0

Czołem Ramblowicze.

Coraz poważniej zastanawiam się nad pozyskaniem psa rasy Amstaff. Potrzebowałbym jednak informacji, czy miał ktoś może takiego psa ze schroniska? Czy to dobry pomysł? A jeżeli nie schronisko, to gdzie najlepiej nabyć takiego psa i jakie to są mniej więcej koszta?

1

@prokofiew Nawałka to przypadek? Dobre, nie znałem.

2

@tbas ale przez rząd jest Ci w Polsce źle więc wyjedź i nie będziesz miał powodów do narzekania - bo pewnie wszędzie jest super tylko nie tutaj ;)

0

@Kinginiesta a po co to narzekanie i marudzenie? Czy to coś zmienia?
Swoje zdanie wyrażajmy przy wyborach. Teraz każdy taki mądry a przychodzą wybory i wygrywają pisiory - FENOMEN

0

@Uukasz_93 i @michal26 nie...
To że paliwa dostarcza ta sama grupa to jasne, ale że to jest to samo paliwo to zdecydowanie nie. Zatankuj kilka razy na auchan i na orlenie do pełna i wyjeździj całe paliwo i zobaczymy. Kiedyś tankowałem na auchan w Gdańsku i w porównaniu do Lotosu to na baku robiłem od 150 do 200 km mniej na tej samej trasie.

0

@Uukasz_93 co to za głupoty? Na takich śmiesznych stacjach jak Auchan zawsze było sporo tańsze paliwo...
Przepraszam - paliwo z wodą lub innymi dodatkami.

1

@prokofiew a czym się różni zagraniczny trener od naszego? Jest jakiś lepszy?
Po prostu wybrali nieodpowiedniego trenera lub trener wybrał nieodpowiednią taktykę.
Najlepszy przykład to Nawałka w 2016 a z drugiej strony co wielkiego zrobił Beenhakker czy Sousa?

1

@tbas a nie myślałeś tak wyjechać gdzieś za granicę i już tam zostać???
Wszystkim tutaj źle, wszyscy marudzą, do roboty, czy zaciskania pasa nikt się nie garnie, tylko narzekać potrafimy. Skoro Polska taka złą to się wyprowadź i nie będziesz miał powodów do narzekania ;)

3

Jak ja się cieszę jak gwizdek jak Helmuty w kask dostają :P

0

Czyli jak co roku, bez zmian

4

Są tutaj jeszcze hejterzy Bereszyńskiego?

Wczoraj był u nas najlepszy na boisku i brawa dla niego!
Dodatkowo na plus Bielik po wejściu i cały blok defensywny.

Zalewski, Zielu i Lewy dramat niestety...

1

@CZAJUN_119 Dania też bardzo ciekawy i intensywny mecz.
Francja z Australią do pewnego momentu również :P

1

@FcPortoFan1999 nie wiem czy wiesz, ale mecz z Meksykiem to było już dla nas 100%...
A Arabia to nas zalata jak Senegal a potem każdy będzie mówił że sensacja.

0

@AlexDark00 po twoim wpisie widać kogo odkleiło.
Gdzie Argentyna dominowała? Poza trzema sytuacjami ze spalonym to nie grali kompletnie nic. Jak dla Ciebie to jest dominacja to nie masz pojęcia o piłce.

0

@GeraltzKatalonii ale ten spalony z barkiem to też tak minimalnie ;)

0

nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale Messi był dzisiaj PERFEKCYJNIE wyłączany z gry.
Jak już piłka trafiła na skrzydło to do Messiego w środku automatycznie i bez zastanowienia ktoś doskakiwał przez co nie mógł sobie pograć akcji jak niegdyś z Albą.
Brawo Arabia!!!

0

@AlexDark00 20 października 1992 roku Argentyna wygrała z Arabią Saudyjską 3-1 i naprawdę dominowała w tamtym meczu.

Zastanawiam się tylko skąd wziąłeś nagle ten mecz i dlaczego nie oglądałeś dzisiaj na żywo ich kolejnego starcia?

2

@FCBeSeM lepszy ;)

0

@Uukasz_93 nie na każdej ;)

0

@Worny młodzi sobie nie radzą z presją?
To jak sobie radzili z presją Geri, Alba i Busi w LM w tym sezonie? Zanim coś napiszesz to się zastanów na drugi raz :P

0

@Luciano99 co ma do rzeczy skład Barcy teraz, czy z przed kilku lat? Chodzi mi o to że jak mamy wymieniać zawodników typu Pique czy Busi, to na młodych z jakimikolwiek perspektywami a nie na kolejnych dziadków!

Zamiast średniaka Martineza, wolałbym ogrywać Riada, a za Busiego mamy FDJ i wróci Nico.

2

jeżeli te transferowe wymysły naszego klubu to pomysły Xaviego, to pożegnajmy go jak jeszcze mamy czas. O ile Lewy to klasa światowa, to ściąganie dziadków na rok czy dwa to totalna głupota!
Najpierw stary Alonso, a teraz stary Gundogan i Martinez!
Niedługo będziemy drugim Milanem z przed kilku/kilkunastu lat i wszyscy po 30. Przecież my nawet na nich nie zarobimy później i za 2/3 lata znowu będzie trzeba kupować...

0

@Tomasson81 a Alby już nie? :P

1

@Kubix93 więc do lutego nie ma prawa Cię trzymać. Jak się tak chamsko zachowuje to nie idź do roboty bo jeszcze Ci jakąś świnię podłoży i dostaniesz dyscyplinarkę z wisem do akt. Ciągnij L4 ile się da a o wypłatę nadgodzin walcz i nawet do inspekcji pracy z tym idź

0

@Kubix93 jeżeli jesteś na wypowiedzeniu od listopada to masz 3 miesiące, czyli do końca stycznia. Masz kopię wypowiedzenia z podpisem pracodawcy żeby mu udowodnić?

Co do nadgodzin to jeżeli nie masz prowadzonej żadnej ewidencji nadgodzin albo nie odbijasz się kartą pracownika w jakimś zakładowym systemie żeby było widać po ile godzin robiłeś, to nic nie wskórasz niestety.

1

czyli każda gwiazdeczka ma chyba problem jak ma usiąść raz na ławce...

0

@NaFazieHitman żadna nowość

0

@mat32 trochę mała. Nie wiem gdzie to, ale u nas (pomorskie) nie możesz się budować na działce mniejszej niż 1000m2 - także zorientuj się dokładnie, czy u was tak nie jest?

Bo cena bardzo niska jak na takie czasy. Ja rok temu w lutym kupiłem 1100m2 za 32 tysiące, ale z gminy i tam zero mediów było i działka nie była budowlana.

0

@MAGNETO tym wpisem robisz to samo bo reagujesz na to wszystko...

1

co wskazywało na to że trenował bez piłki? Myślę że to widać na pierwszy rzut oka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?