0

@P33ck ja to wiem, tylko pokazuję że to jednak efekt nowej miotły. Ale również uważam że Xavi się nie nadaje ;)

1

@P33ck Xavi też miał dobre wejście, ale to był efekt nowej miotły. Tak samo było z Tuchelem bo już sezon później słabo im szło i go zwolnili ;)

0

@Janas11224 znajdź mi taką partię, czy ugrupowanie i idę głosować!

0

@Kuba_1 pewnie Mbappe mu kazał to powiedzieć bo inaczej by go zwolnił :P

0

@Lionel_Messi10 a to on ma teraz wystąpić z prośbą? :P

hahaha dobre.

1

Ale to jest fenomenalne jal Torre zagrał jeden PRZYZWOITY (bo nie fenomenalny) mecz, z TRZECIOLIGOWCEM, a wszyscy tutaj już że zasługuje na szansę etc.
Ludzie, wy co mecz zmieniacie zdanie!
Fati strzelił bramkę więc już spoko (to nic e 3 liga), ale Ferran nie strzelił i już dramat.

2

Udzielamy Ci pełnego wsparcia Sam, trzymaj się tam mocno i nie wracaj.

Pozdrowienia,
Zarząd FC Barcelony.

0

@Criss18Barca wiem, ale przed sezonem każdy szalał jaki to mamy genialny skład.

A z tym że źle u nas to miałem na myśli finanse a nie transfery ;)

1

Z Gavim, Araujo, czy Balde musimy poczekać do czerwca.

Naprawdę musi być u nas źle albo Xavi zażądał kolejnych 15 transferów żeby móc rywalizować. :P

0

@MesQueUnClub_87 ale Amerykę odkryłeś... Powiedz mi kiedy i kto nas nie oszukiwał? Cena by wzrosła to też byś marudził że jeszcze więcej z nas zdzierają a na świecie ropa nie podrożała. Czyli czego by nie zrobił to by było źle :P

0

@lucca87 Ty lepiej napisz jacy trenerzy będą dostępni latem ;)

0

@Janas11224 ogólnie gadają bzdury, ale tutaj ma rację. Ceny by wzrosły to by gadali że znowu podnoszą, by spadły to by gadali to co teraz że wcześniej nas oszukiwali. Czyli polaczkom zawsze będzie źle. :P

4

Dawać go do Barcelony!

0

@Kengo "Każdy grałby tylko i wyłącznie na swoich pozycjach"
Prawdziwa pozycja Roberto to ŚP
Ferran nie jest typową 9
Depay nie jest nominalnym lewoskrzydłowym a bardziej 10 lub fałszywą 9.

0

@michal26 wiem o co Ci chodzi i rozumiem to, ale mi się czasy rządów Tuska mega źle kojarzą przez moją sytuację życiową i możliwości jakie miałem. Teraz jest mi znacznie lepiej, chociaż również twierdzę że PIS bardzo źle rządzi. ;)

0

-Przydałaby się podwyżka u mnie.
-bez tej podwyżki wygląda całkiem dobrze.

3

Xavi po meczu: "jestem zadowolony z gry"

Do uja pana, z jakiej gry on jest zadowolony? Chyba że jest zadowolony z gry Intercity to też muszę przyznać że grali ładnie.

1

@Jakub1513 "dajmy mu czas"

0

@michal26 czyli niezależnie kto będzie rządził to za 20 lat to już wgl będę bogaty? :P

0

@michal26 kto powiedział że za Tuska byłem studentem? Chciałem iść na kolejny etap studiów ale mi nie wystarczało. Sęk w tym że wtedy nawet nie mogłem za bardzo zmienić pracy bo jej nie było, a jak była to za psi grosz, a teraz pomimo kryzysu (wywołanego również przez PIS żeby nie było) to i tak pracy nie brakuje i to za dobre pieniądze. Teraz mam bo ciężko pracowałem, a za Tuska nie miałem bo się obijałem?
To jasne że teraz więcej zarabiam i to jasne że wszystko jest coraz droższe. Taka jest po prostu kolej rzeczy. Nie twierdzę że teraz jest wspaniale, tylko porównując czasy to wtedy na niewiele mogłem sobie pozwolić.

