0

"ale zawodnicy idą tam, gdzie chcę" - genialne :P

0

@xavi890 dlaczego? Przecież Lapcio będzie go tu trzymał aż sam nie odejdzie...

0

@Klaudiaa8 żeby było jasne - Leo nie zasłużył na złotą piłkę ale zdecydowanie na miejsce w top10! A już na pewno nie na to by być pominiętym w top30 względem takich tuzów ubiegłego sezonu jak np Leao, Ronaldo, Diaz, czy Fabingho :P

0

@Klaudiaa8 oglądałem mecze PSG i był zdecydowanie najlepszy na boisku w większości meczów a nie jakiś Mbappe który był w top10

7

@Klaudiaa8
@seblabs
Messi w poprzednim sezonie 34 spotkania - 11 bramek i 15 asyst.
Reprezentacja? Chociażby 5 bramek w meczu z Estonią, czy 3-0 z Włochami w finale i Messi 2 asysty i zawodnik meczu.

To są słabe statystyki? Już nie mówiąc o jego grze i kluczowym wpływie na grę PSG i kreowanie akcji w poprzednim sezonie.

0

@aqqi @Medium po pierwsze to bzdury, a po drugie - powiedzcie mi w takim razie co robi Ronaldo na 20 miejscu?

2

Macie pretensje za Lewego że 4 miejsce dopiero? Ja też bo powinien być drugi. Mane zdobył PNA ale tam miał tylko 3 bramki i nie wiem czemu został zawodnikiem turnieju. De Bruyne nie wiem dlaczego jest na 3 miejscu...

ALE NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO, ŻE RONALDO JEST 20 A MESSI NIE ZAŁĄPAŁ SIĘ NAWET DO FINAŁOWEJ 30!
Przecież to jest totalna odklejka i kompromitacja...

1

@Antimadridista_WR a na koniec i tak wygra ktoś z Realu

1

@MesQueUnClub96 Iniesta, Bryant, Jordan, Woods, O'Sullivan

1

@MesQueUnClub96 RONALDINHO !!!

1

@Nano22 TRENER ODPOWIADA ZA WYNIKI I ZDOBYTE TROFEA A NIE ZA ILOŚĆ STWORZONYCH SYTUACJI BRAMKOWYCH!!!
Skończ pisać takie bzdety... Od tego są treningi strzeleckie z finalizacją akcji czy SFG i jak widać u Xaviego to leży kompletnie, a Ty próbujesz gadać że to wina tylko piłkarzy. Oprócz Silvy dostał tych co chciał i nie potrafi z nich nic wykrzesać?

Wszyscy krzyczeli że dajmy mu przepracować okres przygotowawczy i zobaczymy efekty a nie porównywać go od razu do Koemana. Przepracował okres przygotowawczy i widać jakie mamy efekty. Koeman miał większy współczynnik zwycięstw niż on...

1

@Kondziubarca mając dług ponad miliard :P

2

@Tatazolwinia bardzo dobrze. Ostatnio 90 minut i asysta. Wczoraj również pozytywnie.

1

@MateuszDoniec zdecydowanie Gavi po wejściu na boisko!

1

@dark44ever a gdzie Ansu grał ostatnio od pierwszej minuty i w ilu spotkaniach?
Pedri i Lewy wczoraj zagrali beznadziejnie! Pedri tylko spowalniał akcje i co chwilę tracił piłkę. Oglądałeś wgl mecz?

2

@BrzydkiAS jak widzisz, Messi nawet gdyby grał w Elche to trener tam słaby że nie wygrał LM bo miał Messiego :P

Szawi by wygrał z Messim nawet ligę angielską trenując Barcelonę - czyli to Koeman jest słąby a nie Pan Generał! :P

0

@Firestone a co miał zrobić Koeman z taką kadrą? A wszyscy go zwalniali po każdym meczu...

0

@Kgorecki2500 z taką grą wgl bym na villarreal nie wychodził

0

@norbi77 nie widziałem żeby go wychwalali. Prawda jest taka że zrobił więcej niż Raphinha przez ostatnie 10 spotkań a Danzel dalej wystawia te same skrzydła...

0

@BrzydkiAS dziękuję za to foto! Ale za dużo pochwał to za to nie będziesz miał :P

Od razu widać że Xavi zjada Holendra na śniadanie. Ma przecież więcej remisów!

4

No to przegramy... Z e zdrowym Depayem (oczywiście na ławce) to Villarreal by nie miał szans. Biedny Xavi, ciągle wiatr w oczy...

1

a po co ktoś na VAR jak i tak nie korzystają?

5

Xavi w wywiadzie na jedno pytanie odpowiada że zagraliśmy dobre spotkanie a w następnym pytaniu odpowiada że zagraliśmy słabo... Złe tłumaczenie, czy on nie wie co mówi?
I te wyświechtane slogany:
- musimy wyciągnąć wnioski
- musimy się poprawić
- tworzenie drużyny to długotrwały proces (w 2028 powie to samo?)
- nie wykorzystywaliśmy swoich sytuacji
- nie było tej intensywności

Ile jeszcze będziemy tego słuchać? Ile jeszcze lat będziemy pośmiewiskiem? Żebyśmy chociaż wygrywali co rok LE jak Sevilla to spoko, ale my nawet tam dostaniemy w czapkę od jakichś Ajntrachtów, a Lapcio za dwa lata powie że ma pełne zaufanie do Xaviego i należy zachować spokój i optymizm...

0

Mes Que Un Club

0

@Preteee przy pierwszej bramce krył Dzeko!
Przy trzeciej bramce mógł kryć agresywniej, ale mimo wszystko też nikt go nie minął, a gdzie była reszta???

0

@Preteee kryminał to zagrał Garcia. Przy drugiej bramce Pique też swojego krył. Ale widzę znawca jak w TVP się znalazl

0

@luna666moon tak jak rok temu z tym pseudo trenerem??

2

Xavi pakuj już walizę albo ja Ci ją spakuję!!! Twój czas się skończył!!!

3

@michal26 piszesz że wojna pokazała kto ma jakie interesy i do Unii międzymorza dodajesz Węgry, które nie chciały pomóc Ukrainie i czekały aż Ruscy ich zmiotą z mapy?

Piszesz że wojna pokazała kto ma jakie interesy i piszesz o sojuszu z USA? A jakie oni mają interesy? Gdyby chcieli żeby wojny nie było to atakują Rosję i za 3 dni wojny nie ma. Patrząc na to wszystko, jestem przekonany że gdyby nas zaatakowali to USA też by "pomagało" dając broń, a nie dając wojska. Oni patrzą tylko na swój interes. Możemy jedynie udawać że trzymamy ich stronę żeby nas nie zaatakowali...

1

@Kondziubarca i @tbas - wy tak narzekacie na Lewego (przyznaję że ostatnio nie gra dobrze). Ale całą Barcelona od początku sezonu wygląda źle i tylko dzięki bramkom Lewego i przebłyskom Pedriego, Dembele, czy Gaviego jesteśmy liderem.

Więc nie piszcie że Lewy jest osłabieniem etc. bo po prostu gra jak reszta drużyny i nikt inny na tej pozycji z obecną formą lepiej by nie zagrał (ale to już odpowiedź na pytanie @Deviler)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?