0

@Danny Gaucho ja się nie pytałem co twoja była zrobiła...

0

@JacekM jest fanem wspólnego spędzania czasu, a prezentów nie lubi. To chyba nie oznacza że nic nie mam jej kupić?

0

@Kuba0723 nie lubi biżuterii niestety. Jest dosyć specyficzna :P

0

@Objectivo problem w tym że ona wgl nie jest zwolennikiem prezentów. Woli np razem spędzać czas, a z prezentów to najlepiej kwiaty. A z prezentów zawsze była zadowolona (albo udawała) ale pomysły mi się wyczerpały...
Jak Ty masz zawsze pomysł na prezent i wszystkie twoje prezenty są trafione to gratuluję.

0

@BART97 słabe z twojej strony, ale na twoim poziomie chociaż

0

HALO HALO LA BAMBA!!!

Wiem, że pisać tutaj to może być średni pomysł, ale liczę na waszą kreatywność.
Narzeczona ma urodziny za dwa tygodnie i zastanawiam się co jej kupić. Ogólnie jestem fanem technologii.
kupiłem jej np szczoteczkę elektryczną, depilator, suszarko-lokówko-prostownicę w jednym :P czy ostatnio szczoteczkę soniczną Foreo do demakijażu. Problem w tym, że wyczerpały mi się pomysły (a wtedy kupuję jej zawsze perfumy).
Ktoś coś pomoże? Przedział cenowy to 100-400

1

@Janiama przecież Riki wczoraj zagrał bardzo dobrze. Ciężko się pokazać z dobrej strony skoro nie dostaje się szans...
I nie twierdzę że jest np lepszy od Pedriego czy Gaviego, ale na zmiennika i więcej szans na pewno zasługuje.

0

@catalanian09 o większość transferów Liverpoolu też się nie biją inne wielkie kluby, a po zakupach za małe pieniądze jak się ogrywają w Anglii?
Cucurella jak najbardziej nadałby się na zmiennika na jeden sezon i może grałby później w pierwszym składzie, bo gra naprawdę dobrze.

0

A to już?
Od dzisiaj nie nadążę czytać newsów :P

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@Emhyr Pazdan (polski Marszczerano)

0

@Luccas mądre spostrzeżenie.
Chyba że reszta nie wygląda dobrze na treningach :P

0

Nowy Pikej na długie lata :)

0

Jeszcze Gavi i jest pięknie!

5

Madrycki ściek pisze wszystko co się da o naszych zawodnikach, a część z nas to łyka jak pelikany i uznaje to za fakty...

0

@PatrykBarca no Ci powiem od meczu z sevillą aż do dzisiaj widać znaczny postęp, ale nie w tę stronę, więc chyba Ty jesteś ślepy.

Za Koemana taktycznie i mentalnie wyglądaliśmy dramatycznie - tu się zgodzę.
Fizycznie wyglądaliśmy dosyć dobrze i potrafiliśmy założyć wysoki pressing, więc nie wiem jakie Ty mecze oglądałeś :P

Zwalał winę na skuteczność? Bo z Koemanem tworzyliśmy znacznie więcej sytuacji niż za Xaviego (ale byliśmy mega nieskuteczni), więc nie widzę w tym żadnego kłamstwa. Brakowało nam 9 jaką jest Auba.

Koeman potrafił nazwać rzeczy po imieniu, gdy mówił że zagraliśmy tragicznie i tak nie można grać, a Xavi mówi to co zawodnicy i kibice chcą usłyszeć, czyli "musimy się podnieść" "za tydzień zobaczymy inną Barcę" etc.

i na sam koniec... SPRAWDŹ KIEDY ROZPOCZĄŁ I SKOŃCZYŁ SIĘ OKRES PRZYGOTOWAWCZY, A KIEDY DOŁĄCZYLI DO NAS ZAWODNICY (nowe transfery lub też zawodnicy po turniejach reprezentacyjnych) i potem pisz głupoty o okresie przygotowawczym...

0

@PatrykBarca no właśnie, w punkt. Nie wiem czy by Ci się dobrze pracowało gdyby twój własny szef chciał się Ciebie pozbyć. A Koeman robił za kozła ofiarnego.

0

@PatrykBarca sprawdziłem, w kiblu mnie nie ma, za to ty tam leżysz na dnie muszli i przypominasz nie powiem co.
Został zwolniony nie za jedną rundę, a za kilka miesięcy, bo gdyby im nie pasował poprzedni sezon to zwolniliby go po sezonie. 2 miejsce w lidze z walką o mistrza i puchar króla. Xavi miał szansę na puchar króla i superpuchar i ligę europy i co?? Zostajemy 1 SEZON OD NIE PAMIĘTAM KIEDY BEZ ŻADNEGO TROFEUM!

0

@AmigoBlancos twoim zdaniem... co nie musi oznaczać że to Ty masz rację.

0

wiadomość dnia! :)

0

@pax zarówno Ferran jak i Auba na głowę biją cieniutkiego francuza...
Messi to wiadomo że inna liga.
U Koemana to nie funkcjonowało po odejściu najlepszego piłkarza w historii klubu i braku znaczących wzmocnień. Z takim osłabieniem w kilka miesięcy nie poradziłby sobie żaden trener.

2

@Recha_0684 no właśnie Guardiola też miał cieniutki skład. Koeman rok temu też miał 2 miejsce (walczył o mistrza do końca) i puchar króla, a oceniamy go po NIECAŁEJ połowie sezonu po tak ogromnych zmianach jak strata najlepszego piłkarza w historii klubu, od którego zależała cała nasza gra. Uważam że żaden trener by sobie z tym nie poradził w kilka miesięcy.

1

@lucca87 zgadzam się z Tobą i mam nadzieję że jeszcze będziemy się cieszyć. Oby to tylko nie były wygrane przypadające na nieoczekiwany szczyt formy i słabą formę przeciwnika ;)

1

@Survier no tak właśnie widzę...
Nie mam nic do Xaviego bo jak przyszedł to dużo dobrego zrobił, ale był to efekt nowej miotły, a teraz jesteśmy przewidywalni jak wzrost stóp procentowych w kredytach i Xavi z tym nic nie robi albo nie widać żeby coś robił.

0

@wroclawskifan zgadzam się. Dzisiaj trenerzy dostają za mało szans.

Mówimy o cierpliwości której brakowało nam do Koemana po odejściu Messiego i braku sensownych wzmocnień? :)

0

@Krzywy95 dziękuję za pierwszą sensowną wypowiedź pod tym postem :)
Nie napisałem że jest słabym trenerem. Zastanawiam się tylko czy jeszcze tiki taka może wypalić, czy to już nie przeżytek.

1

@AmigoBlancos z dużą dozą pewności stwierdzam iż ty jesteś ograniczony umysłowo i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Gdzie nazwałem Barcelonę "Barką?

1

@Uukasz_93 Nie twierdzę że mamy go zwalniać. Zastanawia mnie jaki ma kredyt zaufania. Bo Koeman takiego nie miał, a teraz jak widać gramy tak samo. Myślę że pierwsze miesiące nowego sezonu będą decydujące.

1

@tbas tak jak napisałem w poście, to nie są zaczepki, tylko serio pytam co by się musiało stać żeby jego zwolennicy byli za zwolnieniem go. Ja też uważam że powinien dostać kolejny sezon, tylko irytuje mnie zwalanie wszystkich jego porażek i niepowodzeń na Koemana.

3

@Katalończyk 99 Ty potrafisz liczyć? Mamy koniec kwietnia. Gdzie Xavi trenuje 4 miesiąc? Chyba że z początku nic nie robił :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?