10

@Herbert tzn jaki? Z tego co wiem to Real, Barca i Juventus...

1

@MesQueUnClub_87 jak za 12 zico to raczej warto żeby nawet sprawdzić ;)

3

@HighestInTheRoom ja też nie jestem za PISem w najmniejszym stopniu a popieram ten wpis. Bo jaką hipokryzją jest krytykowanie rządzących teraz i zapominanie o tych wszystkich aferach i korupcjach ze strony PO?
Sory ale z dwojga złego wybrałbym jednak PIS...

0

no no przecież mamy czas :P

0

@escarabajo do wiatraków to jeszcze sporo im brakuje, a my za bardzo nie potrafimy grać 3 z tyłu więc po co kombinować? Już szybciej zagrałbym 4-3-3 chociaż ciężko by było skrzydła obstawić w tym ustawieniu.

0

@ViscaBarca123 w ciągu dwóch lat może być blisko pierwszej drużyny - czyli będzie miał wtedy 17 lat. Ansu czy Gavi podobnie zaczynali.

1

Bo potem do szkoły jeszcze idzie.

2

Czyli jednak nie grał wcześniej za grosze...

0

@BARCA1899Messi środek obrony mamy. 9 też mamy + w obwodzie Ferran, Ansu czy nawet Depay który również radzi sobie na tej pozycji.
Nam zdecydowanie brakuje PO i PS oraz jakiejś alternatywy dla Alby i Ter Stegena. Chyba że w nadchodzącym sezonie zaczniemy na poważnie traktować Balde.

0

@barteq powiedz to Xaviemu który na szkółkę nie stawia w przeciwieństwie do Koemana...

1

@Arkon
1 Klopp
2. Pep
3. Carlo

Chociaż z tym Emery to trochę żal bo też kawał dobrej roboty wykonał. :)

22

Jakie sprawy powinni zamknąć? Zamknąć to powinni Bartomeu...

0

@Comentateiro rozkradanie zasobów publicznych? Mówisz o wszystkim co platforma chciała sprzedać zagranicznym spółkom?
Może już dzisiaj byśmy wszyscy po niemiecku mówili...
Nie ma większych łupieżców niż PIS?
Afera reprywatyzacyjna w Warszawie to tylko wierzchołek złodziejskiej góry lodowej platformersów.
A co dali ludziom? Nic...

1

" Nie odpuściliśmy Bartomeu, a dużo o tym mówiono."

Ja mam troszeczkę inne zdanie na ten temat. Inaczej byśmy nie byli w takim odbycie jak obecnie jesteśmy...

3

wiadomość z ostatniej chwili:

@tutajBagno zwrócił uwagę na @juliacicha

źródło: ja

0

@priest9999 robi się jakieś błędne koło :P

0

@Comentateiro gdyby mi wprost powiedzieli i udowodnili na co pójdą zaoszczędzone pieniądze to jak najbardziej jestem za.
Ale niestety większa większość tych "zaoszczędzonych" pieniędzy poszłaby do kieszeni platformersów jak to miało miejsce za ich rządów...

0

@draxidox przy obecnej inflacji to odkładanie na własne M tym bardziej nie ma żadnego sensu

8

@DaPidejpi moim zdaniem w tym sezonie był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem ligi mistrzów. Ale niestety miał takich a nie innych kolegów z przodu... Chociaż jak widzę te akcje z filmiku to aż zatęskniłem za tym składem :P

1

chciałbym tylko żeby był zdrowy i pokazywał to co potrafi na boisku.

Czy zbyt dużo wymagam?

1

chociaż on dba ostatnimi czasy o atmosferę wśród piłkarzy :P

0

po tym jak Barjuan został w Barcy B to proponuję wymienić całą rezerwę na Silvę :D

0

@KrwawiaceoczyVEB dlaczego?
Jakby nie patrzeć to jest w pracy i miłość do Barcy nie może mu w tym przeszkadzać. On jest rozliczany z wyników a skoro taki Gavi czy Araujo mieliby mu te wyniki zapewnić to nie rozumiem czemu miałby się o nich nie starać.

1

"Sugeruje to zresztą jego niedawna wypowiedź w podcaście sugerująca, że bierze pod uwagę innych ofert."

Mam nadzieję że ten brak słowa NIE to tylko pomyłka :P

4

@Majami1928 Ty wiesz co będzie za 2-3 sezony? Szacun!

A wygram w lotka?

0

@Arkon wrzucałeś już przez ten czas inną pozycję? Bo nie widziałem :P

0

@barteq Ale jeżeli nas na nic nie stać to jakaś alternatywa w postaci zawodnika za free mi pasuje.

0

@SeWo77 może nie aż Morawiecki co? :P
Ale trochę się na nim zawiodłem. Myślałem że nieco inaczej będzie to wszystko koordynował.

0

@endriuuu2 dobrze napisane. ale przecież według niego platforma nie kradła!
A afera reprywatyzacyjna w Warszawie to było wszystko zrobione zgodnie z prawem i platformersi "korzystali z przywilejów"

0

@aleksandrowielki poniekąd się z Tobą oczywiście zgadzam i sam nie popieram tych socjali. Ale jak słyszę od typa że platforma nie kradła to mi się śmiać chce bo większych złodziei nie widziałem.
Odnośnie systemu prawnego, to uważasz że funkcjonował znacznie lepiej niż teraz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?