@ProMILs to że dla Ciebie jest to pranie mózgu, nie oznacza że tak jest w rzeczywistości. Chyba że jesteś nieomylny i zawsze masz rację to przepraszam.
Wszyscy którzy macie ból czterech liter, czy jakby to napisał Pan Komorowski bul czterech liter odnośnie dźwigni finansowych...
W dzisiejszej piłce większość klubów z najwyższej pułki ma sprzedane część praw telewizyjnych i nie jest to nic strasznego. A my po covidzie i braku znaczących wzmocnień z La Masii (za free jak to miało miejsce za czasów Messiego czy Busiego) nie mieliśmy zbytnio wyboru żeby odbić się od dna (nie mylić z DNA Barcy :p). Laporta ma głowę na karku i w przeciwieństwie do poprzednika, ma jaja żeby podjąć tak odważne decyzje. Niestety skończyły się czasy że jesteśmy samowystarczalni...
Nawet fajnie się na to patrzy że oficjalnie nikt nie chce wziąć CR7 do siebie :D Prawdopodobnie zostanie w ManU . Ale jednak nie wrócił z miłości do klubu, a ważniejsze są dla niego europejskie puchary - co udowodnił chcąc teraz odejść.
@Gall to nie jest wcale tak dużo. Napisz na La Rambli ilu kibiców kupi jego bluzkę a to tylko kropla w morzu i mówię tutaj o samych Polakach. Jestem pewien że 20 mln osiągną bez żadnego problemu.
@Oskar00 z buta wchodzi do pierwszego składu?? Ty widziałeś wgl jakieś mecze z jego udziałem? I nie mówię tutaj o jakimś Levante tylko o drużynach z top. On podobnie jak Christensen się pali w ważnych meczach, a takich obrońców raczej nie potrzebujemy jak chcemy walczyć w LM.
@tbas jest zgłoszone i sprawa ciągnie się od początku kwietnia i nic... @sevs mówiłem że zgłoszę to i kazali napisać i że to nic nie da :P @Piernik jest zgłoszone do UKE i sprawa się ciągnie... @Azi już teraz będę wiedział, ale sprawdzałem mapki zasięgu i tylko T-Mobile ma u mnie jakikolwiek zasięg, więc nie miałem zbytnio wyboru...
Płacę normalnie i uczciwie rachunki za tel komórkowy i internet w domu oraz mobilny w T-MOBILE. Internetu nie mam cały czas a jak zgłaszam to do nich to mówią że to nie ich wina bo ktoś używa nielegalnych wzmacniaczy sygnału i nie poczuwają się do odpowiedzialności a ja płacę dalej i nie korzystam!
Miał ktoś podobny problem? Mam szansę się odwoływać?
@Karokilla przepraszam Cię bardzo ale ten film był puszczany na discovery i też przez nich nagrywany, więc nie wydaje mi się aby był zwykłym "filmikiem z internetu o krzykliwym tytule".
Dopóki nie zobaczyłem tego filmu to miałem takie samo zdanie jak Ty (chociaż nie mamy pewności że to co tam jest przedstawione jest prawdą).
@pax skoro pisali księgę o Bogu i Jezusie, to nie jest dowód na ich istnienie?
Nie twierdzę że nie masz racji, ale również nie wykluczam że się mylisz bo tego nie wiemy. Dlatego teraz możemy gdybać i to wszystko. Gdyby za 10 lat obcy się ujawnili i przyznali do budowania piramid to też byś nie uwierzył? :P (oczywiście to mało prawdopodobne)
@pax jakie teorie spiskowe wymieniłem? Płaskorzeźba jest dowodem? Opisują mechanizmy (sanie) - WOW, a Mikołaj też w nich był? Może nie pochodzi z Laponii? :P
Prawda jest taka że zarówno ja, jak i Ty i każdy inny nie ma żadnych dowodów bo było to w zbyt odległych czasach. Dzisiaj możesz sobie napisać jakieś głupoty a ktoś przeczyta to za tysiąc lat i będzie uznawał to za dowód w jakiejś sprawie - bo ktoś tak kiedyś napisał.
0
@kuz spokojnie... Mamy jeszcze sporo aktywów do sprzedania :P
Skończymy w całości w rękach arabów a wszyscy się śmiali z p$g i city...
0
@Zoker może Dumbledore też był Majarem? :P
0
@Antimadridista_WR przecież ten Kounde wcale nie jest taki dobry :P
0
Dobra, krótka piłka z mojej strony... Gdyby doszło do walki Dumbledora z Gandalfem to kto by wygrał według was? Moim zdaniem ciekawa walka by była :P
0
@zenoowity a to nie jest tak że Xavi nie zna innego ustawienia niż 4-3-3? Czy widziałeś jak grał 3 obrońców?
1
@ProMILs mania, przeginanie i skrajności w żadną stronę nigdy nie są dobre i tyczy się to dosłownie wszystkiego.
0
@Aneurysm widzę że tutaj też powinienem dodać nawias i napisać że to joke bo nie zrozumiałeś... Przykro mi z tego powodu...
1
@ProMILs to że dla Ciebie jest to pranie mózgu, nie oznacza że tak jest w rzeczywistości. Chyba że jesteś nieomylny i zawsze masz rację to przepraszam.
1
Wszyscy którzy macie ból czterech liter, czy jakby to napisał Pan Komorowski bul czterech liter odnośnie dźwigni finansowych...
