Jacy wy wszyscy jesteście żałośni. tak jak marudzicie na naszą władzę (słusznie), tak samo marudzicie na naszą kadrę, czy też trenerów. Idąc waszym idiotycznym (bo inaczej nie idzie tego nazwać) tokiem myślenia, to w Polsce ŻADEN trener się nie zna, każdy to beton i wgl wstyd że mamy takich trenerów. Pomijając już fakt że Michniewicz grał zbyt defensywnie, to czy Fornalik, czy Smuda, czy Brzęczek, Janas, Engel - wszyscy byli fatalni.
To co takiego mają trenerzy za granicą że są tacy wspaniali?
Sam jestem trenerem i jeździłem na różne konferencje, na których rozmawiałem niejednokrotnie z wyżej wymienionymi nazwiskami i przypatrywałem się ich warsztatowi trenerskiemu. Polecam wam zrobić to samo to może zrozumiecie że to nie w naszych trenerach leży problem. Jakoś nikt nie wspomina o mentalności, czy podejściu naszych zawodników. O krytyce kibiców, czy wymogach PZPN-u którzy trenerowi dają np rok czy dwa lata czasu?
Prawda jest taka że do nas by przyszedł Ancelotti i nic by się nie zmieniło i nie upatrujmy tutaj winy trenera.
Ale oni tego nie rozumieją. Dla nich tylko jest ładna albo brzydka gra a wyniki się nie liczą.
@Deviler i @Kondziubarca życzę wam i wszystkim takim podobnym żeby PZPN wyszukał zaskórniaki i wziął możliwie najlepszego trenera na rynku, a za 2-3 lata się was zapytam co się zmieniło i gdzie jest nasza piękna gra i co ważniejsze - gdzie są dobre wyniki.
@Gall dlatego całe szczęście że prezes się zmienił. Ale takie teksty że się nie nadaje do wielkiej polityki to gdybanie. Po drugie, nie musi się nadawać do wielkiej polityki żeby dobrze rządzić krajem. Taki Kaczyński, czy Tusk to bardzo dobrzy politycy (w sensie że się na tym znają), a żaden dobrze nie rządził krajem.
@maroon podsumowując, przedstawiłem Ci co Korwin miał na myśli ale niestety swoich wypowiedzi nigdy nie potrafił ubrać wybitnie w słowa aby poprawnie go zrozumiano - a szkoda...
@maroon no i właśnie o tym mówił Korwin :) Za to odpowiada aparat państwa a nie Rosjanie ;) I oczywiście że konsekwencje działań przechodzą na późniejsze władze, ale nie możemy od razu do jednego worka wrzucać komunistów i Rosjan. :)
@maroon czyli gdyby dzisiaj jakiś narwaniec (dajmy na ten przykład Pana Jarka) wywołał wojnę i masowo mordował ludzi, to Ty jako Polak czujesz się winny i to Ty ich mordujesz? Jeżeli nie widzisz różnicy między Nazistami a dzisiejszymi Niemcami (bo o to Korwinowi chodziło) to nie mamy o czym pisać.
@betonito a życzę Ci żeby Konfa wygrała wybory i żeby Ciebie pierwszego w ten pociąg na Syberię wsadzili. Pointeresuj się trochę więcej polityką, posłuchaj Jego CAŁYCH wypowiedzi a nie wyrwanych z kontekstu jak to mają w zwyczaju robić dziennikarskie hieny. Korwin mało kiedy nie ma racji, jego największym problemem jest to że swoje wypowiedzi ubiera w bardzo złe sformułowania i myśli że każdy rozumie co chciał powiedzieć, a niestety tak nie jest.
@swiergol2 a już dawno wtedy jej kibicowałem i Rochemback wbrew pozorom wcale nie był taki słaby (chociaż u nas to niewypał) Co do pozostałych to również się zgodzę. Dodałbym jeszcze Douglasa :D
A z całej trójki Beckham, Kaka i Pogba to żaden nie jest przereklamowany i każdy jest/był świetnym piłkarzem. Chyba że widziałeś z ich udziałem kilka spotkań i też udajesz że się znasz. :D
@swiergol2 Barcelona nie kupuje byle kogo i Ukrainiec był mega zapowiadającym się zawodnikiem a okazał się niewypałem. Widać jak się interesujesz piłką.
