@PatrykBarca czyli uważasz że taki Xavi, z takim składem jak ma Arteta, byłby na 1 miejscu w znacznie silniejszej i bardziej wyrównanej lidze angielskiej?
@Nano22 chciałbym zaznaczyć że cała LaLiga leży i w porównaniu do innych lig wygląda obecnie słabiutko. Nie umniejsza to jednak Barcelonie, która w gronie słabych drużyn wygląda najlepiej i prowadzi w lidze a przecież taki jest cel ;)
trochę to śmieszne z tym Moukoko :P Jak tu pisałem że trzeba uważać bo może się okazać że jest starszy to niektórzy mnie tu wyśmiewali. Tymczasem rzeczywistość może okazać się brutalna. :D
Tak, czy siak gdyby przyszedł za free chociaż na 5 lat to i tak spoko ;)
@Mario96w@JimMorrisonFCB kilka osób tutaj, Xavi, Araujo (i pewnie kilku innych których wywiadów nie czytałem)
@Danqoo zgadzam się. Więc takie mówienie po tym meczu nie ma sensu, bo nowa era zaczęła się po odejściu Messiego i zmianie zarządu a nie teraz po każdym zwycięstwie z Realem, czy innym znaczącym przeciwnikiem.
Śmieszy mnie jak już po tym meczu wszyscy krzyczą że "ZACZYNA SIĘ NOWA ERA"
Skończcie z tym i zajmijcie się dalszą pracą, bo jeszcze dużo roboty i wyzwań przed wami! Przypominam że nowa era zaczynała się również gdy wygraliśmy w lidze z Realem 4-0 w jeszcze lepszym stylu niż wczoraj... Jak to się dalej potoczyło? Każdy z nas chyba wie.
Tak się zastanawiasz nad nadchodzącymi wyborami i nagle słuchasz Kidawy Błońskiej i wiesz że oni nic lepszego od PIS-u nie zaproponują... Jakie to przykre.
Pieprzy głupoty że projekt mieszkanie dla młodych działał wspaniale i był dla wszystkich. Ja w tym czasie nie miałem ani zdolności kredytowej, ani wkładu własnego, ani takiej wypłaty żeby móc coś odkładać, a według kryteriów byłem zbyt bogaty na mieszkanie które i tak trzeba było kupić nowe bo z rynku wtórnego nie można było. Obie partie siebie warte i pomagają patologii albo znajomym od układzików.
Wczoraj do momentu pierwszej bramki było idealnie widać jakim kotem był Suarez. Nie chcę oceniać czy Lewy jest lepszy, czy Suarez, ale w takiej grze kombinacyjnej przy zamkniętym przeciwniku, Suarez potrafił się cofnąć, rozegrać i przede wszystkim więcej się ruszać i wychodzić na pozycję do podań prostopadłych. Lewy niestety tego nie ma i gramy wtedy jakby bez napastnika...
@gurales dzieci i tak będą odczuwały brak więzi między rodzicami.
Ale zawsze to mówiłem i będę powtarzał: ŻADNA NAWET NAJWSPANIALSZA MATKA NIE ZASTĄPI W PEŁNI OJCA I ŻADEN NAJWSPANIALSZY OJCIEC NIE ZASTĄPI W PEŁNI MATKI. Zawsze będzie czegoś brakowało...
@IronSanHybrid jakim Ty chcesz młodzikiem grać? Miałeś Abde, czy Iliasa. Im również wychodziła jedna akcja na 20 i to bez efektu bramkowego. Dembele jest chimeryczny, ale to nasz najlepszy skrzydłowy i np wczoraj najlepszy zawodnik na boisku razem z Araujo, Matsem i Pedrim.
0
@TheNekro94 kolega może policzył że to już okres trzeciej wojny ;)
6
@Objectivo bez kitu jeden głupszy od drugiego.
1
@mrboom i dzisiaj byś nie miał ręki ;)
Zdecydowanie mówili o Carlo.
0
@Danqoo ale co roku oni grają totalny piach w zimie a potem się rozkręcają. :)
0
@PatrykBarca czyli uważasz że taki Xavi, z takim składem jak ma Arteta, byłby na 1 miejscu w znacznie silniejszej i bardziej wyrównanej lidze angielskiej?
Wybacz, ale wydaje mi się że nie.
0
@mrboom nie okłamali, tylko mówili że Ancelotti nie przegrał finału od 2013 roku, a to różnica ;)
1
@Nano22 chciałbym zaznaczyć że cała LaLiga leży i w porównaniu do innych lig wygląda obecnie słabiutko. Nie umniejsza to jednak Barcelonie, która w gronie słabych drużyn wygląda najlepiej i prowadzi w lidze a przecież taki jest cel ;)
1
@Danqoo chciałbym zaznaczyć że oni są co rok pod formą i jakoś te LM wygrywają :P
1
to się minimalnie zmniejszy różnica za zapisane w budżecie dojście do 1/4 LM :)
0
@Coutinho007 dlatego napisałem że na 5 lat mógłby wpaść ;)
0
@Janiama po pierwsze: skąd wniosek że jestem Polakiem?
po drugie: w którym momencie mojego komentarza widać narzekanie?
