0

Oczywiście że się obudził!

Gdyby się nie obudził to by nie żył.

3

Wczorajszy mecz z Sevillą:

Alba > Raphinha

- Oboje zaliczyli bramkę i asystę, a w przypadku obrońcy to trudniejsza sztuka.
- Czyste konto bardziej na plus obrońcy niż skrzydłowego, ponieważ to on odpowiada w większym stopniu za bronienie.
- Alba czysty mecz (bez kartki), co rzadko mu się zdarza.
- Alba całe spotkanie dobre; Raphinha tylko druga połowa.

Jednak nagrodę zawodnika mecz otrzymał Raphinha.

1

@barcanawieki jeżeli to rzetelne źródło to masakra że wydajemy więcej niż wszystkie angielskie kluby, które wiadomo jaką mają sytuację finansową w porównaniu do nas.

0

@MESSIah16 właściciele Juve też mają dużo hajsu XdD

0

@Faro ale po to jest forum, a czytać nie musisz. ;)
Mnie tylko irytuje jak ktoś tak szybko zmienia zdanie.

@HighestInTheRoom ja od początku mówiłem że te transfery wszystkie to nieporozumienie i pomyliłem się jedynie z Christensenem za co biję się w pierś. :)

@MesQueUnClub_87 racja, ale użyć "haczyka" w tytule artykułu, a pisać co mecz inaczej to trochę mało rzetelne dziennikarstwo ;)

9

Narzekamy na dwulicowość, czy dwubiegunowość kibiców Barcelony, którzy co mecz potrafią zmieniać zdanie. Ale czemu się dziwić jak na stronie też takie artykuły.
Raz hejt na Busiego że już czas, a potem wychwalanie.
Raz tekst żeby się już Alby pozbyć bo jest Balde, a po wczorajszym meczu zachwyt ile to Alba daje Barcelonie.
Pociski że Raphinha się nie sprawdza, a dzisiaj pytania czy się odrodził już?

My, użytkownicy chyba dostosowujemy się do stronki po prostu ;)

0

@Katalończyk 99 później Pedro grał częściej na prawym skrzydłe jak Messi zaczął grać jako 10 :)
A Henry pomimo udanego okresu u nas to i tak nie miał podjazdu do Neymara, czy Ronaldinho.

7

@Bezhistorii z całym szacunkiem, ale to nie był żart. Wystarczy połączyć te puzzle.

8

Galatasaray jest zainteresowane wypożyczeniem Coutinho z Aston Villi.
Jak informacja ujrzała światło dzienne, to w Turcji doszło do trzęsienia ziemi!

Fakt, nie opinia.

0

@Bogan spokojnie, jak przegramy wszystko to będą mówić jak w LM to wina kontuzji Dembele i Busiego :P

0

@Criss18Barca Villa często grał na 9 tak jak i Henry i nie byli typowymi skrzydłowymi. Dodatkowo wtedy cała Barcelona śmigała i lewe skrzydło się raczej nie wyróżniało. Tak to można dodać teraz Gaviego, czy wcześniej nawet Eto'o ;)

5

@Nano22 po tej asyście z pewnością.

1

Jakie to przykre jak się patrzy na XXI wiek w wykonaniu Barcelony i dochodzi się do wniosku że lewe skrzydło funkcjonowało tylko dobrze 2 razy, za sprawą dwóch genialnych Brazylijczyków...

#WspomnieńCzar

0

@AduŚ07 Jakie kontuzje? Po prostu graliśmy papę!
Czy to kontuzjowani zawodnicy nie wykorzystywali sytuacji? Czy jednak Lewy, Dembele, Pedri i spółka? To kontuzjowani grali na lewej pomocy? Czy był to jednak "genialny" pomysł Xaviego? Nazywajmy rzeczy po imieniu. Jeszcze zapomniałeś dodać że to wina sędziów.

0

@galix22 zgadzam się! Też nie znam takiego dziecka które by tak powiedziało. A w tych bogatych domach już się takie teksty słyszy. Bo pieniądze są, a miłości i zainteresowania wcale...

0

@Nieznajomy może nie idealne, ale kiedyś były inne czasy i siostry w wieku 12 lat zajmowały się młodszym rodzeństwem więc mama nie miała tyle na głowie. A dzisiaj to trzeba się 12 letnimi dziećmi zajmować :P
Po drugie trwało to 3 lata a nie całe dzieciństwo :)
Tata był miesiąc tam i miesiąc w domu.

0

@Conradxc na kontrakcie ojciec był tylko 3 lata ;)
Z resztą nieważne. Chodzi mi o to że decydując się na dzieci, nie skazujesz ich na biedę tylko jako prawdziwy facet zrobisz wszystko żeby zapewnić im godny byt. A ludzie wolą iść na łatwiznę i mówią że ciężkie czasy.

0

@panczo a jak wygramy LE i przegramy w lidze walkę z Realem to już źle?

Nie powiedziałbym że Real się lepiej zapowiadał. Mamy od nich zdecydowanie lepszy skład.

Gdzie byliśmy zanim Xavi się pojawił? No ok. Ale jak był wtedy zarządzany klub i jakie transfery dostał Xavi, a jakie Koeman?

