0

Pewnie dlatego że Serbowie są za ruskimi xD

2

@koksik2700 a Tusk zaraz wyjdzie i powie tak jak z paliwem, że te ceny przecież nie są zależne od niego i nic nie może zrobić :P

Jednak kolor włosów nie jest tutaj przypadkowy...
Ale jeżeli ktoś się łudził że spełni swoje obietnice wyborcze, to jestem pod ogromnym wrażeniem.

3

@fur_Deutschland a cóż takiego się wtedy wydarzyło? Wziąłeś ślub? Urodziło Ci się dziecko? Kupiłeś dom lub mieszkanie?

0

@FcPortoFan1999 dla mnie zdecydowanie największym rozczarowaniem będzie Portugalia (tym bardziej jak słyszę że stawiacie ją w roli faworyta). Dla mnie max to ćwierćfinał.

1

@Kubsoleon kojarzysz reklamy z Ronaldinho, Carlosem, Zidane, Ronaldo itd? Jak grali turniej na łodzi podwodnej etc.? Nic z tych reklam nie było prawdą a to były najlepsze reklamy jakie widziałem. Rzadko która reklama pokazuje prawdę.

1

@Aferzysta samo reklamowanie nie jest takie złe, chociaż niestety młodzi ślepo podążają za swoimi idolami i skoro on je chipsy, czy pije colę to ja też tak chcę!

Gorzej by było jakby taki Messi mówił w reklamie że uwielbia laysy i codziennie wieczorem je wcina a to by nie byłą prawda, to już byłaby przesada.

Ostatnio widziałem reklamę jakiejś pasty i jakaś znana aktorka ją reklamowała, że używa tylko jej i się zastanawiałem, czy to prawda, czy mówi tak tylko dla hajsu?

1

@chavez miałem identycznie. Mój ojciec również.
Chodziłem do lekarzy i nikt nie wiedział od czego to.
1. Przemęczenie
2. Problemy z błoną/przegrodą nosową
3. Odziedziczone genetycznie
4. nadciśnienie

Mi samo przestało lecieć jak "dorosłem". Teraz leci mi sporadycznie jak za długo nie ide oddać krwi, więc pewnie z nadmiaru.

Także raczej to nic poważnego (chyba że od prochów, to wtedy bardzo poważnie).

1

W końcu był spokojny weekendzik bo Barca nie grała. A dzisiaj znowu nerwy :P

Nic jednak mnie tak nie rozweseliło jak wpis jednego z użytkowników LR że Guido jest obecnie najlepszym ŚPD w La Liga. :D

2

@Arden jak nie dostanie to jest ewidentnie rasizm. A on chce tylko grać w piłkę.

0

@Salwik92 a wiesz dlaczego nie ma takich baboli na naszą korzyść? Może dlatego że nie dajemy na to szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej i albo nie oddajemy strzałów albo lecą daleko w maliny zamiast w bramkarza.
Było również kilka sytuacji w tym sezonie gdzie bramkarz wypluł piłkę, ale nikt nie doskoczył by ją dobić.
Więc to raczej zasługa Realu niż czysty fart, bo Joselu mogło tam nie być...

5

Neuer, VAR, Marciniak, Real... i tak w kółko od wczoraj.
Tego się już czytać nie chce. To jest strona o Barcelonie a nie o prześcieradłach.
Awansowali? Fajnie.
Wygrają LM? Fajnie.
Nie obchodzi mnie to.
A większość tutaj krytykuje i narzeka że sędziowie i fart, ale jakoś co rok im się to udaje a my ostatnio z grupy nie wychodziliśmy.
Większość naszych kibiców to takie psy ogrodnika. My nie mamy, to oni też nie powinni.

0

@LambiPL a kto powiedział że nie rozumiem ich poglądów? Rozumiem i wyraziłem swoją opinię że są egoistami ponieważ patrzą na swój dobrobyt i nic więcej ich nie obchodzi.
Trochę szkoda że ich rodzice kiedyś nie podzielali takich samych poglądów. :P

0

@kigani żeby w dzisiejszych czasach nie utrzymać dziecka to trzeba być skrajnym nierobem i leserem, a co za tym idzie również egoistą :)

0

@budel17 to kiedy Ty się z nią spotykałeś jak robiłeś po 16h dziennie? Aż mi się nie chce wierzyć że tak z Tobą wytrzymała dwa lata...

