1

@Bogan czego nie rozumiesz w tym komentarzu?
Przeczytaj na spokojnie...

7

@MesQueUnClub96 dlaczego Flick nie jest półśrodkiem, a De La Fuente już tak?

2

dostał kilka dni wolnego po kilku miesiącach wolnego.
Niech odpoczywa nasz Pujol.

2

za to powinien zawodnika meczu dostać

3

Zdobycie pierwszych 250 bramek (klub + reprezentacja)*** :
1. Mbappe - potrzebował 360 meczów - 0,69 bramki/mecz
2. Messi - potrzebował 379 meczów - 0,66 bramki/mecz
3. Ronaldo - potrzebował 510 meczów - 0,49 bramki/mecz

*** liczone tylko mecze oficjalne - w innym przypadku Pele byłby na pierwszym meczu ponieważ zdobył 250 bramek już w wieku 8 lat grając zaledwie 13 meczów na podwórku.

Tak na marginesie to Messi z Mbappe dosyć wyrównanie.
Dla porównania Haaland ma łącznie 179 bramek w 223 meczach co daje średnią 0,8 bramki/mecz. Wydaje się że Norweg jeszcze bardziej wyśrubuje rekord!

0

@DejMian111 Alvaro Morata każdemu kibicował i gra w każdym klubie była dla niego wielkim marzeniem.

0

@PJ777 żegnaj ...

10

Komentarz usunięty

0

@adukla a kto to jest Balerin? Jakiś tancerz zawodowy w balerinkach?

0

To tak trochę odpowiedź na pytanie, dlaczego Alba gra i dlaczego Enrique go chwali. Ale znawcy La Rambli wiedzą lepiej ;)

0

@kuz to dlaczego mój kumpel dostał wezwanie i siedzi właśnie w wojsku (chyba w Morągu, ale nie jestem pewien)
Nigdy w wojsku nie był, kategorię dostał A. Rocznik 1992.

Także masz chyba jakieś złe informacje.

1

@John_Doe poruszyłeś zbyt drażliwy temat. Do kogo Ty tu piszesz, jak prawie wszyscy gdyby wybuchła wojna - uciekliby za granicę! To po co im teraz wojsko?

0

@Barcanajlepszyteam a gdzie napisałem że jestem pewien że z nim byśmy nie wyszli?

1

@Comentateiro był Sousa czy Beenhaker i moim skromnym zdaniem jakoś powalająco nie graliśmy... Chyba że ktoś z naprawdę górnej pułki

0

@Xavifcb6 każdy widzi winnych w zawodnikach (oczywiście w Messim nie), ale nikt nie widzi winy po stronie trenera :P

0

@Comentateiro to jakie masz propozycje? Papszun, Probierz? Nie ma nawet za bardzo opcji.

0

@Barcanajlepszyteam jestem pewien że nie. Mając Pique, Ter Stegena, Albę, Busquetsa w składzie, też zawsze wychodziliśmy z grupy i jakoś się to zmieniło. To jest zwykłe gdybanie.

0

@Comentateiro a nie pomyślałeś że Michniewicz nastawiał się na grę defensywną, bo wiedział w jakim gazie jest Szczęsny, czy Bereś?
Jak to ktoś tu kiedyś napisał, mecze wygrywa się defensywą (nie zgadzam się z tym do końca, ale coś w tym jest bo wyjście z grupy było).
Mówił to też któryś trener Barcelony że skoro defensywa spisuje się kiepsko to musi nastawić się ofensywnie i robić wszystko żeby zdobyć więcej bramek niż stracić oraz postarać się aby piłka znajdowała się jak najrzadziej w defensywie.

Podsumowując, nie oceniajmy naszej gry, tylko efekt końcowy - czyli spełnienie założonego celu. Teraz możemy gdybać. Nie wiemy, czy gdybyśmy zagrali ofensywnie to nie przegralibyśmy wszystkich 3 pojedynków w grupie.

