0

@MateuszDoniec to było bardziej ironiczne stwierdzenie. :)
Każdy ma prawo do swojego głosu. Moim zdaniem nie powinno być dyskusji i młody powinien dostać szanse ponieważ jest to mocny przeciwnik a mamy tutaj margines błędu.

0

@Danny Gaucho a jak ktoś ma jedną i złamał?

0

@MateuszDoniec po tym jak gra Alba to zdecydowanie powinien rozpocząć Balde. Alonso na razie nie liczę.

12

@JarekS jak ja czytam zawsze te twoje komentarze w których udajesz że się znasz, to jestem w coraz większym szoku.
Kiedy Balde ma zagrać z topowym przeciwnikiem żeby się sprawdzić? W grupie, gdzie mamy jakiś margines błędu, czy może w fazie pucharowej, gdzie ten margines jest znikomy? Czy wcale go nie ogrywać z lepszymi rywalami i czekać aż tej alternatywy w postaci Alby już zabraknie?
Druga kwestia jest taka, że Alba w meczu z Pilznem nie wyglądał źle, ale nie oszukujmy się - Pilzno to żaden poziom i uważam że Balde na dzień dzisiejszy wygląda zdecydowanie lepiej od Alby pod każdym względem.

0

Ta ankieta wgl nie powinna mieć miejsca tutaj...

0

@shaun cóż się dziwić jak na tej stronie są nawet użytkownicy, którzy otwarcie krytykują grę Messiego i twierdzą że jest średni :P

0

@shaun żeby było jasne - nie czepiałbym się, ale za każdym razem on ujmuje Lewemu i nie widziałem żeby gdziekolwiek napisał że jest czołowym napastnikiem. Jeżeli tak było to przepraszam.
Wszędzie natomiast widzę, że są wymówki typu: na pustą strzelił, zasługa Dembele, słaby przeciwnik, zmęczony przeciwnik, wszedł z ławki etc.

Powiem szczerze, że za Lewym nigdy nie przepadałem i uważałem że Suarez, czy Benzema są lepsi. Ale to co Lewy pokazał przez ostatnie 2 sezony w Bayernie i to co pokazuje po zmianie barw w odradzającej się (a nie najlepszej na świecie) Barcelonie, to jest po prostu kosmos!

Jednak do jakiegoś kultowania czy ubóstwiania mi daleko ;)

0

Wszyscy się tutaj rozpisujecie o teoriach spiskowych etc.
Prawda jest taka, że prawdy się nigdy nie dowiemy i możemy się tylko domyślać. Niektóre łączące się fakty mogą być naprawdę tylko zbiegiem okoliczności, a mogły też być skomasowaną zaplanowaną akcją mającą na celu rozpoczęcie konfliktów zbrojnych na wschodzie (oczywiście o ropę)

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jednak jest to, że tak jak szybko przeleciałem te komentarze (nie czytałem wszystkich) - to swoje tezy opieracie na bardzo mocnym źródle informacji - czyli wikipedii... Proszę was, litości.

0

@aleksandrowielki bardzo dawno nie czytałem tak sensownego komentarza na tej stronie.
Brawo!

0

@Zoker stoperem, czyli mam podać jednego? :P

Para stoperów jaką ja osobiście widzę (choć to powinno być uzależnione od poziomu i stylu gry przeciwnika) to zdecydowanie jeden potrafiący wprowadzać piłkę - Kounde oraz jeden topowy czyściciel z tyłu, czyli Araujo.

Chociaż jak Garcia utrzyma ten poziom z początku sezonu to powinien grać kosztem Kounde. Araujo dla mnie pewniak z racji gry defensywnej. Gorzej z wyprowadzaniem piłki..

A Ty jak uważasz?

0

@shaun raz widziałem że napisał że Lewy jest DOBRYM napastnikiem. Myślę że to za mało. Jeżeli mówimy o kulcie to oczywiście przesada, ale za każdym razem ma wymówkę dlaczego lewy strzelił, asystował, zagrał świetny mecz. Myślę że tutaj to on przesadza w druga stronę...
Jeżeli ktoś na dzisiejszy dzień stwierdza że Lewy jest tylko dobry i Suarez, czy Benzema biją go na głowę, to nie ma kompletnie pojęcia o piłce. W Barcelonie widać najlepszą wersję Lewego, który strzela, asystuje, kreuje sytuacje kolegom z drużyny i nawet bierze udział w rozgrywaniu, czy grze defensywnej.

0

@Sentrosii cięcia budżetowe...

5

Jestem pod ogromnym wrażeniem wysilania się na La Rambli prze użytkownika @AlexDark00 na temat najlepszego piłkarza w historii Polski...

