1

@Persili gdzie Ty miałeś rok temu kajzerki za 16 groszy? :P
Ja odkąd pamiętam były po około 30 groszy.

0

@culer_5306751 " tylko czy nie po to sędzia ma zegarek żeby mierzył tracony czas a potem go doliczał?"

No tak, ale wtedy mecze będą trwały 2,5h niepotrzebnie. Średnio w meczu efektywnej gry jest pomiędzy 50-60 minut, więc 2x30 byłoby spoko i skończyłoby się granie na czas i symulki.

0

@Faro Fati wcale nie jest gorszy i zaczyna się rozkręcać. Statystyki to nie wszystko. Zawodnik może dawać bardzo dużo drużynie, nie mając bramek, czy asyst.
Carrasco to trochę inny typ piłkarza i również by się przydał bo jest zadaniowcem i na pewno by się lepiej sprawdził w defensywie niż pozostali skrzydłowi.

0

@KluivertFCB no to jak mówimy o babolach to Kounde ma takich multum jako stoper ostatnimi czasy, a gra cały czas :)

0

@Chaoss no to masz oczywiście rację. Ale tak niestety będzie. Nie każdy docenia Zakopane takim, jakie jest na co dzień.

1

@JarekS "(może poza naprawdę sporadycznymi wyjątkami)." - naucz się czytać.

Masz więcej takich przypadków? Bo to zagranie pamiętam.
Na piłce raczej się znam, inaczej od 12 lat nie byłbym czynnym trenerem. :) Porównaj to z wyprowadzaniem piłki Pique, czy nawet Kounde u nas. To Christensen naprawdę mizernie tę piłkę wyprowadza.

0

@JarekS a mnie dalej nie przekonuje i dla mnie Araujo wygląda pewniej z tyłu. Dla mnie jest on na poziomie Erica Garcii (czyli dobrym), ale to nie top.

I pamiętam jak przed jego transferem wychwalałeś go za wyprowadzanie piłki, na czym zależy Xaviemu. Araujo tego nie ma i się zgodzę, z tym że Urugwajczyk z meczu na mecz poprawia się w tym aspekcie, a u Christensena nie widziałem jeszcze w naszych barwach dobrego, konkretnego i efektywnego wyprowadzania piłki (może poza naprawdę sporadycznymi wyjątkami).

1

@culer_5306751 a co tu ma trener do rzeczy? Myślisz że taki Carlo chciał rewolucji? Tam po prostu za transfery odpowiada zarząd (oczywiście w porozumieniu z trenerem) i hajs musi się zgadzać a na zawodnikach się zarabia choćby miał to być nawet Ronaldo. U nas jest zupełnie inaczej i jesteśmy tu gdzie jesteśmy

0

@macio_944 no to masz tylko okres Pepa, a niestety Real dominuje w LM.

Na 22 lata wygrali 7 razy. My 4 razy (w tym raz przejeżdżając się jak walec po wszystkich).
Także zdecydowanie Real.

0

@Herato ale jest coraz bliżej :P

To są te detale jak mawia Hajto.

1

My najpierw kombinujemy ze składem, potem mówimy głośno że nikt nie jest na sprzedaż i rzeczywiście nie chcemy sprzedawać nawet z małym zyskiem, a jak ktoś u nas gra totalny piach że nikt go nie chce, to wtedy zapiera się nogami żeby zostać, a my nie możemy się go pozbyć i odchodzi za free albo za totalne grosze.

Real nie miał problemu żeby pozbyć się takiego Casemiro, Ronaldo, czy Ramosa (który nie dostał podwyżki). A u nas z Busim, Albą, Roberto, czy Pique to wiadomo jak jest/było.

4

@SeWo77 wystarczy że daliby 10 mln więcej niż my daliśmy i już mamy na nim zarobek, a u nas jest i tak bezproduktywny.

0

@kamiVeB nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, ale ta gra już trochę przypominała starą Barcelonę :)

0

@sonek bardzo dobrze. Ja jestem mega zadowolony. Żywotność baterii również spoko i przy okazji nie wydajesz astronomicznych pieniędzy :)

0

Zbyt piękne by było prawdziwe jak dla Barcelony.
A najlepsze jest to że nawet jak Brozović przyjdzie, to z automatu De Jong wraca na 8 i znowu to samo będzie :P

0

@Herbert mówisz o Matheusie, czy o Douglasie? :P

0

@sonek ja jestem bardzo zadowolony, a wcześniej miałem 2 garminy. Wiadomo że to nie ta półka ale szukałem czegoś taniego z pomiarem tętna, dotlenienia etc i muszę przyznać że się nie zawiodłem.

0

@Medium i Parma

0

@Herato Kasperczak out.

0

@Kamiloza91 trener

2

@hayek i Leeds :)

0

@sonek mam od pół roku Huawei Watch Fit.
Tani jak na funkcjonalność i bardzo dobry. Koszt około 400 złotych.

1

@Sensible ups, nie wyszło ;)

1

@Michu94 no racja. Co się dzieje z dzisiejszymi porodami, zdrowiem dzieci i matek to jest szok.
Mam nadzieję że będzie wszystko ok :)

3

@Fabik87 @Bocheno1 dzięki Panowie!
Żeby go tylko ta piłka interesowała :)

Jedyne przed czym będę musiał go chronić, to czytanie La Rambli, żeby od młodego już nie zgłupiał, wystarczy że jego staruszek dał się w to wciągnąć :)

1

@Chaoss na sylwestrze nie byłem i domyślam się jak może wyglądać (ale tak jest wszędzie na sylwestrach jak ludzie popiją).
A na skokach jest mega atmosfera i nie ma żadnego bydła, a doping jest najlepszy jaki widziałem! I nikomu nie przeszkadzają żadne małpki w kieszeni, a że jest zimno to taka ilość alkoholu jest wskazana żeby się rozgrzać. :)

0

@Criss18Barca zdecydowanie czasy Jezusa. Ale gdybym w tym czasie miał być na terenach dzisiejszej Polski to bez sensu to wszystko ;)

0

@Danqoo i prawie pół rundy kontuzja ;)
Co nie zmienia faktu że rok temu był w większym gazie, ale zobacz jak poprzednio wygrywali LM to do połowy sezonu wyglądali średnio. To jednak Real i nigdy ich nie można przekreślać.

59

Wczoraj się dowiedziałem że oficjalnie będzie... SYNEK!!! :)

Już się nie mogę młodego doczekać. :)
Miłego dnia wszystkim Ramblowicze! ;)

0

@Criss18Barca on myśli że woodstock nie, a reszta tak ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?