@lukasz222 a jaką mamy teraz konkurencję? ŻADNĄ! Jaki mamy budżet? Nijaki... i nie patrzę na żaden romantyzm la masii tylko na sytuację finansową klubu.
@GeneralXavi ja też uważam że powinien zostać, a naszymi największymi problemami jest brak bocznych obrońców (na przyszłość) prezentujących jakiś poziom oraz to co najważniejsze, czyli szukanie młodszej alternatywy dla Busiego...
@lukasz222 no to inaczej... Xavi Simons - PSG Kilku poszło do City od nas z juniorów (prawdopodobnie Guardiola ich wypatrzył). To nie jest mówione że np Jutgli nie chce United, tylko TO ON chce koniecznie grać w lidze mistrzów i napisali tylko że ma iść do Belgii. A przypominam że United w LM nie będzie.
@Volley jest taki dopływ że Abde i Illias nie dostawali nawet szans u Xaviego, a wydaje mi się że kryzys wtedy i teraz jest taki sam bo żadnego hajsu nie zarobiliśmy i nie zanosi się na to żeby ktokolwiek chętnie odchodził za pieniądze z Barcy.
@lukasz222 czyli twierdzisz że Ci którzy obserwują piłkarzy nie mogą się pomylić? To jakim cudem wypuścili od nas Albę, Fabregasa, czy Pique, a potem ich z powrotem kupowali?? Co do wieku to nie każdy zaczyna tak szybko jak np Fati. Poczytaj sobie chociażby trochę o takich piłkarzach jak Vardy czy Bacca...
Jestem pewien że Dembele przechodzi do P$G żeby zakumplować się jak najbardziej z Mbappe, który może mieć duży wpływ na późniejsze powołanie Osamy na mistrzostwa w Katarze. Dlatego zwlekał z decyzją bo nie wiedział gdzie Mapet będzie grał w przyszłym sezonie. :)
@aleksandrowielki nie wydaje Ci się to dziwne, że socjale coraz większe, a my mamy jeszcze tyle kasy na zbrojenie? I nie mówimy tu o milionach a o miliardach...
@Volley w taki sposób nikt z rezerw się nie nadaje do pierwszej ekipy... Tylko jak Fati tak szybko przeskoczył? I czemu go nie sprzedali za ładny pieniądz?
@SirChuck Fati nawet 3 ligi nie zwojował, a dostał szansę w 1 zespole. Nie twierdzę że to jest top ale musimy przy takim budżecie czerpać jak najwięcej z rezerw a nie kupować za 40-60mln i się coraz bardziej zadłużać.
@LloretDeMar no z tym rozwalaniem to trochę przesadziłeś... A Jutgla jak dostawał u nas szanse to nie wyglądał jakby znacznie poziomem odstawał. Ja bym mu dał szanse.
0
@lukasz222 a jaką mamy teraz konkurencję? ŻADNĄ!
Jaki mamy budżet? Nijaki... i nie patrzę na żaden romantyzm la masii tylko na sytuację finansową klubu.
1
@goldensun no właśnie ja też nie. Za obu łącznie chyba :P
1
@GeneralXavi ja też uważam że powinien zostać, a naszymi największymi problemami jest brak bocznych obrońców (na przyszłość) prezentujących jakiś poziom oraz to co najważniejsze, czyli szukanie młodszej alternatywy dla Busiego...
1
@FC1899Barca hajs dla Mbappe za przedłużenie kontraktu.
1
@Rust_Cohle gdybyś się tak zakładał o Barcelonę to już ładnych parę lat byś konta nie miał xd
0
@GeneralXavi napisałeś że nie mamy obrońców. Wymieniłem Ci stoperów których obecnie posiadamy.
0
@lukasz222 przecież u nas się wyróżniał nawet w pierwszym zespole jak dostawał szanse. Oglądałeś wgl mecze?
1
Nie ten Ferran odchodzi...
