"Szanujmy się - każdy kto chociaż minimalnie zna się na piłce wie, że z Bayernem będzie grał Alba bo to jest LM, a nie mecze z zespołami dołu tabeli LaLigi"
Podsumowując, zarówno ja jak i Xavi nie znamy się nawet minimalnie na piłce :(
Jeszcze pisał jak widzi zestawienia obrony z Albą, Pique i Garcią - jakoś nie trafił.
@Johnnie_Walker De Jong jak wchodził z ławki to też grał dobrze. Gavi jak na razie również z nikim mocnym nie zagrał, więc można gdybać ;) Raphinha lepiej wygląda w defensywie od Fatiego a to będzie dzisiaj potrzebne.
Może ktoś wskazać jakieś różnice i plusy innych platform niż Netflix? Np HBO, Amazon czy Disney? Co jest dostępne na tych platformach, czego nie ma na netflixie? Interesuje mnie serial pierścienie władzy, ale jak nie ma zbyt wielu różnic to specjalnie nie będę kupował :P
@jeyx77x chociażby w ostatnim meczu. Uważam że zarówno Gavi jak i Pedri trochę obniżyli ostatnio loty. Moe przemęczenie. A De Jong zarówno z przodu jak i w defensywie wyglądał dobrze.
@lucca87 bym nie powiedział że jeden z najlepszych graczy. Ale to moja opinia. Na boku Roberto gra znacznie lepiej. Co do stopera to Araujo lepiej czyści, a Garcia lepiej wyprowadza piłkę, a dla trzeciego stopera brak miejsca.
@Criss18Barca Mi bardzo długo trzyma Davidoff niebieski i pięknie pachnie a kosztował w przecenie 120 zł. Najdłużej trzymający i najlepiej pachnący zapach dla mnie to zdecydowanie CHROME AZARRO UNITED i kosztuje chyba około 200-250 bez przeceny.
Osobiście polecam poczekać na black friday i kupić sobie kilka perfumów za pół ceny ;)
@Danqoo Xavi bez Lewego, Dembele w gazie i wzmocnienia obrony zrobiłby tyle co Koeman także raczej Lapciowi dziękuj i módl się żebyśmy nie zbankrutowali.
@jordus100 a kto tu mówi o seksie teraz? Jest to jeden z kluczowych aspektów bycia w związku. Jeżeli są osoby aseksualne to prędzej nazwałbym ich przyjaciółmi niż parą. To dlaczego nie pozwolić np na związek matki z synem? Czy Ty też to uważasz za normalne? Czy jednak jest w tym coś nie tak?
A tak na marginesie to ja też nie kupowałem węgla bo miały stare ceny wrócić. Potem nie kupowałem bo miały być dopłaty. Może Cię to pocieszy - nie dostałem ani grosza a węgla dalej nie mam :P
@JarekS z góry zakładasz, że Balde by sobie nie poradził? Alba nie gra na zbyt zadawalającym poziomie i Balde gorzej od niego na pewno nie wygląda. Twierdzisz że młodzian odbija się od przeciwników? To co można powiedzieć o filigranowym seniorze, który nawet w te pojedynki fizyczne nie wchodzi i bazuje tylko na szybkości (którą już wcale się tak nie wyróżnia) i jego gra w obronie również wygląda fatalnie? Piszesz że Balde grał ze średniakami la ligi a chwilę później wspominasz statystyki Alby z meczu z jeszcze słabszą drużyną w LM. Trochę to hipokryzja wiesz?
1
@Janiama 2-4 dla nas.
Lewy 2
Fati
Pedri
0
@ViscaelBarca2007 poniżej cytat kolegi którego oznaczyłem
"Szanujmy się - każdy kto chociaż minimalnie zna się na piłce wie, że z Bayernem będzie grał Alba bo to jest LM, a nie mecze z zespołami dołu tabeli LaLigi"
Podsumowując, zarówno ja jak i Xavi nie znamy się nawet minimalnie na piłce :(
Jeszcze pisał jak widzi zestawienia obrony z Albą, Pique i Garcią - jakoś nie trafił.
1
@JarekS gdzie jest twój Alba na lewej obronie?
14
Miliard za Gaviego to promocja!
Za dwa lata P$G opłaci klauzulę. :)
1
@HighestInTheRoom 10 miesięcy na kupon odkładał i jeszcze przegra :P
0
@Johnnie_Walker myślę że Fati wygląda lepiej wchodząc z ławki. Przynajmniej ostatnio ;)
0
@MateuszDoniec A Carrasco na obronie? Równie dobrze znalazłoby się miejsce dla De Jonga na ŚPD :)
0
Trochę śmieszne że brakuje tutaj De Jonga :P
2
@Kidd a po co nam Pique skoro mamy Kounde Araujo, Garcię i Christensena?