Po prostu stwierdzam fakty co może się stać i tyle. Jak odpadniemy to nie będę narzekał bo United ostatnio gra naprawdę dobrze.
0
trochę to śmieszne z tym Moukoko :P
Jak tu pisałem że trzeba uważać bo może się okazać że jest starszy to niektórzy mnie tu wyśmiewali. Tymczasem rzeczywistość może okazać się brutalna. :D
Tak, czy siak gdyby przyszedł za free chociaż na 5 lat to i tak spoko ;)
2
@Janiama żeby nas już przypadkiem Ten Haag nie wyjaśnił z United :P
0
@Mario96w no nie miałeś się już o co przyczepić...
@JimMorrisonFCB no wiem, ale nie mów że to nie jest śmieszne. Nowa era zaczęła się już dawno niezależnie od wyników.
0
@Trojanek23 mówienie po każdej wygranej z Realem że to nowa era żeby to dało im kopa? To chyba mają bardzo słabe głowy że takie coś ma ich motywować.
0
@Mario96w @JimMorrisonFCB kilka osób tutaj, Xavi, Araujo (i pewnie kilku innych których wywiadów nie czytałem)
@Danqoo zgadzam się. Więc takie mówienie po tym meczu nie ma sensu, bo nowa era zaczęła się po odejściu Messiego i zmianie zarządu a nie teraz po każdym zwycięstwie z Realem, czy innym znaczącym przeciwnikiem.
Dlatego mnie śmieszy takie gadanie ;)
20
4-0 w ubiegłym roku z Realem i też się nowa era niby zaczynała. Od tego czasu zero pucharów do wczoraj.
5
Śmieszy mnie jak już po tym meczu wszyscy krzyczą że "ZACZYNA SIĘ NOWA ERA"
Skończcie z tym i zajmijcie się dalszą pracą, bo jeszcze dużo roboty i wyzwań przed wami!
Przypominam że nowa era zaczynała się również gdy wygraliśmy w lidze z Realem 4-0 w jeszcze lepszym stylu niż wczoraj... Jak to się dalej potoczyło? Każdy z nas chyba wie.
1
@Kidd wydaje mi się że to bardziej od jego podejścia i prowadzenia się zależy, niż od ludzi którzy odpowiadają za jego przygotowanie motoryczne.
0
Zwariowałęm
Na TVN reklama Orlenu :P
Oni mają jakiś przymus żeby to puszczać, czy jak?
1
@Lionel_Messi10 jest żałosny bo ma Twingo? :P
Dobrze że ja mam passata.
2
@Nano22 na twoim miejscu bym się tylko wstydził, a tym bardziej o tym nie pisał publicznie...
0
@RosjaninBut no czekam od początku XXI wieku i jeszcze się nie doczekałem :P
6
Tak się zastanawiasz nad nadchodzącymi wyborami i nagle słuchasz Kidawy Błońskiej i wiesz że oni nic lepszego od PIS-u nie zaproponują... Jakie to przykre.
Pieprzy głupoty że projekt mieszkanie dla młodych działał wspaniale i był dla wszystkich. Ja w tym czasie nie miałem ani zdolności kredytowej, ani wkładu własnego, ani takiej wypłaty żeby móc coś odkładać, a według kryteriów byłem zbyt bogaty na mieszkanie które i tak trzeba było kupić nowe bo z rynku wtórnego nie można było.
Obie partie siebie warte i pomagają patologii albo znajomym od układzików.
0
@mekston zgadzam się, ale nawet przy słabszych występach miał to wyjście na pozycję do prostopadłych piłek. Lewy tego niestety nie ma i nie miał.
0
Wczoraj do momentu pierwszej bramki było idealnie widać jakim kotem był Suarez.
Nie chcę oceniać czy Lewy jest lepszy, czy Suarez, ale w takiej grze kombinacyjnej przy zamkniętym przeciwniku, Suarez potrafił się cofnąć, rozegrać i przede wszystkim więcej się ruszać i wychodzić na pozycję do podań prostopadłych. Lewy niestety tego nie ma i gramy wtedy jakby bez napastnika...
1
@gurales dzieci i tak będą odczuwały brak więzi między rodzicami.
Ale zawsze to mówiłem i będę powtarzał: ŻADNA NAWET NAJWSPANIALSZA MATKA NIE ZASTĄPI W PEŁNI OJCA I ŻADEN NAJWSPANIALSZY OJCIEC NIE ZASTĄPI W PEŁNI MATKI.
Zawsze będzie czegoś brakowało...
1
Najgorsze: po raz kolejny nie potrafimy dobić rywala i po bramce na 1-0 się wyłączamy...
Najlepsze: wymęczony, ale jednak awans.
Ja bym w najgorszych nie wymieniał zmian ponieważ Fati, czy Christensen nie zagrali źle, a zmiany De Jonga i Dembele były wymuszone niestety.
1
@IronSanHybrid jakim Ty chcesz młodzikiem grać? Miałeś Abde, czy Iliasa. Im również wychodziła jedna akcja na 20 i to bez efektu bramkowego. Dembele jest chimeryczny, ale to nasz najlepszy skrzydłowy i np wczoraj najlepszy zawodnik na boisku razem z Araujo, Matsem i Pedrim.
0
@VegetaPolska to brzmi jakbyście mieli po 13 lat...