0

@michal26 bzdury totalne... Tak jak już wcześniej napisałem buduję dom za własne pieniądze, na wycieczki jeżdżę co rok i nie narzekam a pożyczek i kredytów żadnych nie mam. Za Tuska nie jeździłem praktycznie nigdzie, musiałem mieszkać z rodzicami i zastanawiałem się czy kontynuować kolejny stopień studiów, czy może kupić samochód żeby mieć czym dojeżdżać do pracy.
Teraz mam praktycznie wszystko co chcę, a od państwa i tak nie dostaję nic bo dzieci nie mam i patologią nie jestem. Wytłumaczysz mi to jakim cudem? Może być na przykładzie Ani z Tomkiem to się będzie lepiej czytało.

1

@Bobo25 i czego tutaj nie rozumiesz? Prościej się nie da napisać i taka jest prawda.
Wtedy Chorwacja na tle turystycznym była bardzo tania bo dopiero się rozwijała, a dzisiaj tak jak napisał @cris2706 niby nikt nie ma pieniędzy, a wszyscy bogato żyją. Polak obojętnie jak by nie było to i tak będzie narzekał bo taka jego mentalność.

I to nie zmienia faktu że teraz jest źle, ale mogę sobie pozwolić na budowę domu i wycieczki co rok, a za Tuska to najdalej gdzie byłem to we Władysławowie (a mieszkam na Pomorzu) i musiałem mieszkać z rodzicami bo nie było perspektyw...

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście wszystkich szablonów nie łykam, ale na tych kursach mówią z sensem przeważnie i właśnie kładą nacisk na to by pozwalać dzieciom dryblować bo inaczej się nie nauczy i dlatego też w najmłodszych grupach PZPN wycofał wyniki żeby nikt na to nie zwracał uwagi. I właśnie tam gdzie pracuję jest podobnie, chociaż czasami nie idzie wytrzymać jak się widzi gdy dwóch zawodników dosłownie nigdy nie podaje piłki. :P

0

@MesQueUnClub_87 czyli twoim zdaniem nie ma w Polsce dobrych trenerów?

To po co ja robię te kursy jak jestem z góry skreślony :(

7

Umieścili go na rynku. Teraz podobno ma grać na akordeonie i sam na siebie zarabiać.

0

@RichardWinters po pierwsze dziękuję że mnie podziwiasz :)
Po drugie, ja nie jestem wszyscy i nie byłem tym zniesmaczony. Dla mnie to śmieszne poczucie humoru i ogromny dystans. ;)

0

@MateuszDoniec Nie zgadzam się. Powiedz mi kogo XAVI WPROWADZIŁ SAM DO ZESPOŁU, bo na razie wymieniłeś wszystkich którym szansę dał Koeman więc to żadne odkrycie. Co do Ferrana to nie jest tak że Xavi dał mu szansę, tylko jest to nasz transfer, który musi grać lub zostać sprzedany.

Dlaczego Barcelona ma najwięcej pkt w lidze? Bo jeszcze nigdy nie było tak słabej LaLigi! A dobitnie weryfikuje nas i inne hiszpańskie drużyny cała Europa we wszystkich pucharach, więc to żadne osiągnięcie.

0

@MateuszDoniec i co tutaj jest nie tak? Po ilu meczach Xavi tak mówił? :P
Akurat mecz z Rayo pamiętam i naprawdę nie zagraliśmy źle (poza skutecznością, jak w większości meczów za Koemana) - różnica jest taka że wtedy Koemana każdy zwalniał bo to jego wina, a dzisiaj każdy tłumaczy że to nie wina Xaviego że Dembele czy Torres nie mogą trafić w bramkę.

Jak dla mnie wf-ista, nie trener. Efekt nowej miotły się skończył i mamy taką grę, a nie inną, z tym że Koeman nie bał się dawać szans młodym, a Xavi do końca kariery (mam nadzieję niedługiej) będzie grał Lewandowskim, Busquetsem, Albą, Alonso i Roberto.

0

@marcin62 niby racja, ale utrzymywani są z naszych podatków Ci wszyscy zwyrodnialcy. A ilu niewinnych siedzi np. 25 lat bez twardych dowodów? Dla niektórych słabszych psychicznie to już lepsza byłaby kara śmierci. Wyjdzie taki niewinny po 25 latach i już sobie życia nie ułoży i nie ma co z sobą zrobić.

3

@Zoker u mnie jest taki sam i jedynie za pogrzeb ma cenę bo jak to sam mówi "wiem ile się z urzędu dostaje".
Był już niejednokrotnie na dywaniku o biskupa że podbiera wiernych innym parafiom bo tam jest taniej i nie patrzy na pieniądze, a przy liczeniu wiernych frekwencja w jego parafii wyniosła prawie 130% :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?