0

@draxidox nie ma nic piękniejszego niż przekazanie życia kolejnemu pokoleniu i patrzeniu jak rośnie, rozwija się etc.
Aczkolwiek rozumiem ludzi którzy nie chcą mieć dzieci. To po prostu skrajni egoiści.

0

Pomijając problemy finansowe klubu i potencjalne powody, dla których Xavi został na stanowisku...

To jak bardzo różni się podejście Laporty do Xaviego, niż do Koemana. Jeden nie miał prawie nic i rzeźbił w gó***nie, a drugi ciągle narzeka że potrzebne transfery i przeważnie je dostaje...

Historycznie za kilkanaście lat obaj trenerzy będą wspominani zgoła inaczej, pomimo zdecydowanie porównywalnie niskiego poziomu Barcy w tym okresie.

4

Zwyczajnie jest mi wstyd za niektórych kibiców i władze Barcelony...
O ile przez większość sezonu nie dało się ich oglądać, tak teraz nie wyglądało to najgorzej i byliśmy lepsi od P$G a odpadliśmy przez jeden błąd i byłem dumny z drużyny. Klasyk również był wyrównany i zadecydowały detale, ale wstydu nie było.

A tu nagle płacz i lament żeby powtórzyć mecz i że przegraliśmy bo nie uznali nam bramki. Taki sytuacje mają miejsce każdego dnia na boiskach i nie tylko przeciwko nam. A tutaj co drugi news jest o bramce widmo i powtarzaniu meczu. Nie kompromitujcie nas jeszcze bardziej. Już wystarczy na ten sezon.

2

Ostatnio bardzo rzadko tu piszę, ale...

Byłem pierwszą osobą, która nie chciała Xaviego, jednak za wczorajszy mecz nic nie zawinił (mógł co prawda zdjąć Pedriego zamiast Yamala, ale nie wiemy jak by to wyglądało). Dodatkowo widać, że gramy coraz lepiej.
Jedynym winowajcą tego wyniku jest Araujo i nie ma na to żadnego wytłumaczenia, żeby tak faulować w takim momencie spotkania.

Pierwszy raz od bardzo dawna muszę powiedzieć że jestem dumny z drużyny i nie jest mi wstyd za grę i wynik.

3

@Lukikiki byłem kiedyś w takiej sytuacji. Podszedłem do typa bo najpierw wyzywał dziewczynę, a potem ją szarpał i zaczął bić. Powiedziałem że jak ma problem to mogę mu pomóc go rozwiązać, na co zapłakana typiara podeszła, odepchnęła mnie i powiedziała że się nie mam wpieprzać w cudze sprawy, jak nie wiem o co chodzi.

2

Trochę mnie zdenerwował ten karny bo byłem pewien że teraz Xavi będzie miał wymówkę znowu na wynik...

Nie musiałem długo czekać a tu sporo użytkowników również tłumaczy się karnym...
Przecież gdyby nie ten karny to Real i tak by dokręcił śrube a w tym meczu nie mieliśmy nic do gadania!

#XaviOut

0

@Luciano99
@Szklaner
To trzeba się było pozbyć mniej ważnych zawodników jak np Roberto i nie kupować takich jak Martinez (mamy dosyć obrońców).

@tbas a gdzie napisałem że to wina Xaviego?? Po prostu pamiętam że jak przychodził to mówił że zmieni sztab medyczny i nawyki treningowe itd żeby nie było tylu kontuzji. Jak widać to nie wszystko, a kontuzje były, są i będą.

0

Narzekali na poprzednich trenerów że tyle kontuzji mamy...
Mamy Xaviego i znowu multum kontuzji.

Teraz nasz przód wygląda następująco:
Felix; Torres; Jamal (i żadnych rotacji)

a tak łatwo pozbyliśmy się Ansu i Abde (sam uważałem że jeden z nich powinien zostać).
Ale niestety Xavi był za bardzo zakochany w Gavim na skrzydle, a teraz zaczyna powoli to samo robić z Ferminem...

