@LambiPL jeżeli Thiago był wtedy dla Ciebie genialny to nie mam pytań :P Ogólnie piłkarsko biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, Modrić jest porównywalnie dobry jak Iniesta. Żebyś się zaraz nie przyczepił że wybieram co chce.
Do tego Cadiz które ucieka przed spadkiem i gra z Realem oraz Mallorca tracąca 2 punkty i grająca z Rayo, a na dokładkę Alaves (19) z Levante (20) i to ostatnia szansa dla Alaves żeby jeszcze myśleć o utrzymaniu...
Jak obstawiacie 2 mecze na szczycie o puchary? Ja osobiście typuję remis Atletico i zwycięstwo Villarreal :)
@MesQueUnClub_87 szczerze mówiąc - nie. Ale jeżeli naprawdę to miałeś na myśli, to oczywiście się zgadzam. Co nie zmienia faktu że na pewno Modrić mu nie ustępuje ;)
@LambiPL ostatnie sezony Modrić gra na bardzo wysokim poziomie w REALU a Iniesta w Kobe... Nie uważam żeby ktokolwiek z nich był lepszy. Osobiście wolałbym w drużynie Modricia ponieważ do bramek i asyst (w podobnej ilości co Iniesta) dokłada jeszcze dobrą grę w defensywie, czego Inieście brakowało.
@LambiPL przypomnij sobie w jakim wieku Iniesta wszedł na światowy poziom i był wyróżniającym się zawodnikiem. Modrić od swojego przyjścia do Realu (a może dokładniej mówiąc - kiedy zdobyli pierwszą LM) był najlepszym zawodnikiem środka pola. Do tego ofensywny pomocnik powinien dołożyć też kilka bramek i w tym aspekcie Iniesta był znacznie słabszy od Modricia.
@Fan2005 masz trochę racji, ale hejterzy się teraz nie odzywają. Nie jestem chorągiewką, bo jeżeli pojawi się nawrót kontuzji to nie zmienię zdania że podjął złą decyzję stosując leczenie zachowawcze, ponieważ się na tym nie znam. :)
@michal26 wiem i nie twierdzę że nie. Jestem jednak pewien że nikt nie sprawdził, czy te dane są prawdziwe, tylko ślepo wszystko kopiujemy, bo ktoś to napisał...
@Rewolucja123 no to dowaliłeś :P Chyba nie oglądałeś Modricia zbyt często w akcji, co jest oczywiście zrozumiałe. Jęzeli Modrić według Ciebie nie ma dograń i wizji gry na najwyższym poziomie to chyba jesteś zwolennikiem Krychowiaka w środku pola :P
0
@LambiPL jeżeli Thiago był wtedy dla Ciebie genialny to nie mam pytań :P
Ogólnie piłkarsko biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, Modrić jest porównywalnie dobry jak Iniesta.
Żebyś się zaraz nie przyczepił że wybieram co chce.
2
a z ogromnymi wypłatami dla piłkarzy i ogromnymi kwotami za transfery już nie?
1
@hayek hahaha bez kitu
0
@Adamski69 i tutaj należy się zastanawiać czy naprawdę La Liga taka średnia że takie wyniki on i Messi kręcili, czy są aż tacy odjechani? :)
Ciekawe ile by miał CR7 gdyby grał całą karierę w Realu :)
1
Bardzo ciekawy weekend La Ligi się zapowiada!
Atletico (3 miejsce) - Sevilla (4)
Villarreal (7) - Sociedad (6)
Do tego Cadiz które ucieka przed spadkiem i gra z Realem oraz Mallorca tracąca 2 punkty i grająca z Rayo, a na dokładkę Alaves (19) z Levante (20) i to ostatnia szansa dla Alaves żeby jeszcze myśleć o utrzymaniu...
Jak obstawiacie 2 mecze na szczycie o puchary?
Ja osobiście typuję remis Atletico i zwycięstwo Villarreal :)
0
@MesQueUnClub_87 szczerze mówiąc - nie.
Ale jeżeli naprawdę to miałeś na myśli, to oczywiście się zgadzam. Co nie zmienia faktu że na pewno Modrić mu nie ustępuje ;)
0
@Gall bardzo słaby okres - 1 rok.
A Iniesta ile lat klepał u nas padaczkę? Trochę więcej niż rok.
