@Bartula nie twierdzę że należy go zwalniać, tylko idąc tokiem myślenia Laporty, powinien się zachować tak samo jak w przypadku Koemana gdzie nie szło mu za dobrze i został zwolniony. Przypomnę tylko że w pierwszych 50 meczach Koeman miał lepsze statystyki od Xaviego. Ogólnie sam jestem zwolennikiem dania czasu, ale uważam też że z taką ekipą powinno to lepiej wyglądać, a wyjście z grupy LM to powinno być minimum.
@Rewolucja123 dobierał zawodników jakich chciał, treningi mają CODZIENNIE i chcesz mi powiedzieć że nie mogą się zgrać w prawie 3 miesiące? Dodatkowo część kadry jest z poprzedniego sezonu i Xavi znał terminarz przed sezonem więc mógł w jakikolwiek sposób się przygotować do takiego scenariusza.
@Rewolucja123 sam Xavi mówił że potrzebuje presezon i będziemy walczyć o wszystkie trofea. W połowie października już wiedzieliśmy że nie będziemy walczyć o LM. To czego teraz potrzebuje Xavi? W zimie kolejne wzmocnienia, a na wiosnę tłumaczenie że potrzebuje presezon bo się kadra zmieniła. Albo będzie wszystko zwalał na mundial...
@MaciekkDT nie mogę tego teraz znaleźć ale pisali o tym na tej stronie przy okazji podawania budżetu. Dlatego o tym napisałem, bo dla mnie takie założenia są chore...
Budżet na obecny sezon zakładał: 1. 1/4 LM 2. Wygranie ligi 3. Nie wiem co z pucharem i superpucharem Hiszpanii??
Jak w takim wypadku zamkniemy budżet i skąd weźmiemy hajs na kolejne transfery, na zamknięcie budżetu i ewentualny zysk żeby zainwestować lub spłacić część długów?
Nie wychodząc z grupy, Xavi nie wywiązał się z założeń na obecny sezon, więc dla mnie sprawa jest jasna...
@Firestone bardzo dobrze napisane! Tyle hajsu wydane żeby powalczyć w lidze czy pucharze króla? To powalczyliśmy już ze składem z ubiegłego sezonu więc wzmocnienia nie były potrzebne. A jak już był, to po to aby zawalczyć w LM z której jak wiadomo kompromitująco odpadliśmy...
@mekston tak jak dziwiło mnie ujmowanie Lewemu przez @AlexDark00 i niedocenianie go w należyty sposób, tak tutaj muszę akurat go bronić bo ma rację. Co to jest za wymówka że cała drużyna gra słabo to on też? Myślę że jeżeli został ściągnięty jako FILAR ZESPOŁU wkoło kogo miał tworzyć się nowy projekt sportowy, to właśnie w najtrudniejszych momentach powinien brać ciężar gry i odpowiedzialność za wynik na swoje barki, a w trudnych meczach tego nie robi (no może z wyjątkiem meczu z Interem, gdzie zdobył dwie bramki, chociaż przez większość meczu również wyglądał blado).
@wasacz przecież tylko zawodnicy Barcy byli na reprezentacjach. Przecież każda ekipa spuściła z tonu. To nie wina Xaviego! Może wina Tuska? Tylko Barcelona ma kontuzje, tylko Barcelona jest oszukiwana przez sędziów. Tylko, tylko, tylko...
Ciągłe wymówki, a prawda jest taka że z mocnymi przeciwnikami gramy dramatycznie, a właśnie na ich tle mieliśmy byc oceniani, więc ja już nie mam tutaj nic do dodania. A Xavi pytany kilkukrotnie po meczu z Bayernem czemu to tak słabo wyglądało, cały czas odpowiadał że świetnie zagrali w Monachium i zabrakło szczęścia :P
@Rewolucja123 a czy Koeman miał stałą kadrę?? Jakie miał Koeman transfery a jakie Xavi? I dlaczego piszecie że dajmy mu czas do końca sezonu i zobaczymy, a w przypadku Koemana tego czasu do końca sezonu nie dostał?
@kuz serio??? nawet nie wiem że zaliczałem się do 10% tylko :(
No bez jaj jakie pozytywy Ty widziałeś w naszej grze bez kontuzji? NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO i z kontuzjami dalej tracimy zero bramek z mocnymi drużynami typu Villarreal, czy Bilbao, a z mocnymi drużynami w Europie dostajemy po dupie. Tłumaczenie się kontuzjami jest słabe. Przed sezonem sam mówił że mamy mocny i konkurencyjny skład, więc gdzie ta konkurencyjność podczas kontuzji?? Sam sobie kadrę chłop ustalał i co?
już skończyliśmy finały i w sobotę z Valencią gramy normalny mecz, czy to kolejny finał? Tylko czekać aż wygramy jakieś 3-0 i znowu każdy uwierzy w projekt Xaviego :D Na tej stronie większość to naprawdę jak chorągiewki co mecz...
