@Lionel_Messi10 bzdura... Xavi chce grać pressingiem co widać nawet po Dembele i Lewym (ten pierwszy tego nie robił nigdy, a ten drugi w Bayernie też tak nie musiał pressować).
Wyobrażasz sobie Messiego w pressingu? I za kogo by miał grać? Za obiecującego Fatiego, czy za mimo wszystko wciąż dobrze grającego i robiącego różnicę Dembele?
Nie mówię że by się nie przydał, ale Xavi musiałby znowu pod niego zmieniać styl i ustawienie i wszystko by się kręciło wokół niego, a tylko przypomnę że Pique, Busi i Alba już raczej też ostatni lub ostatnie dwa sezony i musimy budować to wszystko od nowa, a nie wracać do dziadków...
@pax chodzi mi tylko o to co zauważył @arasz1819 - jeżeli cokolwiek jest nagłaśniane to wszyscy przyjmują taką narrację i tak samo jest w przypadku FDJ. Ale jak ostatnio wszedł z ławki i zagrał genialne spotkanie to nikt go tutaj głośno nie chwalił.
Chodzi mi tylko o sprawiedliwą ocenę każdego gracza, niezależnie od tego co kto o kim myśli.
@AlexDark00 masz prawo mieć takie zdanie, ale jeżeli uważasz że to żaden wyczyn oderwać się spod krycia obrońcy albo zdobyć gola będąc tyłem do bramki i mając na plecach obrońcę (a sporo takich Lewy strzelał) no to nie mamy nawet pola do dyskusji.
kompletnie nie rozumiem co się działo na lewej stronie... Z przodu nie było Ferrana, a z tyłu nie było Balde, więc tak naprawdę nie wiem jakim ustawieniem graliśmy a RSSS to wykorzystywał.
@AlexDark00 no właśnie to jest twój tok rozumowania... Najlepszy piłkarz na świecie musi umieć dryblować?? Skąd takie wytyczne? Najlepszy zawodnik ma być po prostu najlepszy w danym roku pod względem gry NA SWOJEJ POZYCJI. Inaczej będziesz rozliczał stopera, inaczej bramkarza a inaczej napastnika. W 2020 był zdecydowanie najlepszy na świecie i nie ma wgl o czym dyskutować.
Chociaż Busi jako defensywny pomocnik jest dosyć specyficzny i ma trochę odmienny styl gry jak na tę pozycję, to wczoraj kolejny mecz pokazał, jak wygląda bez niego nasz środek pola i jakie problemy będziemy mieć, gdy zakończy karierę...
@serj to co napisał @Gall oraz @NoziX1... Jeżeli zarabiasz X pieniędzy a nagle masz zejść na X-50% to niezależnie czy zarabiasz 2 tysiące, czy 2 miliony i tak Ci będzie ciężko zmienić komfort życia i nie po to umawiałeś się na jakąś gażę, żeby potem ktoś Ciebie szantażował.
Ci wszyscy którzy tutaj tak wypisują że FDJ powinien obniżyć pensję, kapitanowie to samo - a jak nie to wypad...
Idźcie dzisiaj do swojego szefa i dobrowolnie poproście o zmniejszenie wynagrodzenia od września bo czasy ciężkie i inflacja a firma słabo sobie radzi. :) Wtedy możecie wypisywać dalej takie rzeczy.
Pisaliście również że jeżeli szef nie jest zadowolony z pracownika to ma prawo go zwolnić. Oczywiście że tak, jednak jest on zatrudniony na umowie o pracę, a nie na kontrakcie, który musi wypełnić lub za który musi mieć w pełni zapłacone.
Pretensje w tej sytuacji możecie mieć do poprzedniego, nieudolnego zarządu, a nie do zawodników, którzy umówili się na takie, a nie inne pensje.