Widzisz wszystko co złe u Modricia, a nie widzisz nic złego u Iniesty :P
0
@LambiPL ostatnie sezony Modrić gra na bardzo wysokim poziomie w REALU a Iniesta w Kobe...
Nie uważam żeby ktokolwiek z nich był lepszy. Osobiście wolałbym w drużynie Modricia ponieważ do bramek i asyst (w podobnej ilości co Iniesta) dokłada jeszcze dobrą grę w defensywie, czego Inieście brakowało.
0
Ooo widzę że zaczynają się już negocjacje w sprawie podwyżki lub zmiany pracodawcy :P
0
@MesQueUnClub_87 z tym się zgodzę. Z tym że metr kwadratowy to 10000cm2, a nie jak napisałeś 100cm2. Więc chyba nie do końca wiesz co napisałeś.
0
@Gall i właśnie to napisałem że jak zdobyli ligę mistrzów (czyli rok po jego przyjściu) - czytajmy ze zrozumieniem.
0
@MesQueUnClub_87 w momencie gdy napisałeś 100cm2 to już podsumowało twój cały wpis i rzetelność tego :P
Nie ma co dalej czytać.
0
@LambiPL przypomnij sobie w jakim wieku Iniesta wszedł na światowy poziom i był wyróżniającym się zawodnikiem.
Modrić od swojego przyjścia do Realu (a może dokładniej mówiąc - kiedy zdobyli pierwszą LM) był najlepszym zawodnikiem środka pola.
Do tego ofensywny pomocnik powinien dołożyć też kilka bramek i w tym aspekcie Iniesta był znacznie słabszy od Modricia.
0
a w komentarzach znowu kibicowskie chorągiewki :D
0
@Fan2005 masz trochę racji, ale hejterzy się teraz nie odzywają.
Nie jestem chorągiewką, bo jeżeli pojawi się nawrót kontuzji to nie zmienię zdania że podjął złą decyzję stosując leczenie zachowawcze, ponieważ się na tym nie znam. :)
0
@michal26 wiem i nie twierdzę że nie. Jestem jednak pewien że nikt nie sprawdził, czy te dane są prawdziwe, tylko ślepo wszystko kopiujemy, bo ktoś to napisał...
0
@LambiPL akurat on jest prezydentem, więc jest już bezpartyjny. :P
0
@LloretDeMar no więc możesz mi dokłądnie napisać kto to? Czy będziesz sypał zagadkami?
1
@barteq no sory, ale akurat jak to ksiądz to wszędzie wypisują. Jak już nauczyciel etc to niekoniecznie :P
0
@Momals11 to kogo byś tam widział na stoperku wtedy gdyby odszedł kilka lat temu? Umtiti i Lenglet? :P
0
@betonito chcą sprzedać Desta i nie wiadomo co z Alvesem - Roberto zostaje jako rezerwowy. To by było na tyle.
0
@kondzix2115 to gdzie co roku zaprowadzał Andres Barcelonę i Hiszpanię skoro po tym uważasz że jest lepszy o kilka poziomów? :P
4
@cris2706 czyli każdy piłkarz Realu jest słąbszy od piłkarza Barcy? Może jednak ta odklejka nie jest tam gdzie myślisz :P
Modrić to się zgadzam
Ronaldo ani lepszy ani gorszy to na pewno
Benzema myślę że porównywalny
Z resztą bym się nie zgodził.
1
@LambiPL a co ma Duda do inflacji? :P
@FC1899Barca skąd masz te dane? Sprawdzałeś to jakoś po swojemu, czy było tylko kopiuj wklej?
0
@LloretDeMar któż to taki?
0
i będzie: "Ale to Ty dzwonisz" :P
0
@Fan2005 ja też się cieszę, ale pamiętam jak go hejtowali że nie chce operacji, a teraz chwalą... To są właśnie te chorągiewki.
0
@LloretDeMar tym piłkarzem w gotowości jest według Ciebie Torre?
1
@Rewolucja123 no to dowaliłeś :P
Chyba nie oglądałeś Modricia zbyt często w akcji, co jest oczywiście zrozumiałe. Jęzeli Modrić według Ciebie nie ma dograń i wizji gry na najwyższym poziomie to chyba jesteś zwolennikiem Krychowiaka w środku pola :P
1
@against_modern_football to skoro nie jest im równy to podaj ile Iniesta miał bramek i Xavi :P
Na pewno tyle co Kevin. Tylko pododawaj te z fify.