Chyba że Zidane to jedyne nazwisko jakie znasz to przepraszam ;)
@lucca87 różnica nadal byłaby spora, chociażby w samej mentalności której nam brakuje. Tam dalej byłby Neymar i Mbappe i bez Messiego też mieli podobne wyniki.
@VegetaPolska osobiście też wolałem ale jazz czy szampan, ale dalej uwielbiam ją i jej twórczość. Wśród moich znajomych też sporo osób ją lubi i nie słyszałem żeby ktoś ją krytykował. Mam jej wszystkie płyty :D
@Emhyr o ile do asyst bym się nie przyczepił, to naprawdę dla Ciebie 5 bramek na 35 spotkań przy tak ofensywnie usposobionym skrzydłowym to jest klasa światowa? TO JEST JEDNA BRAMKA NA 7 SPOTKAŃ.
3
@LeoMessi1994
Neymar
Ronaldinho
0
Jacy wy wszyscy jesteście żałośni. tak jak marudzicie na naszą władzę (słusznie), tak samo marudzicie na naszą kadrę, czy też trenerów.
Idąc waszym idiotycznym (bo inaczej nie idzie tego nazwać) tokiem myślenia, to w Polsce ŻADEN trener się nie zna, każdy to beton i wgl wstyd że mamy takich trenerów.
Pomijając już fakt że Michniewicz grał zbyt defensywnie, to czy Fornalik, czy Smuda, czy Brzęczek, Janas, Engel - wszyscy byli fatalni.
To co takiego mają trenerzy za granicą że są tacy wspaniali?
Sam jestem trenerem i jeździłem na różne konferencje, na których rozmawiałem niejednokrotnie z wyżej wymienionymi nazwiskami i przypatrywałem się ich warsztatowi trenerskiemu. Polecam wam zrobić to samo to może zrozumiecie że to nie w naszych trenerach leży problem. Jakoś nikt nie wspomina o mentalności, czy podejściu naszych zawodników. O krytyce kibiców, czy wymogach PZPN-u którzy trenerowi dają np rok czy dwa lata czasu?
Prawda jest taka że do nas by przyszedł Ancelotti i nic by się nie zmieniło i nie upatrujmy tutaj winy trenera.
1
@swiergol2 w punkt ;)
Ale oni tego nie rozumieją. Dla nich tylko jest ładna albo brzydka gra a wyniki się nie liczą.
@Deviler i @Kondziubarca życzę wam i wszystkim takim podobnym żeby PZPN wyszukał zaskórniaki i wziął możliwie najlepszego trenera na rynku, a za 2-3 lata się was zapytam co się zmieniło i gdzie jest nasza piękna gra i co ważniejsze - gdzie są dobre wyniki.
0
@Gall dlatego całe szczęście że prezes się zmienił. Ale takie teksty że się nie nadaje do wielkiej polityki to gdybanie. Po drugie, nie musi się nadawać do wielkiej polityki żeby dobrze rządzić krajem. Taki Kaczyński, czy Tusk to bardzo dobrzy politycy (w sensie że się na tym znają), a żaden dobrze nie rządził krajem.
0
@FcPortoFan1999 teraz nikt, a w lato Umtiti, Lenglet, Coutinho i Collado.
0
@LambiPL nie miałem tego nikomu mówić ale Leo do mnie dzwonił i powiedział że nie wróci. Chciał napisać na rambli ale nie zna polskiego. :(
0
Ja wiem że idą święta i każdy liczy na jakiś prezencik, ale muszę was zdenerwować...
LEO MESSI NIE WRÓCI DO BARCELONY!
Dziękuję za uwagę i przepraszam za przerwę w lekcji.
15
@Cotutajsiedzieje fangirl :P
1
@VamosRakieta skoro teraz nie mają jeszcze pewności czy będzie gotowy to jak miał być gotowy prawie miesiąc temu ;)
0
@VamosRakieta i tak by raczej nie zagrał.
