tak jak byłem spokojny przed meczem z Bayernem i Interem, to teraz aż strach się bać co my gramy i w jakiej sytuacji obecnie jesteśmy. O ile z Realem możemy sobie pozwolić na wpadkę, tak w meczu z Interem muszą być 3 punkty. Mam nadzieję że Xavi coś w końcu wymyśli, a nie tylko na siłę gra skrzydłami i może stworzenie jakiejś przewagi albo liczymy na magiczne zagrania Pedriego, czy Lewego...
pressing jest i nie wygląda najgorzej, ale to akurat za Koemana też było. Mentalność? Ciężko to ocenić skoro w tym sezonie nigdy nie goniliśmy wyniku. Wynik goniliśmy z Bayernem i Interem i było widać jaką mamy mentalność. Nasza jedyna taktyka to może Pedri coś wymyśli lub Dembele na skrzydle albo Lewy będzie strzelał i to wszystko. Przy stałych fragmentach czasami coś próbowali ciekawego zagrać, ale z marnym skutkiem niestety. Skrzydła wcale nie wyglądają tak dobrze niestety... Chyba że porównujesz to do Koemana który nie miał Dembele, potem miał go po kontuzji, a na drugim grał Abde, Alba albo Gavi bo nie było nikogo :P
@AmigoBlancos pomiędzy nurkowaniem a dodaniem czegoś od siebie jest spora różnica. Raphinha przewrócił się poprzez kontakt z wystawioną nogą a nawet dokładniej to biodrem przeciwnika. Łaskocze mnie to czy coś dodał od siebie, czy nie. Ale karny był ewidentny ponieważ był faul.
A co do Viniciusa to ja nigdy czegoś takiego nie napisałem bo nie obchodzi mnie on, a tym bardziej jego klub i ich nie oglądam...
@Borow34 dzięki :) Pomimo fatalnej gry, prezent się udał i wygrali...
@Unikatowy dzięki! :) Dopiero fundamenty zrobiłem i zacznę stawiać mury w tym tygodniu, ale nie myślałem jeszcze o ogrzewaniu. Miałą być pompa ciepła al po tych cyrkach z prądem to sam wiesz jak to wygląda. A mój projekt do malinówki 14 z archonu.
świętowanie 30 urodzin czas zacząć!!! A świętowanie będzie trwało 2 weekendy bo na raz by się wszyscy nie zmieścili do chałupy (a z racji budowania domu za własne pieniądze, nie stać mnie na wynajem sali) :P
Jako prezent na urodziny (a mam je 9 października) życzę sobie manitę z Celtą Vigo i powrót do najlepszej formy Ansu! (3x Lewy; 2x Fati)
Trzymajcie się ciepło i udanego weekendu wszystkim Cules!!!
patrząc na naszych skrzydłowych to mógłby przyjść i grać razem z Dembele. Zamiast jego powrotów walczyłby Gavi w asekuracji a z tyłu Kounde. Bo na obecną chwilę to Fati, Ferran i Raphinha wyglądają po prostu źle...
wszyscy się wypowiadali że tak jak u Koemana to jeszcze tak ciężko nie trenowali, a ten twierdzi że to było bez intensywności... To co on by robił u Setiena czy Valverde? :P
Tak wszyscy narzekali na poprzednie sztaby szkoleniowe odnośnie kontuzji że złe przygotowanie etc. Przyszedł Xavi i nie ma kontuzji!!! A teraz wysyp kontuzji i co powiedzie? Coś się popsuło? Kontuzje były, są i będą a sztaby szkoleniowe mogą na to wpływać w niewielkim stopniu...
Niepokojąca forma? Ja bym to nazwał niepokojącym transferem... Od początku mówiłem że zarówno on jak i Anthony i im podobni, nie są na poziom Barcelony... Powtarza się sytuacja jak z Torresem.
@Janiama idąc twoim tokiem myślenia Koeman powinien zostać na stanowisku :P
Kiedyś mieliśmy u nas w klubie rozmowę z prezesem. Zwolnił trenera bo przegrywaliśmy i powiedział że powinien nas wszystkich wypieprzyć, ale to nie możliwe, więc musi polecieć trener... Taki urok tego stanowiska. Nic nie zmienisz.
@Majczel97 ja uważam że żaden napastnik poza Ibrą i może Lewym nie jest w stanie w tak ekwilibrystyczny sposób z dosyć trudnych piłek zdobywać bramek. Tak więc dopatruję się jego fenomenu snajperskiego właśnie w takich detalach, a to że nie rozgrywa piłki jak np Aguero czy Benzema i nie ma dryblingu jak Messi to już inna kwestia :)
@Majczel97 a widziałeś jak dokłada tę nogę? Mało kto by tak wykańczał te akcje jak on. To nie są strzały na pusta bramkę i nie są wcale takie proste. Sam ostatnio na to zwróciłem uwagę.
