1

ciężko było oglądać derby Madrytu na eleven...

1

@AlexDark00 znasz definicję ironii?

1

@Bocheno1 do ojczyma Gerarda Pique :P

0

@AlexDark00 widzisz? Nawet "wielki" Leo chce grać z najlepszym napastnikiem świata :P

0

@masq porozmawiać OBIEKTYWNIE o piłce? A czy to nie przypadkiem Ty zawsze ujmowałeś Messiemu??

2

@KrwawiaceoczyVEB czyli po meczu Barcelony ma zasuwać na wyjazd do Barcy B dzień później?

1

Trochę nie rozumiem niektórych ruchów Barcelony.

Na przykład po co nam z Elche 3 bramkarzy w kadrze? Gdzie Tenas powinien dzień później bronić w meczu wyjazdowym.
A jeszcze gorsze to Pablo Torre (wielki talent), który nie wącha boiska w pierwszym składzie, a niestety nie gra w rezerwach (bo ma być w dynamice pierwszego zespołu).

15

Oby podziałało to motywująco na Ansu. Obecnie nie prezentuje się najlepiej (chociaż też mało minut dostaje)

1

@Mario96w oglądałem odcinek z Kukizem i Mazurek próbował dosyć rzeczowo pytać i rozmawiać (nie zawsze mu się to udawało), a Stanowski miał tylko jakieś ironiczne i głupie wstawki albo pytania retoryczne na które społeczeństwo głośno odpowiadało (typu czy Paweł wie jak na niego mówią - i uśmiech na twarzy)

2

Czy tylko mnie tak irytuje ten pseudo-dziennikarz Krzysztof Stanowski? Ironiczny, momentami chamski i wszystko wie najlepiej, a tak naprawdę mało co wie i struga wariata...

1

@bartekvisca moja żona jest pierwszy rok po studiach i uczy w klasie 1-3
Dostaje dodatek wiejski chyba 300 zł i jakiś dodatek za bycie wychowawcą. Wypłaty otrzymuje równo 3000 po podwyżce (około 70 złotych)

Także nie słuchaj bzdur typu 3800 (chyba że komuś się netto z brutto myli)
Nauczyciel od razu po studiach bez żadnych dodatków ma mniej więcej 2500-2700 na rękę bez dodatkowych zajęć i nadgodzin.

9

@Lionel_Messi10 pobije bez problemu. Akurat w kreowaniu gry i sytuacji to nie ma sobie równych.

Należy też zauważyć że dokonał tego w 22 spotkaniach, a pozostałe wyniki to ponad 30 spotkań.

0

Narzekamy że nie wykorzystał dwóch sytuacji, ale w przeciwieństwie do FDJ, czy Gaviego, on do tych sytuacji doszedł.

Chociaż moim zdaniem tez nie zagrał najlepiej.

2

@Comfortable_ lepszy do gry? Zdecydowanie Mbappe chociaż go nie lubię...
Lepsza 9 jeżeli mówimy o pozycji to zdecydowanie Haaland.

2

@Emhyr już myślałem że o sobie tak piszesz :P

0

@Vitoo w Barcelonie działało to zawsze w drugą stronę :P

2

Ewidentnie ktoś z ekipy Barcelony kradnie...

Pytanie czy ze sztabu trenerskiego, czy bardziej Ci odsyłani na trybuny?

1

Karny był ewidentny!
Problem w tym że jak identyczna akcja miałaby miejsce w drugą stron, to większość tutaj by pewnie mówiła że o żadnym karnym mowy nie ma :P

0

@jeonek nie umniejszam Bayernowi. Po prostu nie zaliczam ich teraz do najlepszych w Europie. Taka jest moja opinia. A porównując składy to mamy zdecydowanie lepszy od nich a i tak przegrywamy. Żeby nam się drugie City nie zrobiło że co roku będziemy kupować a trofeów międzynarodowych zero...

0

@Cochise podanie od Neuera i sam na sam, tylko powinien się z nią lepiej zabrać. To też była setka...

0

@MesQueUnClub96 co do drugiej sytuacji to w lidze Lewy by to uderzał. Tutaj musiał przyjąć... Po prostu to nie był jego mecz. Takie też będą miały miejsce ;)

2

@AdiKingu96 tak na chłodno - Bayern na chwilę obecną i z taką grą na pewno nie jest jedną z najlepszych drużyn, więc się nie rozpędzaj...

0

@SuperPatsonFCB nie dodałem powyżej że chodzi mi o Pepa i Jurgena z początków swoich karier ;)

Pep miał zawsze coś przygotowane. Nie szła nam gra skrzydłami to podwajał środek. Potrafił zagrać dwoma napastnikami jak nie szło lub fałszywą 9 z Fabregasem a przeciwnik się gubił. Xavi czegoś takiego nie ma. Wczoraj do końca spotkania graliśmy to samo 4-3-3 przegrywając dwoma bramkami. Dlaczego nie zmienił ustawienia?

0

@FioletoweOczy to samo mówiłem, ale według większości tutaj już był za stary żeby "odpalić"... Myślą chyba że co rok będziemy tu ściągać takiego Pedriego, czy Gaviego :P

1

@Nikarams a skąd wiesz jak zareagowałby Bayern po stracie bramki? To jest tylko gdybanie, co nie zmienia faktu, że na te 4 sytuacje w lidze Lewy pewnie ustrzeliłby hat-tricka...

0

Ogólnie jestem mega zadowolony po wczorajszym meczu. Widać co jest do poprawy (jak chociażby reakcja na straconą bramkę). W pierwszej połowie zdominowaliśmy Bayern, tylko brakowało skuteczności... Druga połowa znacznie słabsza. Obrona na mega plus oprócz tej akcji bramkowej Sane. Pedri bardzo słaby mecz i tak jak mówiłem FDJ mógł grać od początku bo dał super zmianę.

Jednak najważniejsze do czego chciałem się odnieść to nasz trener... Podtrzymuję swoją opinię że niestety nie ogarnia na takim poziomie. Jak już przegrywamy to nie ma kompletnie żadnego pomysłu, żadnej zmiany w ustawieniu itd. Dobre wyniki to zasługa bardziej Laporty i Alemanego za transfery i nie oszukujmy się że mamy jedną z najlepszych ekip w Europie.
Guardiola, czy Klopp bili i biją na głowę Generała - niestety.

0

@TheNekro94 jest po ciężkiej kontuzji :P

1

@VamosVamos przy Xavim i Inieście też tak mówiłeś że się odbijają jak od ścian? :P

0

@JarekS przytoczę jeszcze raz twój cytat znawco

"Szanujmy się - każdy kto chociaż minimalnie zna się na piłce wie, że z Bayernem będzie grał Alba bo to jest LM, a nie mecze z zespołami dołu tabeli LaLigi"

Jasno z tego wynika że każdy kto się zna wie że zagra ALBA a nie ALONSO. Także świetnie się znasz :P

Alonso braki motoryczne? Wczoraj nie było tego widać - kolejna bzdura.
LM to doświadczenie i dlatego Balde nie zagrał? To dlaczego grał Gavi który również takiego doświadczenia nie ma? Gdzieś to doświadczenie kiedyś trzeba zebrać - takżde kolejne bzdety ;)

0

Poratuje ktoś jakimś linkiem nawet zagranicznym? Byle nie strumyki żadne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?