@Mads może i popartą niewiedzą ale czuję się świetnie i mam nadzieję że bez szczepionki tak zostanie :) A co do obowiązkowych szczepień to mamy takie samo zdanie. Miłego dnia życzę ;)
Mówiłem wczoraj że jak przegramy to Xavi wszystko zwali na morale po zwycięstwie Interu. I co? Na pierwsze pytanie na konferencji odpowiada że podłamało ich odpadnięcie z LM...
@Mads sam sobie odpowiedziałeś pisząc WIĘKSZOŚĆ. Czyli to nie wszyscy. Pytanie, dlaczego niektórzy z tej grupy się nie zaszczepili? Teraz zawsze będziesz podążał za głosem większości? Ja tego nie krytykuję że ktoś się zaszczepił. Ja tego nie zrobiłem i mam się świetnie, a to tylko dowodzi że ta szczepionka nie była mi do niczego potrzebna ;) (przynajmniej taką mam nadzieję) ;)
@Mads przecież te bzdety które wmawiają rządy, są niby zawsze oparte na badaniach :P
To jest coś na zasadzie Smoleńska - różne ekipy badają, różne wyniki wychodzą. Tutaj jest tak samo. Takie wyniki jakie pasują do obecnej sytuacji.
Nie przyglądałem się dokładnie wynikom badań ale lekarze byli po dwóch stronach barykady (za i przeciw covidovi) i zarówno jedni i drudzy opierali się na badaniach. Jednych się słuchało i pokazywało w tv, a tych drugich już niekoniecznie...
0
Zróbmy jak Atletico z Griezmanem! ;P
0
@MesQueUnClub_87 jakie karne? :P
0
@Damiain wypadli tak samo bo Kessie kompletnie nic nie pokazał. Więc z tej dwójki wolałbym dać szansę młodemu.
0
@Bartula nie twierdzę że należy go zwalniać, tylko idąc tokiem myślenia Laporty, powinien się zachować tak samo jak w przypadku Koemana gdzie nie szło mu za dobrze i został zwolniony. Przypomnę tylko że w pierwszych 50 meczach Koeman miał lepsze statystyki od Xaviego.
Ogólnie sam jestem zwolennikiem dania czasu, ale uważam też że z taką ekipą powinno to lepiej wyglądać, a wyjście z grupy LM to powinno być minimum.
0
@Rewolucja123 dobierał zawodników jakich chciał, treningi mają CODZIENNIE i chcesz mi powiedzieć że nie mogą się zgrać w prawie 3 miesiące? Dodatkowo część kadry jest z poprzedniego sezonu i Xavi znał terminarz przed sezonem więc mógł w jakikolwiek sposób się przygotować do takiego scenariusza.
0
@Rewolucja123 sam Xavi mówił że potrzebuje presezon i będziemy walczyć o wszystkie trofea. W połowie października już wiedzieliśmy że nie będziemy walczyć o LM. To czego teraz potrzebuje Xavi? W zimie kolejne wzmocnienia, a na wiosnę tłumaczenie że potrzebuje presezon bo się kadra zmieniła. Albo będzie wszystko zwalał na mundial...
0
@MaciekkDT nie mogę tego teraz znaleźć ale pisali o tym na tej stronie przy okazji podawania budżetu. Dlatego o tym napisałem, bo dla mnie takie założenia są chore...
0
@Bartula co to za różnica czy wyglądamy dobrze? Ja jako kibic chciałbym wygrywać trofea z moim klubem a nie wyglądać dobrze.
0
@Rewolucja123 z wicemistrzem, pucharem króla i WYJŚCIEM Z GRUPY LIGI MISTRZÓW W SWOIM PIERWSZYM SEZONIE. Widzisz różnicę??
0
@Patry10 to nie powinien się uczyć jak ja np. Enrique? Jakaś Roma, Celta Vigo?
Xabi Alonso nie poszedł od razu na trenera Realu tylko uczy się w Leverkusen. Dlaczego Real go nie zatrudnił, tylko wziął doświadczonego Włocha??
1
Budżet na obecny sezon zakładał:
1. 1/4 LM
2. Wygranie ligi
3. Nie wiem co z pucharem i superpucharem Hiszpanii??
Jak w takim wypadku zamkniemy budżet i skąd weźmiemy hajs na kolejne transfery, na zamknięcie budżetu i ewentualny zysk żeby zainwestować lub spłacić część długów?
Nie wychodząc z grupy, Xavi nie wywiązał się z założeń na obecny sezon, więc dla mnie sprawa jest jasna...
2
@Firestone bardzo dobrze napisane!
Tyle hajsu wydane żeby powalczyć w lidze czy pucharze króla? To powalczyliśmy już ze składem z ubiegłego sezonu więc wzmocnienia nie były potrzebne. A jak już był, to po to aby zawalczyć w LM z której jak wiadomo kompromitująco odpadliśmy...
1
@Damiain gorzej od Kessiego raczej nie wypadnie ;)
2
To co Panie i Panowie?
W zimie kolejne transfery Xaviego i puchar króla jest nasz?
1
@Bartula "w dodatku w takim momencie sezonu" - masz na myśli również zwolnienie Koemana?