Chciałem Ciebie oznaczyć po tym meczu ale widzę że mnie wyprzedziłeś i jesteś w "gorących" już :P

Ostatnio zarzucałeś że nie ma asyst. Lewy z racji tego że czyta osobiście La Ramblę, dodał dwie asysty (pierwszą akcję z Fatim mógł spokojnie wykończyć sam). Teraz twierdzisz że był ogromne dziury w Cadiz po przerwie.
Pilzno, Sevilla, Valladolid, Sociedad - tam też od początku spotkania były taki ogromne dziury? Czy to po prostu cud że Lewy strzela co mecz bramkę?

Przypomnę tylko że jak tu przychodził to twierdziłeś że się nie sprawdzi bo to nie bundesliga i nie da sobie rady, a jak na razie jest najlepszym zawodnikiem ligi.

Pytanie podsumowujące (tylko dokładnie się zastanów nad odpowiedzią bo Lewy to czyta) - Co jeszcze Robercik musi zrobić, żebyś w końcu stwierdził że jest na najwyższym poziomie? Przebiec całe boisko z Bayernem sam, żonglując piłkę głową i zdobywając bramkę?

0

@jordus100 czyli to że ktoś ma pociąg to już znaczy że to jest normalne? Ja nie twierdzę że pociągu nie ma tylko uważam że nie jest to normalne.

0

pomóżcie... czy zobaczę gdzieś w necie cały mecz z cadiz? na youtube nie ma...

0

@FC1899Barca hahaha ja też w wieku 29 poszedłem :P

0

@MESSIah16 te ceny to tak na serio? Nie mówię o teraz o rodzaju drzewa bo się nie znam ale dostałem około 8 metrów poszczepanego drzewa suchego za 600 złotych jakieś 3 miesiące temu.

0

@macio_944 obie strony takie same i siebie warte...

0

@Danny Gaucho to w tym roku Lewy pokaże Suarezowi jaki wynik można wykręcić ;)

PS: a gdzie Mbappe? :D

1

@TheNekro94 do mnie ostatnio pisałeś jak ja nisko intelektualnie stoję. Ty tym wpisem pokazujesz to samo...
Co ma śmierć królowej i żałoba do rozgrywania meczów? Dla piłkarzy to praca. Ty też do pracy nie chodziłeś jak Kaczyński umarł bo żałoba była?

Żałoba żałobą, empatia empatią, ale nie przesadzajmy żeby teraz nic w Anglii nie funkcjonowało bo królowa zmarła...

3

@jordus100 heteropropagandzie?
Dzisiaj ludzie z nudów sobie wymyślają takie bzdury jak homo.

Jednym z celów własnego współżycia jest rozmnażanie się (aby świat dalej istniał), więc jeżeli jakakolwiek para homo zajdzie naturalnie w ciążę to uwierzę że tak było od początku świata i nie jest to głupi wymysł społeczeństwa.

Toleruję homo bo mają prawo do własnego zdania, ale nie będę tego akceptował i nie chciałbym żeby od małego prano mózg mojemu dziecku chorymi wymyślonymi ideologiami nawet w bajkach.

0

@D10SLEO zabrakło sosu na sos :P

0

@AlexDark00 wspaniałą asysta - wycofanie piłki i cała w tym robota Lewego :P

To takie asysty kiedyś Busi łapał jak na środku boiska oddał piłkę Messiemu a ten pół boiska przebiegł sam i zdobył bramkę. Masz ciekawą wizję futbolu, ale niestety odklejoną od rzeczywistości.

0

@AlexDark00 to ni wiem czy oglądasz mecze... Jak podaje idealnie do Pedriego, Ansu, czy Ferrana i nie trafiają w stu procentowych sytuacjach to uważasz że nie jest już playmakerem i to jego wina? :P

4

Na boisko jako ostatni...

0

@AlexDark00 co możesz napisać o jego początku w Barcelonie? Nadal słaby? Nie rozgrywa piłki? Nie gra kombinacyjnie? Strzela wszystko na pustą? Bo takie coś akurat pisałeś...

0

@Cwaniak4 no nie do końca się zgodzę.
Bramkarz rezerwowy to na pewno nie mega wysoki poziom.
Obrona w miarę ok.
Pomoc? De Jong, Kessie i kto? (chociaż Kessie i tak kilka poziomów niżej)
Atak? W miarę ok gdyby jeden z trójki Fati, Ferran, czy Depay byli w stanie godnie zastąpić Lewego (chociażby tak jak Auba)

0

@FC1899Barca ja latam na służbowym na dwie karty za free i też jest dobrze :P

2

@Satim Ty tak poważnie?
Do Ronalbo brakuje mu 52 bramek. Licząc że strzelałby w każdym sezonie po 13 bramek to musiałby tak ładować PRZEZ 4 LATA!
To jest raczej niemożliwe.
Możemy jedynie czekać na to co zrobią w przyszłości Mbappe i przede wszystkim Haaland.

1

@Janas11224 ciężko powiedzieć żeby ktoś go przeszedł skoro praktycznie Pilzno nie atakowało. Ktoś przeszedł Pique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?