0
@GeneralXavi Araujo, Mingueza, Lenglet, Umtiti, Garcia
0
@Dejvo przeczytałem najpierw Alemany :P
To by nie był zły pomysł :D
0
@lukasz222 no to inaczej... Xavi Simons - PSG
Kilku poszło do City od nas z juniorów (prawdopodobnie Guardiola ich wypatrzył). To nie jest mówione że np Jutgli nie chce United, tylko TO ON chce koniecznie grać w lidze mistrzów i napisali tylko że ma iść do Belgii.
A przypominam że United w LM nie będzie.
0
@barcelonaLM COVID-19?? A co to takiego?
0
@aleksandrowielki ja też popieram, tylko zastanawiam się ile w tym prawdy to po pierwsze, a po drugie, jak to się odbije na obywatelach?
0
@klopx tego nie wiemy. A znając go, skąd wiesz że tak by nie było? A prawe skrzydło to najsłabiej obsadzona pozycja w Realu.
0
@Volley jest taki dopływ że Abde i Illias nie dostawali nawet szans u Xaviego, a wydaje mi się że kryzys wtedy i teraz jest taki sam bo żadnego hajsu nie zarobiliśmy i nie zanosi się na to żeby ktokolwiek chętnie odchodził za pieniądze z Barcy.
0
@lukasz222 czyli twierdzisz że Ci którzy obserwują piłkarzy nie mogą się pomylić? To jakim cudem wypuścili od nas Albę, Fabregasa, czy Pique, a potem ich z powrotem kupowali??
Co do wieku to nie każdy zaczyna tak szybko jak np Fati. Poczytaj sobie chociażby trochę o takich piłkarzach jak Vardy czy Bacca...
0
Jestem pewien że Dembele przechodzi do P$G żeby zakumplować się jak najbardziej z Mbappe, który może mieć duży wpływ na późniejsze powołanie Osamy na mistrzostwa w Katarze.
Dlatego zwlekał z decyzją bo nie wiedział gdzie Mapet będzie grał w przyszłym sezonie. :)
3
@kkbarca albo oni oboje :D
Albo jeszcze Trincao :P
3
@aleksandrowielki nie wydaje Ci się to dziwne, że socjale coraz większe, a my mamy jeszcze tyle kasy na zbrojenie? I nie mówimy tu o milionach a o miliardach...
0
@Kitek1640 ja 7 razy :P
Raz po bójce, raz na rowerze i 5 razy z piłki :D
Nos bolał, ale jedyne co pamiętam to że było mi słodko w pysku cały czas :P
1
@cules100pro Laporta nic. Pytanie ile Gavi może zejść z ceny żeby zostać.
0
@Volley w taki sposób nikt z rezerw się nie nadaje do pierwszej ekipy... Tylko jak Fati tak szybko przeskoczył? I czemu go nie sprzedali za ładny pieniądz?
0
@Danyys pięknie ujęte :)
0
@Momals11 a co Ciebie będzie więcej obchodziło na emeryturze? Ważne żebyś dostał 13 i 14 wypłatę i jakieś dofinansowania na leki :)
0
@lukasz222 a skąd ta pewność?
0
@sepek no i to samo mówię. A przy naszych finansach powinniśmy jak najwięcej sięgać do tych rezerw...
0
@SirChuck Fati nawet 3 ligi nie zwojował, a dostał szansę w 1 zespole. Nie twierdzę że to jest top ale musimy przy takim budżecie czerpać jak najwięcej z rezerw a nie kupować za 40-60mln i się coraz bardziej zadłużać.
0
@LloretDeMar no z tym rozwalaniem to trochę przesadziłeś... A Jutgla jak dostawał u nas szanse to nie wyglądał jakby znacznie poziomem odstawał. Ja bym mu dał szanse.
0
@LloretDeMar Pedri też zagrał sezon życia! sprzedajmy go!
0
@sepek no to teraz jest z tym jeszcze gorzej, z tym że Koeman był szczery i mówił to głośno, a Xavi tego nie powie. :)