2

@Conradxc co mają studia do zarobków? Ogromny odsetek ludzi po studiach pracuje w supermarketach albo w szkole za 3 tysiące :P
Spawacz po zawodówce ma 10-30k na miesiąc i Ty mi mówisz o kształceniu :P

Studia skończyłem ja i dwie siostry. Brat i siostra skończyli średnie techniczne z własnego wyboru. Brat jest tokarzem i zarabia duże pieniądze. Prawa jazdy nie mają dwie siostry bo się bały zrobić.
Na dodatkowe zajęcia chodził praktycznie każdy prócz jednej siostry która chorowała i nie mogła uczęszczać. Zabawki też mieliśmy najlepsze w okolicy bo ojciec zza granicy przywoził bo był na kontrakcie i sąsiedzi przychodzili się do nas bawić :)

Dla porównania, wujek za płotem ma dwójkę dzieci i są niestety skrajną patologią a wujek codziennie pije. Jeżeli na coś się naprawdę uprzesz to to osiągniesz. Przynajmniej ja tak mam. :)
Więc nie mów mi że się nie da bo jak tak twierdzisz to idziesz na łatwiznę.

1

@Culer_1906
@michal26
@mekston
@Comentateiro

Zgadzam się z Wami. Z United możemy odpaść bo dobrze grają, ale żeby to było po wyrównanej walce, bez dominacji czerwonych diabłów bo to będzie kolejna kompromitacja w Europie i sama liga będzie wtedy inaczej smakowała.
Liga już w miarę spokojnie wejdzie, więc żeby się udało zajść jak najdalej w LE i będzie super.

0

@Conradxc czyli w bogatych krajach to edukacja sprawia że mniej dzieci się rodzi? Śmieszny jesteś.
Bogactwo nie równa się z edukacją. Po prostu bogate życie bez dzieci jest wygodniejsze, a po drugie to ludzie w takich krajach są karierowiczami i dzieci tylko by im w tym przeszkadzało.
Idąc twoim tokiem myślenia skoro są bogaci i doedukowani a mój argument nie jest prawdziwy, to poszliby w "idealne" in vitro i mieli dzieci takie jakie sobie wymarzą :P

2

@Conradxc same bzdety. I właśnie z takiego podejścia wywodzi się hedonizm. Pójście na łatwiznę. Każdy może powiedzieć że nie chce mieć dzieci bo nie wie czy da radę i nie chce okazać się nieodpowiedzialnym.
Moi rodzice mają nas ósemkę i prawie wszyscy urodzeni w okresie komuny. Może nie było nas stać na wszystko, ale też uważam że nic ważnego nam nie brakowało i ojciec to prawdziwy facet bo zapewnił nam byt (pracując sam) i nie uważam żeby był skrajnie nieodpowiedzialny.
A dzisiaj lepiej pójść na łatwiznę, a jak już się zdecydowałeś na dziecko i później ciężko to najlepiej kobietę zostawić. Tak nam się świat zmienił.

0

Kogo z Was zadowoliłaby sama LaLiga i odpadnięcie już z United w LE?
A kto z Was uważa że z takim składem powinniśmy osiągnąć więcej?

Moim zdaniem pomijając ligę, powinniśmy udowodnić w Europie że coś znaczymy i że może jednak nasza liga nie zrobiła się taka całkiem ogórkowa.

0

@Don Lucas Kounde kolejny średni mecz i dużo błędów oraz problemy z prostym przyjęciem piłki.
Christensen wczoraj profesor w obronie. :)

1

@MesQueUnClub_87 zgadzam się z Tobą, ale zauważ że jak facet jest ogarnięty i stawia czoła wszystkim wyzwaniom, to kobietom jest łatwiej podjąć decyzję o macierzyństwie bo czuje się bezpiecznie.
A co do biedy to właśnie jest tendencja że w biednych krajach rodzi się więcej dzieci, także ten argument z pewnością jest nietrafiony.

0

@Irmscher10 ja mam cały czas takie samo zdanie i nie zmienię do końca sezonu ;)

Co nie zmienia faktu, że potrafię pochwalić po dobrym meczu (tak jak wczoraj) i nie widzę w tym dwulicowości tylko obiektywizm. :)

4

@MesQueUnClub_87 nie mogę się z tym zgodzić. W czerwcu zostanę ojcem i gówno mnie obchodzi wojna, rząd i koszty życia.
Prawdziwy facet musi stawiać czoła temu co napotka a nie marudzić jak jest źle.

Skoro jest tak źle i nie wiesz co nas czeka to po co chodzisz do pracy? Rzuć wszystko.

Pamiętaj że im mniej nas będzie, tym więcej i dłużej będziemy pracować i to nie wina rządu.

0

@daniel32778 jak sędziowie pomagali Barcelonie to też się tu udzielałeś?
Mówisz o LM i pojedynczych sytuacjach związanych z sędziami, a ja się pytam gdzie my byliśmy przez pozostałą część meczu z Interem, czy Bayernem? Nie twierdzę że tam graliśmy źle, ale ważny test oblaliśmy i to się liczy.

0

@mrboom napisałem że z nimi przegraliśmy, a nie że Real jest mocny. Czytaj ze zrozumieniem.
W tym sezonie Real jest najsłabszy od kilku lat i nie można się z tym nie zgodzić. Obyśmy tylko potrafili to wykorzystać jak w SH.

1

Wczoraj jedno z lepszych spotkań w naszym wykonaniu i tak to powinno wyglądać.
Teraz człowiek chociaż ze spokoje mecze ogląda nawet jak są na styku.

Nie zgodzę się jednak ze stwierdzeniem że liga wystarczy i odpadnięcie z United nic nie zmieni...
To jest Barcelona i musi walczyć o wszystko co możliwe, a sam fakt bycia w LE jest dla Nas ujmą (i obyśmy tę ligę wygrali jak już w niej jesteśmy).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?