Twierdzicie że odroczenie pensji a nie rezygnacja z jej części, to nie żadna pomoc, a dojenie klubu... Gdyby nie to, to kilku zawodników w ubiegłym roku nie byłoby zarejestrowanych, a zawodnicy nie musieli się na to godzić więc i tak sporo pomogli.
Jeżeli szef wam zalega z wypłatą, to zrzeknijcie się dobrowolnie żeby mu pomóc, a nie odkładajcie tego na późniejszy termin bo wtedy doicie i wykorzystujecie pracodawcę ;)
Miłego dnia Wszystkim życzę i udanego weekendu!!! :)
1
@Lionel_Messi10 bzdura...
Xavi chce grać pressingiem co widać nawet po Dembele i Lewym (ten pierwszy tego nie robił nigdy, a ten drugi w Bayernie też tak nie musiał pressować).
Wyobrażasz sobie Messiego w pressingu? I za kogo by miał grać? Za obiecującego Fatiego, czy za mimo wszystko wciąż dobrze grającego i robiącego różnicę Dembele?
Nie mówię że by się nie przydał, ale Xavi musiałby znowu pod niego zmieniać styl i ustawienie i wszystko by się kręciło wokół niego, a tylko przypomnę że Pique, Busi i Alba już raczej też ostatni lub ostatnie dwa sezony i musimy budować to wszystko od nowa, a nie wracać do dziadków...
0
2 najlepszych trenerów i jakiś mierny uczeń na zdjęciu...
0
@Sysia11 NIEEEE
1
@pax uważam że nie zagrał dobrze, ale też nie jakoś bardzo słabo. Chociaż za takie błędy, jak ten przy bramce jak najbardziej należy się krytyka.
1
@pax chodzi mi tylko o to co zauważył @arasz1819 - jeżeli cokolwiek jest nagłaśniane to wszyscy przyjmują taką narrację i tak samo jest w przypadku FDJ. Ale jak ostatnio wszedł z ławki i zagrał genialne spotkanie to nikt go tutaj głośno nie chwalił.
Chodzi mi tylko o sprawiedliwą ocenę każdego gracza, niezależnie od tego co kto o kim myśli.
0
@Malibu no ta akcja to tak, a poza tym co się działo na tym skrzydle oprócz ataków sociedad?
0
@Sulimo a jakie głupie straty miewał Busi, po których padały bramki i też wcale mało nie zarabia :P
0
@Malibu no to słabo wyszło bo wgl nic na tej stronie nie było. Ani przodu ani tyłu...
0
@AlexDark00 nie twierdzę że nikt, ale on to robił najlepiej. Ty chyba uważasz że Lewy jest słaby i wszystkie bramki do pustaka strzela.
0
@eydeem może chcą przygotować Pedriego do roli nowego Busiego po sezonie?
0
@AlexDark00 masz prawo mieć takie zdanie, ale jeżeli uważasz że to żaden wyczyn oderwać się spod krycia obrońcy albo zdobyć gola będąc tyłem do bramki i mając na plecach obrońcę (a sporo takich Lewy strzelał) no to nie mamy nawet pola do dyskusji.
0
kompletnie nie rozumiem co się działo na lewej stronie...
Z przodu nie było Ferrana, a z tyłu nie było Balde, więc tak naprawdę nie wiem jakim ustawieniem graliśmy a RSSS to wykorzystywał.
1
@AlexDark00 no właśnie to jest twój tok rozumowania... Najlepszy piłkarz na świecie musi umieć dryblować?? Skąd takie wytyczne?
Najlepszy zawodnik ma być po prostu najlepszy w danym roku pod względem gry NA SWOJEJ POZYCJI. Inaczej będziesz rozliczał stopera, inaczej bramkarza a inaczej napastnika. W 2020 był zdecydowanie najlepszy na świecie i nie ma wgl o czym dyskutować.