4

@Comentateiro z twoich wpisów w życiu bym nie powiedział że jesteś peowcem a bardziej konfederatą, który jak tylko o nich ucichnie to od razu nagłaśnia żeby podbić im statystyki.

Jak pisowcy mają uczulenie na punkcie Tuska, tak Ty masz identyczne uczulenie na punkcie Konfy... Trochę to przykre że zamiast zająć się postulatami swojej partii, szydzisz z innej (identycznie jak pis)

0

@Hellrider jestem osobą głęboko wierzącą (przynajmniej za taką się uważam) i nigdy w życiu nie zagłosuję na lewicę bo są zbyt odklejeni od rzeczywistości w sprawie chociażby płci, mężczyzn itd.
A co do trzeciej drogi to PSL się układa z każdym a na Hołownię patrzeć nie idzie tak jak to @rragon napisał :)
Mi pozostaje konfa, a najbardziej przykre jest to że ludzie nie głosują na kogoś, tylko przeciwko komuś i naprawdę starają się wybrać "najmniejsze zło" bo nie ma na kogo głosować...

44

Ja rozumiem, że nie wszystkich przekonuje Konfederacja (i się nie dziwię, chociaż sam na nich zagłosuję).
Ale jakim trzeba być pustym dzbanem, żeby dalej głosować na rozdawnictwo i przekręty PIS albo co gorsza znowu po dwóch kadencjach dać się okłamać rudemu dezerterowi z Brukseli?
Każdy narzeka jak tu źle i że tylko PO-PIS, a sami głosują na jedną z tych dwóch opcji bo przecież "INNI I TAK NIE MAJĄ SZANS".

Wyśmiewacie Konfederację? OK.
Tylko pokażcie proszę co ciekawego i dobrego dla Polski mają do zaproponowanie dwie wyżej wymienione partie?

1

@Kgorecki2500 tylko nie piszmy znowu tych głupot o przejściu futbolu w 100% :P
Bramki w LM, najwięcej bramek w Europie etc...
Nigdy nikt nie przejdzie w 100% piłki nożnej! Rekordów zawsze jest mnóstwo do pobicia.

17

Temat teraz mocno wałkowany, ale dla wyjaśnienia:
1. Kontrakt Messiego z PSG nawet nie dobiegł końca i nie otworzyło się okienko transferowe, więc jak Barca miała zdążyć już kogoś sprzedać?
2. Messi mógł przyjść za 200tyś na rok skoro tak kocha klub (tak jak Alves) i nie ma żadnego przepisu o 50% w przypadku zmiany ligi, po drugie tak jak w przypadku gdy odchodził, mógł 1 lipca zostać zawodnikiem bez klubu i wtedy bez problemu podpisałby ten kontrakt.
3. Bez problemu radził sobie w Europie (w przeciwieństwie do Ronaldo), a poszedł na łatwiznę i za hajsem.
4. Jeżeli ktoś uważa że za hajsem to poszedłby do Arabii, to wczoraj było info że chciał tam iść ale Antonella naciskała na USA i to mógł być powód (po drugie oferta z Arabii miała niby wygasnąć i może to też był powód).

Zadajcie sobie tylko pytanie, czym się teraz różni Ronaldo z którego wszyscy się tutaj śmiali że strzela bramki ogórkom, od Messiego który wybrał identyczną drogę, zamiast wrócić do "klubu swojego życia"? I nie piszcie że te ligi się różnią, bo z Puiga też się śmialiście że w takiej lidze to by nawet Brożek błyszczał :P

1

@GeneralXavi dzisiaj też będzie zdjęcie Messiego??
I tak aż wróci do Barcelony? :P

Może to potrwać kilka ładnych lat aż wróci jako nasz ambasador :P

0

Wczoraj oglądałem Arsenal z City i muszę przyznać że Barca naprawdę wygląda lepiej od tych drużyn (chyba że tak to wygląda na tle słabszych drużyn z LaLigi).

Ale dzisiaj się przekonamy ile znaczymy w Europie.

4

Pewnie długość kontaktu mu nie pasuje albo pozycja na której ma grać. Bo przecież Leo nie patrzy na pieniądze!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?