1

@Lionel_Messi10 bzdura...
Xavi chce grać pressingiem co widać nawet po Dembele i Lewym (ten pierwszy tego nie robił nigdy, a ten drugi w Bayernie też tak nie musiał pressować).

Wyobrażasz sobie Messiego w pressingu? I za kogo by miał grać? Za obiecującego Fatiego, czy za mimo wszystko wciąż dobrze grającego i robiącego różnicę Dembele?

Nie mówię że by się nie przydał, ale Xavi musiałby znowu pod niego zmieniać styl i ustawienie i wszystko by się kręciło wokół niego, a tylko przypomnę że Pique, Busi i Alba już raczej też ostatni lub ostatnie dwa sezony i musimy budować to wszystko od nowa, a nie wracać do dziadków...

0

2 najlepszych trenerów i jakiś mierny uczeń na zdjęciu...

0

@Sysia11 NIEEEE

1

@pax uważam że nie zagrał dobrze, ale też nie jakoś bardzo słabo. Chociaż za takie błędy, jak ten przy bramce jak najbardziej należy się krytyka.

1

@pax chodzi mi tylko o to co zauważył @arasz1819 - jeżeli cokolwiek jest nagłaśniane to wszyscy przyjmują taką narrację i tak samo jest w przypadku FDJ. Ale jak ostatnio wszedł z ławki i zagrał genialne spotkanie to nikt go tutaj głośno nie chwalił.

Chodzi mi tylko o sprawiedliwą ocenę każdego gracza, niezależnie od tego co kto o kim myśli.

0

@Malibu no ta akcja to tak, a poza tym co się działo na tym skrzydle oprócz ataków sociedad?

0

@Sulimo a jakie głupie straty miewał Busi, po których padały bramki i też wcale mało nie zarabia :P

0

@Malibu no to słabo wyszło bo wgl nic na tej stronie nie było. Ani przodu ani tyłu...

0

@AlexDark00 nie twierdzę że nikt, ale on to robił najlepiej. Ty chyba uważasz że Lewy jest słaby i wszystkie bramki do pustaka strzela.

0

@eydeem może chcą przygotować Pedriego do roli nowego Busiego po sezonie?

0

@AlexDark00 masz prawo mieć takie zdanie, ale jeżeli uważasz że to żaden wyczyn oderwać się spod krycia obrońcy albo zdobyć gola będąc tyłem do bramki i mając na plecach obrońcę (a sporo takich Lewy strzelał) no to nie mamy nawet pola do dyskusji.

0

kompletnie nie rozumiem co się działo na lewej stronie...
Z przodu nie było Ferrana, a z tyłu nie było Balde, więc tak naprawdę nie wiem jakim ustawieniem graliśmy a RSSS to wykorzystywał.

1

@AlexDark00 no właśnie to jest twój tok rozumowania... Najlepszy piłkarz na świecie musi umieć dryblować?? Skąd takie wytyczne?
Najlepszy zawodnik ma być po prostu najlepszy w danym roku pod względem gry NA SWOJEJ POZYCJI. Inaczej będziesz rozliczał stopera, inaczej bramkarza a inaczej napastnika. W 2020 był zdecydowanie najlepszy na świecie i nie ma wgl o czym dyskutować.

0

Chociaż Busi jako defensywny pomocnik jest dosyć specyficzny i ma trochę odmienny styl gry jak na tę pozycję, to wczoraj kolejny mecz pokazał, jak wygląda bez niego nasz środek pola i jakie problemy będziemy mieć, gdy zakończy karierę...

1

@AlexDark00 ale potrafi wykańczać jak nikt inny i taka jego pozycja i taki jego profil zawodnika. Ty jesteś ładnie odklejony...

Nazywanie najlepszym Messiego, który gra bardzo słabo prawą nogą i głową to totalna abstrakcja (to twój tok myślenia)

1

dożyliśmy czasów gdzie większa inwestycja dla Barcelony to 15mln :P

5

@adrian89 serio porównujesz Ansu do Auby na 9?
Nie ujmuję nic Fatiemu, ale lepszego zmiennika dla Lewego niż Auba nie możemy sobie wymarzyć.

1

Mikel Merino znacznie lepszy

0

@Emhyr a my bez zmiennika na 9.

To tak jakby po sprzedaży tego passata zostało Ci Audi, a gdyby się zepsuło to jeździsz tramwajem...

0

Nie życzę tego Lewemu, ale będzie kontuzja i skończymy jak za Koemana... Chociaż będzie jakaś wymówka wtedy jak nie wypali :P

4

@doc Ronaldo :P

0

@Lucassito jak nie idzie to wina sędziego. Bo przecież inaczej z Xavim wszystko byśmy wygrywali po 5-0... Więc coś tu nie gra :D

1

@serj to co napisał @Gall oraz @NoziX1... Jeżeli zarabiasz X pieniędzy a nagle masz zejść na X-50% to niezależnie czy zarabiasz 2 tysiące, czy 2 miliony i tak Ci będzie ciężko zmienić komfort życia i nie po to umawiałeś się na jakąś gażę, żeby potem ktoś Ciebie szantażował.

0

@Borry spokojnie... jutro będzie uruchomiona 58 dźwignia i zarejestrujemy go!

0

@J4no czyli nie wygra. Obudź się.

5

Ci wszyscy którzy tutaj tak wypisują że FDJ powinien obniżyć pensję, kapitanowie to samo - a jak nie to wypad...

Idźcie dzisiaj do swojego szefa i dobrowolnie poproście o zmniejszenie wynagrodzenia od września bo czasy ciężkie i inflacja a firma słabo sobie radzi. :)
Wtedy możecie wypisywać dalej takie rzeczy.

Pisaliście również że jeżeli szef nie jest zadowolony z pracownika to ma prawo go zwolnić. Oczywiście że tak, jednak jest on zatrudniony na umowie o pracę, a nie na kontrakcie, który musi wypełnić lub za który musi mieć w pełni zapłacone.

Pretensje w tej sytuacji możecie mieć do poprzedniego, nieudolnego zarządu, a nie do zawodników, którzy umówili się na takie, a nie inne pensje.

Twierdzicie że odroczenie pensji a nie rezygnacja z jej części, to nie żadna pomoc, a dojenie klubu... Gdyby nie to, to kilku zawodników w ubiegłym roku nie byłoby zarejestrowanych, a zawodnicy nie musieli się na to godzić więc i tak sporo pomogli.

Jeżeli szef wam zalega z wypłatą, to zrzeknijcie się dobrowolnie żeby mu pomóc, a nie odkładajcie tego na późniejszy termin bo wtedy doicie i wykorzystujecie pracodawcę ;)

Miłego dnia Wszystkim życzę i udanego weekendu!!! :)

1

Patrząc na styl gry i pomysł na grę, może się to zmienić w najbliższy weekend...

0

@doc i na wyjeździe w tym sezonie też nie przegrała :P

0

@kuz napisałem że skończymy w całości a nie że jesteśmy w całości w rękach prywatnego właściciela...

0

@tobiasson92 a zadałeś sobie chociaż pytanie dlaczego temat Wisły nie był nagłaśniany przez "polski" tvn? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?