0

@macio_944 ten twój cały wpis nie ma najmniejszego sensu bo nie dodałeś na końcu że Messi został w ubiegłym roku mistrzem świata. ;)

0

@SkN mam nadzieję że nie mówisz o mnie?
Ja po prostu stwierdzam fakty. Najpierw część krzyczała że to nowy Messi, chłopak po kontuzjach nie może złapać rytmu ale nadal w niego ślepo wierzą w klubie.
Ma szansę być jednym z lepszych, ale nie oszukujmy się - drugi Messi to to nigdy nie będzie.

0

@kuz bez kitu to chyba tak samo działa. Ale wymiany bym jednak nie chciał :P

0

Jestem święcie przekonany że nawet jeżeli Fati będzie grał papę do końca sezonu, to i tak w Barcelonie już sobie wkręcili że to będzie nasza gwiazda na lata i się go nie pozbędą.

2

@DaPidejpi to powiedz nam kto twoim zdaniem jest wart dużych pieniędzy? Płacisz za to co gra dany zawodnik w danym momencie, za to jaki ma długi kontrakt, za to ile ma lat i za to co MOŻE prezentować w przyszłości. Idąc twoim tokiem myślenia taki CR7, czy Luis Suarez powinni siedzieć w swoim kraju całe życie.

0

@FCBparasiempre W jaki sposób chciałbyś stracić 1 punkt?

2

@ranger3120 a pytanie brzmi: dlaczego kobiety mają krótsze stopy od mężczyzn? :P

0

A czy ja źle widziałem, czy było najpierw losowane że gramy z Bilbao?

Perez zapłacił, czy jaki uj?

5

@Emhyr najniższa krajowa

0

i cyk Osasuna

chociaż fajnie byłoby zobaczyć dwumecz z prześcieradłami.

1

@GeneralXavi chłopie głowa do góry!

Mi się dobrze tu żyje, a zimy rzeczywiście nie lubię.

0

@JarekS mi tego nie musisz tłumaczyć. Ja to wiem i też jestem zdania że powinniśmy zająć się chociażby częściową spłatą długów i wyszłoby nam to na dobre, a my dźwignie wykorzystujemy tylko na zakupy i inwestycje...

0

Dźwignie, dźwignie i jeszcze raz dźwignie!
Ktoś tutaj niedawno pisał że Laporta ma to tak wyliczone żeby na wszystko wystarczyło.
Chyba Laporta miał poprawki z matmy w szkole :P

0

@kluivert9 albo drugim Raphinhą :P

0

@marcin62 i masz z tym problem? Nie rozumiem po jakiego grzyba ciągle przypominać że nasz był zawodnik wygrał mundial.
Jestem przekonany że u niego idzie codziennie rączkowska do zdjęcia Leo.

0

@macio_944 Barcelona jak najbardziej, ale argentyński karzełek to już mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg...

1

@bartas97 zapiszę sobie to i obym nie musiał Ci tego po meczu przypominać.
Męczymy się z ogórkami a z Villarreal na wyjeździe nie mamy się czego bać? :P

1

@bartas97 tak mówili o terminarzu Realu, a to my mamy znacznie trudniejsze mecze. Obie ekipy z Sevilli mega wymagające, do tego wyjazd z żółtymi i zawsze niewygodny Cadiz. Jak po tych 4 kolejkach utrzymamy przewagę i nie przegramy klasyku to majstra powinniśmy mieć w kieszeni.

0

@kiper09 jak według Ciebie to był jego pierwszy mecz na LO to masz taką wiedzę jak ten cały Ćwiąkała.

0

@Zoker po pierwsze to nie były celne typy, po drugie to wgl nie był typy tylko moje życzenia na weekend.

0

@Tasde a my nie mamy Dembele :P

6

@KrwawiaceoczyVEB więcej spowalniał gry niż przyspieszał i nie brał na siebie odpowiedzialności za konstruowanie gry. Od Busiego to on jest o lata świetlne do tyłu.

Mamy De Jonga, a oglądamy się za takimi średniakami...

1

@Dalhi ale bym sobie teraz zjadł frytki z majonezem.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12714984#comment-12714984

Może Sociedad nie wygrało, ale i tak weekend na plus i przewaga nad białymi wzrasta :)

1

@paweldunajecfcb sama inicjatywa jest bardzo dobra, chociaż żałuję że ludzie tak chętnie nie wspierają innych inicjatyw typu CARITAS, z którego około 99% trafia do potrzebujących (czyli znacznie więcej niż z WOŚP).

1

Nie było przez jakiś czas kontuzji to wszyscy chwalili że to zasługa Xaviego :D
(nic do tego nie miałem, chociaż dla mnie to trochę śmieszne)

Teraz chociażby taki Dembele zajechany jak konie na morskim oku i czy Ci sami ludzie twierdzxą teraz że to jednak wina Xaviego?

Zaznaczę tylko że Dembele to może być dopiero wierzchołek góry lodowej zwanej plagą kontuzji (jak dalej będzie tak rotował składem)

2

Zaczynamy weekend Byczki!
Jutro 3 punkty i w niedzielę Sociedad 3 punkty i weekend zrobiony :)

Udanego wypoczynku wszystkim! :)

0

Sergi Roberto vol. 2

0

@gontex poczytaj gorące ;)
Ziomek wstawił zdjęcie auta i pomijając fakt czy to jego, czy nie, to oczywiście jak to na rambli - ktoś się musiał przyczepić (nie wiem po co to).

Pozdrawiam ;)

1

@JohnB i tak Ci nie wierzę. Udowodnisz to jakoś?
Gdybyś miał amg to już dawno byś się nim chwalił, a przejrzałem wszystkie twoje komentarze i nie widzę nic na temat tego samochodu!

PS: Dobijemy do 106 komentarzy? XdD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?