0

@Comentateiro hahaha PO nie kradło? :P
Przekręty finansowe Nowaka, Sikorskiego czy Niesiołowskiego nazywasz "korzystaniem w dopuszczalny sposób z przywilejów władzy"? :P

No po tym to wydaje mi się że jednak sianie propagandy przez PO było mocniejsze niż dzisiaj :P

"Jestem jak kura której gospodarz rzucił ziarno więc jest ok" - otóż nie, ponieważ z wszystkich socjali nie dostaję kompletnie nic. Nie mam mniej niż 26 lat; nie mam dzieci; nie jestem na tyle biedny żeby dopłacali mi do zakupu mieszkania, czy do kredytu, nie jestem emerytem który dostaje 13, 14 i cholera wie co jeszcze.
Zauważyłem jedynie że klasie średniej żyje się lepiej niż to było przed 2015 gdzie platformersi kradli tylko dla siebie...

0

@Messibestplayerintheworld te plany A i B są wielce prawdopodobne... Barcelona ostatnio upodobała sobie inwestowanie w emerytów i rencistów.

1

@Comentateiro nie jestem fanatykiem Pisu i nawet na nich nie głosowałem.
Problem takich "ludzi" jak Ty polega na tym że nie widzisz różnicy że PIS kradnie ale daje ludziom (oczywiście nie swoje pieniądze), a PO kradło ale tylko dla siebie.
Więc przeczytaj na spokojnie to co napisałem (jeżeli nie masz problemów z czytaniem) i przemyśl to na spokojnie (jeżeli z tym również nie masz problemów - choć po twoim komentarzu nabrałem sporych wątpliwości)

0

@tbas wiem wiem, ale wtedy też o tym pisałem to wszyscy że Raphinha albo Anthony itd...
Dla mnie jeszcze realna opcja to Di Maria jakby chciał mały kontrakt.

0

Oczywiście to jeszcze nic pewnego ale już wspominają o opcji pozostania Trincao na Camp Nou na kolejny sezon.
A jak jakiś czas temu pisałem że Dembele nie podpisze i zostaniemy z Trincao i pewnie Collado albo Abde to większość kręciła bekę...

5

@Comentateiro napisał wyborca jeszcze większych złodziei :P

4

czegoś nie rozumiem... W ubiegłym roku tak się chwaliło Pique że gra prawie za darmo, a teraz dalej krzyczą że ma jeden z najwyższych kontraktów w zespole?

1

@Arkon wybacz ale byłem nieobecny od piątku na LR :P
Ja cały czas uważam że z Mbappe żaden skrzydłowy i bardziej widzę go na 9 i tam też najwięcej strzela i robi najwięcej szumu. Tak jak Neymara nie uważałem za 7 czy 11 a bardziej widziałem go na 10

Jak dla mnie to 1 Salah, 2 Vini, 3 Son

0

żeby chłopa nie znali to by go jeszcze wzięli...

0

No i drugi komplet też mi się będzie kojarzył z bazarem...

0

@priest9999 ale ja to wiem, dlatego twierdzę że Leo nie chciał zostać lub że chodziło mu bardziej o hajs niż o klub.

@wojtekfcb79 ściema była z Messim bo przecież Pique też obniżył swój kontrakt o więcej niż 50%

@Kondziubarca może Laporta go nie chciał, a może Messi chciał więcej lub gdzie indziej. Tego nie wiemy. Ale nowy projekt bez Messiego to też nie był zły pomysł.

1

@Azacca z każdym twoim wpisem zaskakujesz mnie coraz bardziej :P
Najlepiej co mecz zmieniajmy trenera. Będzie to zaskoczenie dla nas i dla przeciwników :P
I najlepiej będzie miał ten który akurat trafi na mecz z San Marino :P

0

Roberto ma mieć zredukowaną pensję z 12mln do 5 mln... Nie byłoby w tym nic dziwnego (chociaż może trochę?)
Jak łatwo policzyć jest to redukcja o prawie 60%.

To teraz niech mi ktoś odpowie, czy w dalszym ciągu będziecie się upierać że Leoś nie mógł zejść z wynagrodzenia więcej niż o 50% bo przecież "takie jest tam prawo"? :P

1

@Arkon a ile meczów w sezonie KDB grał jako fałszywy skrzydłowy albo w ataku? A masz go u siebie na liście :P
Co do Fabinho to nie widziałem że pisałeś o 8 i 10, sory.