0
Chociaż Busi jako defensywny pomocnik jest dosyć specyficzny i ma trochę odmienny styl gry jak na tę pozycję, to wczoraj kolejny mecz pokazał, jak wygląda bez niego nasz środek pola i jakie problemy będziemy mieć, gdy zakończy karierę...
1
@AlexDark00 ale potrafi wykańczać jak nikt inny i taka jego pozycja i taki jego profil zawodnika. Ty jesteś ładnie odklejony...
Nazywanie najlepszym Messiego, który gra bardzo słabo prawą nogą i głową to totalna abstrakcja (to twój tok myślenia)
1
dożyliśmy czasów gdzie większa inwestycja dla Barcelony to 15mln :P
5
@adrian89 serio porównujesz Ansu do Auby na 9?
Nie ujmuję nic Fatiemu, ale lepszego zmiennika dla Lewego niż Auba nie możemy sobie wymarzyć.
1
Mikel Merino znacznie lepszy
0
@Emhyr a my bez zmiennika na 9.
To tak jakby po sprzedaży tego passata zostało Ci Audi, a gdyby się zepsuło to jeździsz tramwajem...
0
Nie życzę tego Lewemu, ale będzie kontuzja i skończymy jak za Koemana... Chociaż będzie jakaś wymówka wtedy jak nie wypali :P
4
@doc Ronaldo :P
0
@Lucassito jak nie idzie to wina sędziego. Bo przecież inaczej z Xavim wszystko byśmy wygrywali po 5-0... Więc coś tu nie gra :D
1
@serj to co napisał @Gall oraz @NoziX1... Jeżeli zarabiasz X pieniędzy a nagle masz zejść na X-50% to niezależnie czy zarabiasz 2 tysiące, czy 2 miliony i tak Ci będzie ciężko zmienić komfort życia i nie po to umawiałeś się na jakąś gażę, żeby potem ktoś Ciebie szantażował.
0
@Borry spokojnie... jutro będzie uruchomiona 58 dźwignia i zarejestrujemy go!
0
@J4no czyli nie wygra. Obudź się.
5
Ci wszyscy którzy tutaj tak wypisują że FDJ powinien obniżyć pensję, kapitanowie to samo - a jak nie to wypad...
Idźcie dzisiaj do swojego szefa i dobrowolnie poproście o zmniejszenie wynagrodzenia od września bo czasy ciężkie i inflacja a firma słabo sobie radzi. :)
Wtedy możecie wypisywać dalej takie rzeczy.
Pisaliście również że jeżeli szef nie jest zadowolony z pracownika to ma prawo go zwolnić. Oczywiście że tak, jednak jest on zatrudniony na umowie o pracę, a nie na kontrakcie, który musi wypełnić lub za który musi mieć w pełni zapłacone.
Pretensje w tej sytuacji możecie mieć do poprzedniego, nieudolnego zarządu, a nie do zawodników, którzy umówili się na takie, a nie inne pensje.
Twierdzicie że odroczenie pensji a nie rezygnacja z jej części, to nie żadna pomoc, a dojenie klubu... Gdyby nie to, to kilku zawodników w ubiegłym roku nie byłoby zarejestrowanych, a zawodnicy nie musieli się na to godzić więc i tak sporo pomogli.
Jeżeli szef wam zalega z wypłatą, to zrzeknijcie się dobrowolnie żeby mu pomóc, a nie odkładajcie tego na późniejszy termin bo wtedy doicie i wykorzystujecie pracodawcę ;)
Miłego dnia Wszystkim życzę i udanego weekendu!!! :)
1
Patrząc na styl gry i pomysł na grę, może się to zmienić w najbliższy weekend...
0
@doc i na wyjeździe w tym sezonie też nie przegrała :P
0
@kuz napisałem że skończymy w całości a nie że jesteśmy w całości w rękach prywatnego właściciela...
0
@tobiasson92 a zadałeś sobie chociaż pytanie dlaczego temat Wisły nie był nagłaśniany przez "polski" tvn? :P