1

@Bobo25 mam tak samo ;)

0

@DaPidejpi a z Messim byśmy awansowali? :P
Jeden zawodnik nic nie zrobi, a tym bardziej z takim "trenerem"

0

@TheNekro94 Hiszpania

0

@cris2706 Brazylia > Francja

0

@KlonaZepan widziałeś kiedykolwiek jak zachowuje się blok defensywny przy kontrach? Zastanów się i sam sobie odpowiedz :P
Miał za dużo miejsca, ale właśnie na tym polegają kontry. Wcześniej tego miejsca nie miał bo graliśmy głębiej, ostrożniej i były szybsze powroty. Więc nie wiem co masz tutaj do samego Glika :P

1

@michal26 ogólnie się zgadzam. Najlepsi na mundialu Szczęsny i Bereś, ale to defensywa. W ofensywie nie było nic poza błyskiem Grosika (mówisz że parę minut, ale to nie jego wina że tylko tyle dostał)
Co do Ziela i Kamińskiego to już troszeczkę odleciałeś ponieważ oboje zagrali dobrze tylko z Francją, a reszta mundialu w ich wykonaniu była po prostu fatalna. Tym bardziej się zastanawiam czemu nie próbował innych skrzydeł poza Frankowskim.

0

@Xenoxi to gdzie miał stać przy pierwszej bramce? Obrona zawsze ustawia się w linii. Błąd ewidentnie Kiwiora i pomocnika który zostawił tyle miejsca Mbappe. W meczu z Argentyną też nie potrafiliśmy doskoczyć gdy przeciwnik miał piłkę na 20-25 metrze, tylko czekaliśmy w 9 w polu karnym.

0

@KlonaZepan nie masz prawa nazywać nikogo idiotą poza tym gościem którego widzisz w lustrze (mam nadzieję że to zrozumiałeś).

I skończ pisać głupoty że wystarczyło się przesunąć. Przy trzeciej bramce byli przesunięci to załadował po długim rogu nie do obrony. Ty byś pewnie mu jeszcze piłkę zabrał i przeprowadził akcję bramkową dla naszej reprezentacji.
Obudź się już.

1

@jeyx77x akademiami sobie proszę mordy nie wycierać. Jestem trenerem w akademii i staramy się zawodnikom przekazywać jak najwięcej, kładąc nacisk na wykorzystanie umiejętności indywidualnych oraz grę z pierwszej piłki, a co za tym idzie również siłę fizyczną. Niestety nie każdy tak chłonie i z 30 chłopaków z rocznika, może jeden się wybije co i tak byłoby sukcesem. Następnie pójdzie gdzieś do większej akademii gdzie jak nie ma mentalności i mocnej psychy to go zjedzą, a Ci co się wybiją to boją się ryzykować w grze 1x1 i wolą podać do Lewego i może coś chłop sam wymyśli.

4

@KlonaZepan a ty kim jesteś że ich od idiotów wyzywasz? Pojęcie o piłce masz pewnie nie większe niż nauczycielka przyrody z twojej podstawówki, a ich wyzywasz?
Ilu widziałeś zawodników na tym mundialu którzy tak uderzali piłkę w sytuacjach 3x3? Bo ja na tym mundialu widziałem to pierwszy raz. Ale dla Ciebie to tylko egzekucja...
A Bereś to poza Szczęsnym nasz najlepszy zawodnik na mundialu.

0

@AmigoBlancos taki bliźniak Kryszaka :P

0

@MesQueUnClub_87 tak, widziałem sporo takich narzekań po EURO. I na tym EURO wcale nie graliśmy wybitnie (chociaż znacznie lepiej niż teraz).
Ale Polska wtedy miała mocne skrzydła, a teraz wchodzi taki Kamiński i nie wie gdzie jest, a Zalewski się potyka o własne nogi...
I masz rację że trzeba to podkreślić że styl jest zły, ale mimo wszystko cieszyć się z awansu a nie gadać głupoty że lepiej jakby z grupy nie wyszli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?