@JarekS a przecież jak o tym raz pisałem to sam stwierdziłeś że dobrze że go sprzedali bo ma już 23 lata, u nas się nie łapał i jest średni. Teraz jak strzela bramki nie tylko w słabej lidze ale też takim klubom jak Atletico i jest wyróżniającym się zawodnikiem to nagle krytykujesz transfer???
@inFLAMES Koeman też chciał wydobyć 110% i się nie udało... Ja nie jadę po Xavim ale od początku uważam że nie powinien być naszym trenerem i że są lepsi... Ile mamy mu dac czasu? Aż znowu nic nie wygramy i nie wyjdziemy z grupy LM?
@wojopancer przyszedł Xavi to krzyczeli że potrzebuje transferów... dostał transfery, a my dostaliśmy jak dzieci od eintrachtu... krzyczeli dajmy mu przepracować okres przygotowawczy... przepracował okres przygotowawczy i gramy jak równy z równym ze średniakami a nie z mocnymi drużynami. Takie Napoli to by nas rozjechało a Inter ma tylko 7 miejsce i nie grało ich dwóch kluczowych zawodników!!!
@Bobo25 wiem wiem. Nie napisałem że według mnie był najgorszy bo Roberto wczoraj zagrał fatalnie i np Raphinha czy Lewy zagrali nawet słabiej od Dembele.
1
tak jak byłem spokojny przed meczem z Bayernem i Interem, to teraz aż strach się bać co my gramy i w jakiej sytuacji obecnie jesteśmy. O ile z Realem możemy sobie pozwolić na wpadkę, tak w meczu z Interem muszą być 3 punkty. Mam nadzieję że Xavi coś w końcu wymyśli, a nie tylko na siłę gra skrzydłami i może stworzenie jakiejś przewagi albo liczymy na magiczne zagrania Pedriego, czy Lewego...
0
to było do przewidzenia jak już wczoraj grał w podstawowym :P
0
@Jakchcesz niestety muszę się zgodzić z @KlonaZepan...
pressing jest i nie wygląda najgorzej, ale to akurat za Koemana też było.
Mentalność? Ciężko to ocenić skoro w tym sezonie nigdy nie goniliśmy wyniku. Wynik goniliśmy z Bayernem i Interem i było widać jaką mamy mentalność.
Nasza jedyna taktyka to może Pedri coś wymyśli lub Dembele na skrzydle albo Lewy będzie strzelał i to wszystko. Przy stałych fragmentach czasami coś próbowali ciekawego zagrać, ale z marnym skutkiem niestety. Skrzydła wcale nie wyglądają tak dobrze niestety... Chyba że porównujesz to do Koemana który nie miał Dembele, potem miał go po kontuzji, a na drugim grał Abde, Alba albo Gavi bo nie było nikogo :P
9
z deszczu pod rynnę :P
0
@iniesta44 i oczywiście by nie trafił :P
0
@AmigoBlancos pomiędzy nurkowaniem a dodaniem czegoś od siebie jest spora różnica. Raphinha przewrócił się poprzez kontakt z wystawioną nogą a nawet dokładniej to biodrem przeciwnika. Łaskocze mnie to czy coś dodał od siebie, czy nie. Ale karny był ewidentny ponieważ był faul.
A co do Viniciusa to ja nigdy czegoś takiego nie napisałem bo nie obchodzi mnie on, a tym bardziej jego klub i ich nie oglądam...
6
Czy wczoraj na Varze był ten sam sędzia co w ostatnich dwóch meczach LM? Przecież karny na Raphinhi był ewidentny i stu procentowy!
Teraz Celta by uzyskała remis i już by było gadanie na sędziego. Takich sytuacji nie powinno być. Po co ten VAR?
0
@Culers i właśnie o to mi chodziło, a nie o same statystyki :)
0
@Borow34 dzięki :)
Pomimo fatalnej gry, prezent się udał i wygrali...
@Unikatowy dzięki! :)
Dopiero fundamenty zrobiłem i zacznę stawiać mury w tym tygodniu, ale nie myślałem jeszcze o ogrzewaniu. Miałą być pompa ciepła al po tych cyrkach z prądem to sam wiesz jak to wygląda.
A mój projekt do malinówki 14 z archonu.
6
świętowanie 30 urodzin czas zacząć!!!