W dzisiejszej piłce większość klubów z najwyższej pułki ma sprzedane część praw telewizyjnych i nie jest to nic strasznego. A my po covidzie i braku znaczących wzmocnień z La Masii (za free jak to miało miejsce za czasów Messiego czy Busiego) nie mieliśmy zbytnio wyboru żeby odbić się od dna (nie mylić z DNA Barcy :p).
Laporta ma głowę na karku i w przeciwieństwie do poprzednika, ma jaja żeby podjąć tak odważne decyzje. Niestety skończyły się czasy że jesteśmy samowystarczalni...
0
@paweldunajecfcb dużo powinni zmienić, ale mi osobiście jako wiernemu jest dobrze w Kościele - nie, nie jestem księdzem :P
2
Nawet fajnie się na to patrzy że oficjalnie nikt nie chce wziąć CR7 do siebie :D
Prawdopodobnie zostanie w ManU .
Ale jednak nie wrócił z miłości do klubu, a ważniejsze są dla niego europejskie puchary - co udowodnił chcąc teraz odejść.
0
@Gall to nie jest wcale tak dużo.
Napisz na La Rambli ilu kibiców kupi jego bluzkę a to tylko kropla w morzu i mówię tutaj o samych Polakach. Jestem pewien że 20 mln osiągną bez żadnego problemu.
0
@tomek8756 z netflixa i tak już sporo osób rezygnuje bo słabe filmy i seriale mają. A po takim ruchu to już będzie równia pochyła...
1
@Nazio87 u mnie była :P
0
@Oskar00 z buta wchodzi do pierwszego składu?? Ty widziałeś wgl jakieś mecze z jego udziałem? I nie mówię tutaj o jakimś Levante tylko o drużynach z top. On podobnie jak Christensen się pali w ważnych meczach, a takich obrońców raczej nie potrzebujemy jak chcemy walczyć w LM.
0
@WiernyKibic111 no na eleven nie. Była usterka niby a się okazało że wgl meczu nie puszczali...
0
@WiernyKibic111 niby nie dostali sygnału i nie puszczali tego meczu.
5
No i już mi ziomeczek zaimponował :)
0
@tbas jest zgłoszone i sprawa ciągnie się od początku kwietnia i nic...
@sevs mówiłem że zgłoszę to i kazali napisać i że to nic nie da :P
@Piernik jest zgłoszone do UKE i sprawa się ciągnie...
@Azi już teraz będę wiedział, ale sprawdzałem mapki zasięgu i tylko T-Mobile ma u mnie jakikolwiek zasięg, więc nie miałem zbytnio wyboru...
0
Płacę normalnie i uczciwie rachunki za tel komórkowy i internet w domu oraz mobilny w T-MOBILE.
Internetu nie mam cały czas a jak zgłaszam to do nich to mówią że to nie ich wina bo ktoś używa nielegalnych wzmacniaczy sygnału i nie poczuwają się do odpowiedzialności a ja płacę dalej i nie korzystam!
Miał ktoś podobny problem? Mam szansę się odwoływać?
0
@mkord tak długo mój wpis się wysyłał
0
Nie wiem czy słyszeliście, ale na BarcaTV właśnie nazwali Lewego NIEMIECKIM SNAJPEREM :p
0
I nikt z ankietowanych nie opowiadał się za przedłużeniem kontraktu z Bayernem :P
To są prawdziwi kibice :D
0
@Karokilla przepraszam Cię bardzo ale ten film był puszczany na discovery i też przez nich nagrywany, więc nie wydaje mi się aby był zwykłym "filmikiem z internetu o krzykliwym tytule".
Dopóki nie zobaczyłem tego filmu to miałem takie samo zdanie jak Ty (chociaż nie mamy pewności że to co tam jest przedstawione jest prawdą).
3
@Clue a co to ma do rzeczy? Tu już nie chodzi o cenę tylko dlaczego w takim razie nie braliśmy Stearlinga?
1
@PatrykBarca czyli nawet nie wiesz że był biskup Mikołaj który został świętym? Przecież to postać historyczna.
Co do zembuf to nie wiem czy jakaś wróżka istnieje
Kosmitów też bym raczej nie wykreślał... Wszechświat jest zbyt duży :P
14
Bo gorszej już się nie da prezentować :P
0
@pax skoro pisali księgę o Bogu i Jezusie, to nie jest dowód na ich istnienie?
Nie twierdzę że nie masz racji, ale również nie wykluczam że się mylisz bo tego nie wiemy. Dlatego teraz możemy gdybać i to wszystko. Gdyby za 10 lat obcy się ujawnili i przyznali do budowania piramid to też byś nie uwierzył? :P (oczywiście to mało prawdopodobne)
0
@Karokilla no to tak przy okazji polecam cały dokument zobaczyć.
https://www.cda.pl/video/473510cb
również wypowiadają się historycy i archeolodzy ;)
1
@pax jakie teorie spiskowe wymieniłem?
Płaskorzeźba jest dowodem?
Opisują mechanizmy (sanie) - WOW, a Mikołaj też w nich był? Może nie pochodzi z Laponii? :P
Prawda jest taka że zarówno ja, jak i Ty i każdy inny nie ma żadnych dowodów bo było to w zbyt odległych czasach. Dzisiaj możesz sobie napisać jakieś głupoty a ktoś przeczyta to za tysiąc lat i będzie uznawał to za dowód w jakiejś sprawie - bo ktoś tak kiedyś napisał.