0

@zaba107 jestem brygadzistą, ale pod sobą mam magazynierów, spawaczy i monterów. Dział obróbki to inny brygadzista. Ale mogę podpytać jak coś potrzeba.

0

@tom9001 dla mnie spoko. Inne kraje może zaczną nam pomagać w końcu :P
Nie dawali - źle
Dają - źle
Obojętnie kto by nie rządził to tutaj nie będzie dobrze i to wcale nie wina PISu

0

Oczywiście z pośpiechu zapomniałem dodać że nie przy obecnym terminarzu który jest napięty jak baranie jaja. Macie rację.
Chodziło mi bardziej o luźne terminy gdyby nie było tyle meczów co teraz. Bo to już wariactwo.

0

@Abominacja już teraz duża część społeczeństwa ledwo wiąże koniec z końcem (nawet nie mając kredytu) i Ty mówisz że opłaty za życie wzrosną o 20% to ludzie nie zbankrutują? Czyli z 3000 na utrzymanie nagle robi się 3600 a ludzie już nie wyrabiają. Skąd mają na to wziąć?
Nie jeść?
Nie ogrzewać domu?
Siedzieć po ciemku?
Czy zostać bezdomnym bo nie stać ich już na opłacenie stancji?
Czy dalej ma państwo pomagać coraz to większej grupie społeczeństwa (część z nich oczywiście sama sobie winna) - co dalej będzie napędzało inflację, dodatkowe podatki etc.
Bo jak to Margaret Thatcher powiedziała "Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeżeli rząd mówi, że komuś coś da – to znaczy, że zabierze Tobie, bowiem rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy"

0

@Marcelinho99 i pzyjdą z powrotem platformersi i będzie dalej to samo albo i gorzej :P

0

Myślę że spoko pomysłem byłoby na koniec każdego sezonu rozegranie miniturniejów z 4 lub 5 najmocniejszych lig europejskich na zasadzie lokaty zajętej w lidze (tutaj problemem byłyby Niemcy które nie mają 20 drużyn w lidze)

I tak w pierwszym turnieju (systemem każdy z każdym) zagrałby Real, PSG, City, Milan i Bayern.
a np taki miniturniej z 18 miejsc wyglądałby następująco: Burnley, St. Etienne, Granada, Furth i Cagliari.

Na podstawie tych miniturniejów można by było wywnioskować która liga w danym sezonie była najmocniejsza i myślę że to ciekawy pomysł.

Co wy na to? :)

0

@zaba107 pracuję w takiej firmie ale osobiście się na tym nie znam :P
No i z pomorskiego :D

0

@JarekS piszesz mi te bzdury za każdym razem gdy pojawia się temat rezerw i tylko z tym mi się kojarzysz...
Nie miał wpływu na na kadrę, ale to on sobie dobiera zawodników z Juvenilu a tego nie robił zbyt często. Widać twoje zainteresowanie tematem.
Balde i przed Barjuanem dostawał szanse i grał dobrze. Ilias to również nie zasługa trenera bo Koeman nim się interesował już od początku sezonu, po drugie zauważ ile szans chłopak dostał od Barjuana.
To jest jeden z najgorszych trenerów rezerw jakich pamiętam.

1

@Arkon
1 KDB
2 Modrić
3 Foden lub Fabinho

0

pytają o Rubialesa, a ten że musimy zdobyć 3 pkt ze Szwajcarią :P
Może te tematy są powiązane :D

0

"Indywidualnie nie jesteśmy tak dobrzy w pojedynkach"

No jak masz Pana Ferrana w składzie to co się dziwić?

0

@Ghostface to o NFZ to była ironia... wiem że to głupi pomysł

0

sami go kupmy np za 200 mln i dostaniemy jeszcze 20 z powrotem :P

0

@blazeq to lepiej wszystko sprywatyzować... NFZ też.

0

@prokofiew chciałbym żeby moje dziecko było szczęśliwe. Czy będzie księdzem, czy nauczycielem, czy baletnicą... Nie twierdzę że nauczyciele mają dobrze i lekko. Ale nikt nikogo na siłę w zawodzie nie trzyma ;)
Ja osobiście nauczycielom nie zazdroszczę.

1

jak w tym sezonie znowu Barjuan a tym bardziej Xavi nie będą dawać szans młodym talentom to już dla nas naprawdę nie ma przyszłości...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?