że będąc w programie nie można sobie swobodnie z Panem Tadziem pogadać i zrobić zdjęcia. :(

No i jest jeszcze Pani Sylwia. :)

0

@ToWinaSedziego ja od razu mówiłem że z Flickiem nie będzie źle i że gorzej od Xaviego być nie może, ale tak się nie rozpędzajcie bo to dopiero 4 kolejka :P

3

@p3rshing przecież takich sytuacji nie gwizdaliby nawet w piłce kobiecej :P

0

@messi33 jak szrot to nie pisz "nam", tylko "wam" i nie kupuj.
Koniec tematu.

3

My tutaj tak narzekamy na TV Realu, a sami co robimy? Co mecz mamy jakieś kontrowersje, pretensje i żale. Czy kiedyś tego nie było? Było, ale wygrywaliśmy 5-0 i nikt na kontrowersje nie patrzył.

Po co takie artykuły na stronie? Zamiast się skupić na naszej grze to szukamy wszędzie winnych...

2

"Podobnie chwalonym asystentem Pepa był w przeszłości inny pomocnik Mikel Arteta, który obecnie z powodzeniem prowadzi Arsenal."

A już o Xavim nie napiszecie jak to go chwalił Pep? No nie, bo coś mu u nas nie poszło...

1

@Sulimo a ilu go hejtowało że się nie zna :P

0

@Faro jakoś na olimpiadzie oprócz bramek, również rozgrywał. Wiadomo że to nie poziom Pedriego, ale chyba mi nie powiesz że Olmo się nadaje idealnie do rozgrywania?

1

Z jednej strony się człowiek cieszy że Olmo już może grać, a z drugiej to szkoda bo jednak to odbiera szanse Ferminowi, który jest w gazie (chyba że Fermin zagra niżej, ale to już nie to samo).

3

Ale się uśmiałem, że ludziom tutaj (i nie tylko) przeszkadza dzieciak udający kota, ale posłowie i posłanki Lewicy już są normalni. :P

0

@juarez nie, bym nie śpiewał inaczej. Jakie chcesz porównania napastników? Lewy na 90 meczów miał 60 bramek w Barcelonie. Pokaż mi napastników którzy mieli takie statystyki u nas? Suarez jedynie i to w dużej mierze dzięki Messiemu i Neymarowi. Gdyby Messi grał z Lewym to statystyki Polaka byłyby znacznie większe i tutaj chyba się zgodzimy. I żaden Ferran czy Roque nie daliby tyle bramek co on i nie ma się co oszukiwać w tym temacie.

0

@PatrykBarca czyli Gundo który więcej biegał i walczył od Lewego, by nie dał rady, a nagle Lewy po zmianie trenera znacznie bardziej presuje? Cud!

0

@juarez czyli jeżeli Ferran dojdzie w meczu do dwóch sytuacji i wykorzysta jedną, to będzie to lepsze dla drużyny niż dojcie do np 6 sytuacji Lewego i wykorzystanie dwóch??

Śmieszny jesteś.

Dopóki jego bramki dają nam punkty, nikt nie strzela więcej i nie dochodzi nikt do tylu sytuacji, tak długo Lewy będzie niezastąpiony!

4

Po co takie "idiotyczne" artykuły o zastąpieniu Ilkaya, Bernalem? Przecież to jest różnica poziomów zdecydowana!

Jeżeli Bernal gra na tak niesamowitym poziomie, to Gundo w niczym by mu nie przeszkadzał, tylko zagrałby jako 10 a na skrzydło trafiłby Raphinha za sztywnego Ferrana. Gdyby wczoraj Gundo był na boisku to wynik mógłby być znacznie większy. Brakowało otwierających DOKŁADNYCH podań w wykonaniu Raphinhi czy Ferrana.

Podsumowując, żaden Bernal nie zastąpi Gundo i nie udawajcie że Niemca nie będzie nam brakowało i że nie zrobiłby różnicy!

0

@juarez i jest skuteczny. W obu meczach jego bramki dały nam zwycięstwa. Czego więcej oczekujesz? Ma strzelać po 5 bramek w meczu?

0

@FCB24 pokaż mi jego cztery sytuacje stu procentowe? Wiesz co to jest sytuacja stu procentowa?
Piłka od Raphinhi - dołożył nogę i oddał celny strzał sytuacyjny (takiej piłki nie pokierujesz).
Piłka od Kounde - zdecydowanie za mocna i nie mógł zrobić więcej.
Strzał gdzie mógł podać do Ferrana (jego błąd, ale na pewno nie setka).
Strzał z głowy w słupek - było blisko ale się nie udało, tutaj powinna być bramka.

Więc nie mów mi o 4 golach, bo za tydzień napiszesz że Ter Stegen miał 3 okazje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?