0

@JimMorrisonFCB no to chyba Ty.
Ja jedynie co mówiłem to że to jest początek naszego końca, jak widziałem jak grają, ale z trofeów bardzo się cieszyłem.

0

@Roobo to nie narzekaj jak nie wygrywamy nic i dostajemy w dupę od Cadiz, bo może będziemy ładnie grać :P

1

@Borneo pięknie to Ty możesz sobie pograć w joga bonito... Kluby mają zdobywać trofea...
To tak przekładając na nasze, wolałbyś ładnie pracować i nie być za to nagradzany, czy jednak nawet mimo tego że słabo pracujesz, a dostajesz wynagrodzenie?

3

Jeżeli ktoś woli przegrywać w pięknym stylu przez kolejne 10 lat, niż grać papę, ale walczyć do końca i nawet przy odrobinie szczęścia wygrać przez kolejne 10 lat 4x LM, to mnie zastanawia jacy to są kibice? Przecież wielkie kluby nie istnieją po to żeby grać ładnie, tylko po to żeby zdobywać trofea!!!
Kiedy my się w końcu obudzimy? Nie dość że nasz zarząd błądzi, trener też gada głupoty że woli grać ładny futbol, a w gablocie pustki i w Europie jesteśmy pośmiewiskiem... Na co nam ta "piękna gra"?

0

@FC1899Barca śmiesznie to wygląda :P
6 zawodników których nie mamy xd

0

@Bagsik88 Alves

0

To się dobrali... tata z synem.

6

Cucurelli nie chcieli, to teraz Alonso wezmą, którego Chelsea chce wymienić właśnie na Marca :P
Czego nie rozumiecie?

No i ostatnie z ostatnich spotkań z Dembele, odcinek 68...

0

@Bagsik88 Ty serio wierzysz w bzdury pisane na onecie? Przecież onet i wp to takie tvp i tvn albo coś pokroju Marki jak piszą o Barcelonie.
Messi mógł grać za bezcen ale nie chciał - tyle w temacie.

0

@SkN to dlaczego czekał ten rok skoro to klub jego życia? :P
Jakieś racjonalne argumenty?

0

@cules100pro dlatego mieli z nim przedłużyć wcześniej, a nie jak umowa wygasła. Nowy kontrakt mógł nawet zawierać taką kwotę jak miał Alves. Wtedy byłoby nas stać na zarejestrowanie innych.

0

@Azi a gdzie ja napisałem że to nie wpływa na limit płac? Naucz się najpierw czytac ze zrozumieniem a później komentuj. Napisałem o rejestrowaniu NOWYCH zawodników i przedłużaniu kontraktów z obecnymi, a nie o limicie płac. A wartość kontraktu można rozłożyć nawet na 50 lat, a wynagrodzenie mógł mieć takie jak np Alves, ale po co jak ma petrodolary w P$G.

0

@arasz1819 jakiś artykuł na stronce chociażby? Tym bardziej skoro dziesiątki razy o tym mówił :P

0

@Azi gdyby przedłużył z Messim umowę to nie musiałby go rejestrować ponieważ był już zarejestrowany!
To się tyczyło nowych zawodników, więc jakie farmazony Ty tu wypisujesz?

1

@LuminO szczególnie Busiemu i Pedriemu. Przecież jak Pedri wrócił do pełni sił, to grał praktycznie wszystko.

0

@miladi czyli jeżeli w pracy chorujesz, ale po powrocie z chorobowego jesteś jednym z najlepszych pracowników i wykazujesz pełne zaangażowanie, to pójdziesz do szefa i zamiast podwyżki poprosisz o obniżenie pensji? :P

0

@Emhyr u Xaviego wychowankami? Nigdy w życiu :P
Pewnie znowu dostanie swoje transfery a hajs weźmiemy z dupy :P

0

@arasz1819 nie zaakceptował każdego rozwiązania. Jeżeli tak, to wskaż mi źródło? Gdyby przedłużył kontrakt to by nie było problemu z jego rejestracją ponieważ był już zarejestrowany. Problem rejestracji dotyczył NOWYCH ZAWODNIKÓW.
Odnośnie obniżenia pensji, tak jak @cules100pro wspomniał, nie ma takiego zapisu że o 50% i nic więcej, a nawet jeżeli by był to i tak dałoby się to obejść. Przedłużasz kontrakt a wynagrodzenie rozbijasz np na 10 lat i po problemie.
Więc błagam, niech nikt mi nie mówi że Messi zrobił WSZYSTKO co mógł żeby zostać...

0

@Azi dlaczego twierdzisz że to propaganda? Ja uważam że akurat prawda.
Jakoś Pique, Busi, czy Alba obniżyli znacznie wynagrodzenia i zostali. Messi pierwszy uciekł, a już o rok wcześniejszym biurofaxie nie wspomnę.

0

@Zbyszard nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał żebyś miał rację.
Ja jednak jestem zdecydowanie innego zdania.

1

No przecież to oczywiste że nie będzie krytykował swojego szefa :P

2

gorzej gdyby imprezował, a nie byłby kontuzjowany :p

0

@DamianBarcaCule no tak. Z gazety wyborczej podobno.

1

@Firestone bo nie miał kim grać. U Xaviego też grał wszystko...

0

@Azi rozwiążą umowy - ok
Po wnioskach w sądzie i późniejszych wyrokach będziemy płacić ogromne odszkodowania piłkarzom, przez co popadniemy w jeszcze większe długi.

Ma to sens!

1

Laporta to się taki trochę Kaczyński robi... A Alemany i Cruyff muszą później jego wypowiedzi prostować. Może wynegocjują żeby Lapcio się nie wypowiadał publicznie :P

1

@barteq Serio 50? Chyba jeszcze gdyby kosił trawę na stadionie i pranie robił... Chociaż czekaj, to i tak za duża suma.

0

@JarekS chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam :P
... chociaż nie do końca. Bo rozwój młodzieży i walkę o najwyższe cele można połączyć. Idealnym przykładem jest Liverpool Kloppa. Może nie ma tego zbyt dużo ale kilka nazwisk zaczyna być stopniowo wprowadzanych do pierwszego zespołu i to z powodzeniem.

U nas niestety wszyscy są zaślepieni Xavim. Nic do chłopa nie mam, ale wszyscy patrzą na dany sezon bo przecież u nas "nie ma sezonów przejściowych".
Powinniśmy inwestować w młodzież i tylko w ten sposób wyjdziemy z ogromnych długów, a nie kupując Ferrana za 60 baniek. Gavi pokazał że utalentowaną młodzież mamy.

0

No proszę... Oglądalność wzrasta i to bez Messiego. A tak się o to bali wszyscy.

1

@jabber21 ja dalej się zachwycam jego talentem i zdania nie zmienię. Uważam że ma to "coś", ale widocznie czegoś też mu brakuje by wejść na ten wyższy poziom... Niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?