0

@Bobo25 być może - piszę tylko to co mi powiedział (chociaż sam się trochę dziwiłem że netto) :P

0

@MaŁolat zgadzam się z tym :)
Chociaż Fati w pojedynkach 1x1 nie wyglądał ostatnio najgorzej jeżeli chodzi o dynamikę (ale to nie jest jeszcze to co przed kontuzją).

0

@JarekS ja liczę że to perspektywa minimum 3 lat i wiem że dużo się może zmienić, ale Laporta jest wpatrzony w Xaviego jak w obrazek, a Xavi w Dembele, więc uważam że na zmiany raczej się nie zanosi. A Raphinha być może już po tym sezonie będzie sprzedany i zakładam że Xavi wpadnie na kolejny genialny pomysł, by sprawdzać tam Ferrana lub Gaviego (obym się mylił).

0

@JarekS nie twierdzę że Fati już nie ma problemów fizycznych. Uważam jednak, że ma znacznie większe problemy psychiczne i również potrzebuje przełamania ze słabszym rywalem.
Do pierwszej drużyny wbił się z buta, a teraz po kontuzji przy słabszej konkurencji niż wtedy, łapie ogony. Ni uważasz że jego psychika jest znacząco nadszarpnięta?

1

@Emhyr Ferran Jutgla Here We Go! :P

0

@cules100pro mój kumpel dostał, ale z tego co mówił to na komisji wojskowej w czasach szkoły (kilka lat temu), zaznaczył że w razie czego jest zainteresowany.
Idzie na 28 dni, następnie chyba jakieś dodatkowe szkolenie i być może umowa na 6500 netto (przynajmniej tak mi mówił).

0

@BorzyKrzys

K. Stanowski - jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych

...

no na bank.

0

Xavi liczył na Memphisa i się zawiódł :(
Teraz będzie musiał chyba szukać kogoś z Barcy B na ławkę, a nie jest skory do korzystania z młodzieży...

Chociaż krążą plotki że Barca kogoś zakontraktuje/zakontraktowała.

1

@against_modern_football kogo Ty nazywasz naszym sojusznikiem? Ruskich, czy Niemców? Bo ani jedno, ani drugie mi nie pasuje :P

0

@JarekS sam wiesz jak Xavi korzysta z młodych i jakie ma do nich podejście (nawet w meczach pucharowych).
Prędzej będzie go na siłę pchał na lewe skrzydło niż da mu szansę kosztem Dembele. Więc tutaj raczej będzie dostosowywanie zawodnika do pozycji a nie na odwrót. Chyba że Xavi odejdzie albo Dembele :P

0

@JarekS ja patrzę płasko na futbol, a Ty masz zawsze rację ;)

"4. Torres - trzeba poprawić jego mental z dala od lewej flanki."

Czyli Ferrana trzeba budować mentalnie ze słabszymi, a Fati tego nie potrzebuje? Orientujesz się kiedy Fati wrócił po kontuzji i jak często gra? Jak długo ma siedzieć na siłowni i pracować nad poprawą motoryki i fizyczności? To nie ma być Adama Traore, tylko zawodnik na lata który będzie łapał minuty i doświadczenie, a razem z tym mental.

1

@JarekS ogólnie się zgadzam :)

Ale...
Nie powiedziałbym żeby Fati, czy Raphinha byli w rytmie meczowym. Chyba że liczysz te krótkie wejścia z ławki.
Fati w 90 minucie z Realem; z Betisem dogrywka
Raphinha w 78 minucie z Realem; z Betisem 86 minut

0

@JarekS druga sprawa:

"to nie wygląda tak żę jak zawodnik zagra kilka spotkań na innej pozycji nagle staje się zawodnikiem mogącym grać na różnych pozycjach i zapominamy na kogo był szkolony. Przykładowo fakt, że Raphinia zagrał kilka meczów na lewej stronie nie sprawia że jest również lewym skrzydłowym."

Kompletna bzdura...
Są zawodnicy którzy potrafią się dostosować do każdej pozycji bo po prostu ogarniają taktycznie.
Roberto całe życie grał jako ŚP, a wrzucono go na PO i wcale nie wyglądał najgorzej (śmiem twierdzić, że nawet lepiej niż w środku pola). Nie masz pojęcia, jak kto będzie grał na jakiej pozycji, skoro nie widzisz go na treningach i np. oceniasz gościa po 2-3 meczach na danej pozycji.

0

@JarekS grał niejednokrotnie w Juvenilu na lewej flance. Masz chyba jakieś błędne informacje albo widziałem z nim kilka meczów w których akurat grał na prawej stronie i uważasz że się znasz.

0

niby spoko cena za Carrasco. Ale z tego co podają media to on naciska na transfer do nas, a po drugie to zostanie mu rok kontraktu, czyli Barca za rok miałaby go za free a teraz 15 mln to normalna cena jak i tak nie chce przedłużyć kontraktu.

2

Wszyscy takchętnie żegnają Depaya mówiąc że jest tu niepotrzebny.

To racja że jak już dostaje szansę to wypada po prostu słabo. Ale taka jest też rola trenera żeby dotrzeć do zawodnika, a tutaj tego nie ma.
Przypominam że jak do nas dołączył, to on nas ciągnął za uszy i dzięki niemu zdobywaliśmy punkty (więc taki słaby nie był).

0

@Encore to trochę jakby powiedzieć że jakaś drużyna jest lepsza bez Messiego...
Skoro ziomek będzie strzelał 40 bramek w sezonie, to rolą trenera jest dopasować do tego resztę drużyny żeby wyglądało ok.

0

@JarekS Yamal też bardzo często gra na lewej stronie.

3

@IronSanHybrid i ja kiedyś chłopu mega ufałem... teraz bym prędzej na Stonogę zagłosował.

0

@prodigy no dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie wystawia chłopa do gry i w środku sezonu zapyta go czy chce zostać :P

0

@IronSanHybrid aktualnie po ostatnim meczu superpucharu :P

Ale jak już przychodzi jesień i LM to jakoś nam forma spada :P

1

@michal26 zamiast 5G to jest 7H - seven heaven :P

1

@Sulimo nawet można to połączyć :)

zaczyna się od ostrzeżenia @Uważajziomfcb -> @alepasztet -> @superwinko -> @ssij -> @Niemamkolan1033

Pozdrawiam,
@Szanowny Pan Prezes

0

@Janas11224 podziwiam :)

Ja to tylko fifa co rok, wiedza to potęga i NFS payback :P

0

@michal26 uuuu... I jak tam jest? Opowiedz coś! Bóg istnieje?

0

@JimMorrisonFCB to był bait ale spoko. Dzięki za wyjaśnienie ;)

0

@JimMorrisonFCB to @michal26 też tam zginął? :O

0

@JordiAlbion w NBA też masz co chwilę mecze na mega intensywności i do tego dalekie podróże co chwilę.

0

@culer_5306751 jak Neymar, Busi, Alba i Suarez? :P

0

@Nano22 a o Messim po co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?