0
@Medium tak, a Soler to ten co wącha końcówki w P$G, jak wielkie i bogate trio nie chce już biegać a wynik jest ustalony :P
0
@mekston tak jak dziwiło mnie ujmowanie Lewemu przez @AlexDark00 i niedocenianie go w należyty sposób, tak tutaj muszę akurat go bronić bo ma rację.
Co to jest za wymówka że cała drużyna gra słabo to on też? Myślę że jeżeli został ściągnięty jako FILAR ZESPOŁU wkoło kogo miał tworzyć się nowy projekt sportowy, to właśnie w najtrudniejszych momentach powinien brać ciężar gry i odpowiedzialność za wynik na swoje barki, a w trudnych meczach tego nie robi (no może z wyjątkiem meczu z Interem, gdzie zdobył dwie bramki, chociaż przez większość meczu również wyglądał blado).
1
@wasacz przecież tylko zawodnicy Barcy byli na reprezentacjach. Przecież każda ekipa spuściła z tonu. To nie wina Xaviego! Może wina Tuska? Tylko Barcelona ma kontuzje, tylko Barcelona jest oszukiwana przez sędziów. Tylko, tylko, tylko...
Ciągłe wymówki, a prawda jest taka że z mocnymi przeciwnikami gramy dramatycznie, a właśnie na ich tle mieliśmy byc oceniani, więc ja już nie mam tutaj nic do dodania.
A Xavi pytany kilkukrotnie po meczu z Bayernem czemu to tak słabo wyglądało, cały czas odpowiadał że świetnie zagrali w Monachium i zabrakło szczęścia :P
0
@Rewolucja123 a czy Koeman miał stałą kadrę?? Jakie miał Koeman transfery a jakie Xavi? I dlaczego piszecie że dajmy mu czas do końca sezonu i zobaczymy, a w przypadku Koemana tego czasu do końca sezonu nie dostał?
0
@kuz serio??? nawet nie wiem że zaliczałem się do 10% tylko :(
No bez jaj jakie pozytywy Ty widziałeś w naszej grze bez kontuzji? NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO i z kontuzjami dalej tracimy zero bramek z mocnymi drużynami typu Villarreal, czy Bilbao, a z mocnymi drużynami w Europie dostajemy po dupie. Tłumaczenie się kontuzjami jest słabe. Przed sezonem sam mówił że mamy mocny i konkurencyjny skład, więc gdzie ta konkurencyjność podczas kontuzji?? Sam sobie kadrę chłop ustalał i co?
2
@Zoker hahaha wygrałeś z tym! :P
Ale z jednym miał rację - że nie trafimy na Bayern w 1/8 :D
1
@Emhyr albo nas przejdą, dojdą do finału i będzie tłumaczenie że to czarny koń rozgrywek :P
1
już skończyliśmy finały i w sobotę z Valencią gramy normalny mecz, czy to kolejny finał?
Tylko czekać aż wygramy jakieś 3-0 i znowu każdy uwierzy w projekt Xaviego :D
Na tej stronie większość to naprawdę jak chorągiewki co mecz...
0
@Mads może i popartą niewiedzą ale czuję się świetnie i mam nadzieję że bez szczepionki tak zostanie :)
A co do obowiązkowych szczepień to mamy takie samo zdanie.
Miłego dnia życzę ;)
4
Mówiłem wczoraj że jak przegramy to Xavi wszystko zwali na morale po zwycięstwie Interu. I co? Na pierwsze pytanie na konferencji odpowiada że podłamało ich odpadnięcie z LM...
Jaki to jest gość to szok po prostu.
0
@Mads przecież mając wyniki badań zdanie powinno być wspólne?
Ja się nie zaszczepiłem i również w pełni świadomie :)
0
@Mads sam sobie odpowiedziałeś pisząc WIĘKSZOŚĆ.
Czyli to nie wszyscy. Pytanie, dlaczego niektórzy z tej grupy się nie zaszczepili? Teraz zawsze będziesz podążał za głosem większości?
Ja tego nie krytykuję że ktoś się zaszczepił. Ja tego nie zrobiłem i mam się świetnie, a to tylko dowodzi że ta szczepionka nie była mi do niczego potrzebna ;)
(przynajmniej taką mam nadzieję) ;)
2
Oby za rok nie trafili na Bayern w LM :P
0
"Ostatecznie okazało się, że wykonywał rzuty wolne tak jak ja za moich najlepszych czasów, podkręcone, nad głowę, pod murem…"
Ale skromny :P
Dlatego mój TOP wygląda tak:
1. Schuster
2. Messi
3. Juninho
0
@Mads przecież te bzdety które wmawiają rządy, są niby zawsze oparte na badaniach :P
To jest coś na zasadzie Smoleńska - różne ekipy badają, różne wyniki wychodzą. Tutaj jest tak samo. Takie wyniki jakie pasują do obecnej sytuacji.
Nie przyglądałem się dokładnie wynikom badań ale lekarze byli po dwóch stronach barykady (za i przeciw covidovi) i zarówno jedni i drudzy opierali się na badaniach. Jednych się słuchało i pokazywało w tv, a tych drugich już niekoniecznie...