0
@maroon podsumowując, przedstawiłem Ci co Korwin miał na myśli ale niestety swoich wypowiedzi nigdy nie potrafił ubrać wybitnie w słowa aby poprawnie go zrozumiano - a szkoda...
2
@wpwelement wychowaj jak swoje ;)
2
Znam sporo drużyn z Hiszpanii, ale Intercity słyszę pierwszy raz :P
0
@maroon no i właśnie o tym mówił Korwin :)
Za to odpowiada aparat państwa a nie Rosjanie ;)
I oczywiście że konsekwencje działań przechodzą na późniejsze władze, ale nie możemy od razu do jednego worka wrzucać komunistów i Rosjan. :)
0
@Encore nawet o tym nie wiedziałem że takie coś było :P
0
@maroon czyli gdyby dzisiaj jakiś narwaniec (dajmy na ten przykład Pana Jarka) wywołał wojnę i masowo mordował ludzi, to Ty jako Polak czujesz się winny i to Ty ich mordujesz?
Jeżeli nie widzisz różnicy między Nazistami a dzisiejszymi Niemcami (bo o to Korwinowi chodziło) to nie mamy o czym pisać.
1
@betonito a życzę Ci żeby Konfa wygrała wybory i żeby Ciebie pierwszego w ten pociąg na Syberię wsadzili.
Pointeresuj się trochę więcej polityką, posłuchaj Jego CAŁYCH wypowiedzi a nie wyrwanych z kontekstu jak to mają w zwyczaju robić dziennikarskie hieny.
Korwin mało kiedy nie ma racji, jego największym problemem jest to że swoje wypowiedzi ubiera w bardzo złe sformułowania i myśli że każdy rozumie co chciał powiedzieć, a niestety tak nie jest.
0
za 20 baniek to ja bym im sam posprzątał ten stadion :D
0
@swiergol2 a już dawno wtedy jej kibicowałem i Rochemback wbrew pozorom wcale nie był taki słaby (chociaż u nas to niewypał)
Co do pozostałych to również się zgodzę. Dodałbym jeszcze Douglasa :D
A z całej trójki Beckham, Kaka i Pogba to żaden nie jest przereklamowany i każdy jest/był świetnym piłkarzem. Chyba że widziałeś z ich udziałem kilka spotkań i też udajesz że się znasz. :D
0
@swiergol2 Barcelona nie kupuje byle kogo i Ukrainiec był mega zapowiadającym się zawodnikiem a okazał się niewypałem. Widać jak się interesujesz piłką.
Chyba że Zidane to jedyne nazwisko jakie znasz to przepraszam ;)
0
Hiszpania grała na mundialu i bądź co bądź wyszła z grupy i ma -3 a Włosi na mundial nie pojechali i -2 ;)
0
@Danny Gaucho z Fontainem chodzi o to że strzelał w każdym meczu a niekoniecznie musiał być to finał.
1
@adambądkowski93 powrót Engela na ławkę i wskrzeszenie Olisadebe.
0
@lucca87 różnica nadal byłaby spora, chociażby w samej mentalności której nam brakuje. Tam dalej byłby Neymar i Mbappe i bez Messiego też mieli podobne wyniki.
0
@VegetaPolska osobiście też wolałem ale jazz czy szampan, ale dalej uwielbiam ją i jej twórczość. Wśród moich znajomych też sporo osób ją lubi i nie słyszałem żeby ktoś ją krytykował. Mam jej wszystkie płyty :D
Także mów za siebie tylko ;)
0
może Obajtek by coś sypnął?
6
Ronaldo znowu lepszy od Messiego.
3
zdecydowanie Roberto :P
0
@Emhyr o ile do asyst bym się nie przyczepił, to naprawdę dla Ciebie 5 bramek na 35 spotkań przy tak ofensywnie usposobionym skrzydłowym to jest klasa światowa?
TO JEST JEDNA BRAMKA NA 7 SPOTKAŃ.
0
@kamillek88 no z tym Zidane to wygrałeś teraz :P
Lepszego komentarza chyba już nie przeczytam :D