1
To był geniusz... aż się łezka w oku kręci...
0
@Johnnie_Walker De Jong jak wchodził z ławki to też grał dobrze. Gavi jak na razie również z nikim mocnym nie zagrał, więc można gdybać ;)
Raphinha lepiej wygląda w defensywie od Fatiego a to będzie dzisiaj potrzebne.
0
@pluszek kilka fajnych seriali tam widziałem.
Dom z papieru
ktoś z nas kłamie
w głębi lasu
toy boy
Ale wydaje mi się że coraz słabiej u nich dlatego pytam was o opinie na temat innych platform.
0
Może ktoś wskazać jakieś różnice i plusy innych platform niż Netflix?
Np HBO, Amazon czy Disney? Co jest dostępne na tych platformach, czego nie ma na netflixie?
Interesuje mnie serial pierścienie władzy, ale jak nie ma zbyt wielu różnic to specjalnie nie będę kupował :P
0
@jeyx77x chociażby w ostatnim meczu. Uważam że zarówno Gavi jak i Pedri trochę obniżyli ostatnio loty. Moe przemęczenie. A De Jong zarówno z przodu jak i w defensywie wyglądał dobrze.
0
@AlexDark00
@Recha_0684
Moim zdaniem ostatnio De Jong wygląda lepiej niż Gavi.
@lucca87 bym nie powiedział że jeden z najlepszych graczy. Ale to moja opinia. Na boku Roberto gra znacznie lepiej. Co do stopera to Araujo lepiej czyści, a Garcia lepiej wyprowadza piłkę, a dla trzeciego stopera brak miejsca.
0
@Criss18Barca Mi bardzo długo trzyma Davidoff niebieski i pięknie pachnie a kosztował w przecenie 120 zł.
Najdłużej trzymający i najlepiej pachnący zapach dla mnie to zdecydowanie CHROME AZARRO UNITED i kosztuje chyba około 200-250 bez przeceny.
Osobiście polecam poczekać na black friday i kupić sobie kilka perfumów za pół ceny ;)
0
@A_Gomesinho_21 Bardziej pomyślałem o Gavim w kontekście De Jonga :P
0
@Danqoo Xavi bez Lewego, Dembele w gazie i wzmocnienia obrony zrobiłby tyle co Koeman także raczej Lapciowi dziękuj i módl się żebyśmy nie zbankrutowali.
0
@Rastafarnianin twierdzisz że Bayern boi się dzisiaj Barcelony? :P
1
@Janiama KSM - katolickie stowarzyszenie młodzieży
0
@miko1711 a zniżki z programu Genius??
0
@lucca87 u mnie tylko za Kounde Bellerin lub Roberto jak może grać ;)
0
@jacobFCB a skąd ta pewność że wygramy z Elche?
0
Jaki skład byście chcieli dzisiaj zobaczyć i dlaczego taki a nie inny? Uzasadnijcie krótko swój wybór np w środku pola, czy na stoperze :)
Ter Stegen
Bellerin (chyba że Roberto w pełni sprawny)
Araujo
Garcia
Balde
Busi
De Jong
Pedri
Raphinha
Lewy
Dembuś
0
@jordus100 a kto tu mówi o seksie teraz? Jest to jeden z kluczowych aspektów bycia w związku. Jeżeli są osoby aseksualne to prędzej nazwałbym ich przyjaciółmi niż parą.
To dlaczego nie pozwolić np na związek matki z synem? Czy Ty też to uważasz za normalne? Czy jednak jest w tym coś nie tak?
3
@taris ja myślałem że ten drugi z prawej to Snoop Dog. Dopiero po oznaczeniach zobaczyłem że to Dembele :P
1
@LS brałbym poprawkę na to że to FAKT :P
A tak na marginesie to ja też nie kupowałem węgla bo miały stare ceny wrócić. Potem nie kupowałem bo miały być dopłaty. Może Cię to pocieszy - nie dostałem ani grosza a węgla dalej nie mam :P
0
a ja urlopu nie dostałem...
2
młody jest - niech się ogrywa przed mundialem.
1
@JarekS z góry zakładasz, że Balde by sobie nie poradził? Alba nie gra na zbyt zadawalającym poziomie i Balde gorzej od niego na pewno nie wygląda. Twierdzisz że młodzian odbija się od przeciwników? To co można powiedzieć o filigranowym seniorze, który nawet w te pojedynki fizyczne nie wchodzi i bazuje tylko na szybkości (którą już wcale się tak nie wyróżnia) i jego gra w obronie również wygląda fatalnie?
Piszesz że Balde grał ze średniakami la ligi a chwilę później wspominasz statystyki Alby z meczu z jeszcze słabszą drużyną w LM. Trochę to hipokryzja wiesz?