A świętowanie będzie trwało 2 weekendy bo na raz by się wszyscy nie zmieścili do chałupy (a z racji budowania domu za własne pieniądze, nie stać mnie na wynajem sali) :P
Jako prezent na urodziny (a mam je 9 października) życzę sobie manitę z Celtą Vigo i powrót do najlepszej formy Ansu! (3x Lewy; 2x Fati)
Trzymajcie się ciepło i udanego weekendu wszystkim Cules!!!
0
@lincoln25 a najlepszy Messi nigdy nie zbliżył się do poziomu najlepszego Ronaldinho!
1
patrząc na naszych skrzydłowych to mógłby przyjść i grać razem z Dembele. Zamiast jego powrotów walczyłby Gavi w asekuracji a z tyłu Kounde.
Bo na obecną chwilę to Fati, Ferran i Raphinha wyglądają po prostu źle...
3
wszyscy się wypowiadali że tak jak u Koemana to jeszcze tak ciężko nie trenowali, a ten twierdzi że to było bez intensywności... To co on by robił u Setiena czy Valverde? :P
0
Lewy 5 mu strzeli na treningu i wyprzedzi Aspasa.
2
Tak wszyscy narzekali na poprzednie sztaby szkoleniowe odnośnie kontuzji że złe przygotowanie etc.
Przyszedł Xavi i nie ma kontuzji!!!
A teraz wysyp kontuzji i co powiedzie? Coś się popsuło?
Kontuzje były, są i będą a sztaby szkoleniowe mogą na to wpływać w niewielkim stopniu...
0
@Zbyszard przed El Clasico też bez sensu dawać rezerwę. Lepiej do tego meczu podejść jako lider LaLigi.
0
@Jacu327 Iniesta? Puyol?
3
Niepokojąca forma? Ja bym to nazwał niepokojącym transferem...
Od początku mówiłem że zarówno on jak i Anthony i im podobni, nie są na poziom Barcelony... Powtarza się sytuacja jak z Torresem.
0
@Janiama idąc twoim tokiem myślenia Koeman powinien zostać na stanowisku :P
Kiedyś mieliśmy u nas w klubie rozmowę z prezesem. Zwolnił trenera bo przegrywaliśmy i powiedział że powinien nas wszystkich wypieprzyć, ale to nie możliwe, więc musi polecieć trener... Taki urok tego stanowiska. Nic nie zmienisz.
0
@talizmo ostatnio nie zapłacił bo zbierał na transfery środkowych pomocników :P
1
a ta 1/4 LM to ile w przełożeniu na LE? 1/2, finał, czy zwycięstwo?
0
No to w końcu Suarez otrzymałby swoją lożę na Camp Nou. :)
2
@Majczel97 ja uważam że żaden napastnik poza Ibrą i może Lewym nie jest w stanie w tak ekwilibrystyczny sposób z dosyć trudnych piłek zdobywać bramek. Tak więc dopatruję się jego fenomenu snajperskiego właśnie w takich detalach, a to że nie rozgrywa piłki jak np Aguero czy Benzema i nie ma dryblingu jak Messi to już inna kwestia :)
0
@Majczel97 a widziałeś jak dokłada tę nogę? Mało kto by tak wykańczał te akcje jak on. To nie są strzały na pusta bramkę i nie są wcale takie proste. Sam ostatnio na to zwróciłem uwagę.
1
@JarekS a przecież jak o tym raz pisałem to sam stwierdziłeś że dobrze że go sprzedali bo ma już 23 lata, u nas się nie łapał i jest średni. Teraz jak strzela bramki nie tylko w słabej lidze ale też takim klubom jak Atletico i jest wyróżniającym się zawodnikiem to nagle krytykujesz transfer???
0
@rragon były w styczniu i nie wystarczyło...
1
hahahahahahahaha
1
@inFLAMES Koeman też chciał wydobyć 110% i się nie udało... Ja nie jadę po Xavim ale od początku uważam że nie powinien być naszym trenerem i że są lepsi... Ile mamy mu dac czasu? Aż znowu nic nie wygramy i nie wyjdziemy z grupy LM?
0
@wojopancer przyszedł Xavi to krzyczeli że potrzebuje transferów... dostał transfery, a my dostaliśmy jak dzieci od eintrachtu... krzyczeli dajmy mu przepracować okres przygotowawczy... przepracował okres przygotowawczy i gramy jak równy z równym ze średniakami a nie z mocnymi drużynami. Takie Napoli to by nas rozjechało a Inter ma tylko 7 miejsce i nie grało ich dwóch kluczowych zawodników!!!
0
@Bobo25 wiem wiem. Nie napisałem że według mnie był najgorszy bo Roberto wczoraj zagrał fatalnie i np Raphinha czy Lewy zagrali nawet słabiej od Dembele.