@Kuba0723 co to są za bzdury? Za Koemana też był pressing przecież. Teraz każde ujowe mecze będziemy tłumaczyć przygotowaniem fizycznym?? Od czasu Valverde nasza ulubiona wymówka przy wpadkach to przygotowanie fizyczne... Z pewnością Xavi w okresie przygotowawczym zrobi z nich wytrzymałościowych tytanów...
@JimMorrisonFCB z leszczami po 1-0 u siebie :P no bardzo mocni są... Ty widzisz co my gramy ostatnio? To że oddajemy strzały nie oznacza że taktycznie nie leżymy.
1. Odciąć od gry Busiego 2. Podwoić krycie Dembele 3. Nie dać Aubie grać przodem do bramki 4. Pressować nas już w obronie
To są 4 proste punkty i Xavi leży. Jak widać to nic trudnego. Wystarczy że jakiś trener na to wpadnie i Xavi nie ma żadnej alternatywy.
Nie hejtuję go, tylko stwierdzam fakty, że taktycznie nie jest gotowy na wielką piłkę z nienajlepszym składem.
@Rewolucja123 przecież z sociedad wygrali za Koemana 4-2 a nie 1-0 na farcie. z Cadiz zremisowali z tego co pamiętam i to na wyjeździe, a teraz dostali w beret u siebie. Koeman nie miał 3 porażek z rzędu u siebie nawet przy mocnych rywalach, a nie z cadiz, rayo i eintrachtem.
@michal26 absurdem jest twój wpis. Ilu pracowników chce pracować w niedzielę, a ilu przed "zakazem" chciało zostać z rodziną w domu, a nie mogło? Druga sprawa, jestem klientem i nie chcę żeby były sklepy otwarte w niedzielę, więc twój drugi punkt obalony. Po trzecie i tak są sklepy otwarte i pracodawca sam może siedzieć jak tak bardzo chce mieć otwarte. Tego "zakaz" nie zakazuje :P
@DejvidR nie uważam żeby zaliczyli zjazd. Ciężko to ocenić skoro ktoś przechodzi z 3 ligi do klubu ekstraklasy. Ale według Ciebie powinni tam grać identycznie jak w rezerwach. ;p
@LatajacyHolender ja nie twierdzę że Lewy by się nam nie przydał. i proszę nie mów że to jest gwarancja 30 bramek w każdej lidze, bo z Messim i Ronaldo też tak miało być a jakoś nie strzelają po 30 bramek i widać że inaczej grają w innej lidze.
@pax Koeman ze SŁABSZYM składem przegrał z Rayo na WYJEŹDZIE (na jesieni Rayo było w gazie) Xavi u SIEBIE przegrał z Cadiz, Koeman zremisował. Mówisz o meczu z pogubionym bez Benzemy Realu :P Z Sociedad wygraliśmy 4-2 za KOemana, Xavi z LEPSZYM składem męczył się na 1-0 Już nie chcę wspominać o męczarniach z cienkim Galatasaray.
@Herato po wczorajszym meczu się zgodzę, ale ile mamy takich meczów w tym sezonie, które zwyczajnie musieliśmy sobie wybiegać? Tam Messi raczej by przeszkadzał.
@Pawel13sz chyba twoje marzenie. Mamy już chyba wystarczająco dużo przykładów że dziadki po około 35 lat jak grają co 3 dni to później znikają na miesiąc i dreptają po boisku. Tyczy się to u nas każdego dziadka...
@Azacca życzę Ci żebyś tyrał sam przez cały tydzień dzień w dzień... Moja siostra pracowała w sklepie i bez żadnego pytania zasuwała 7 dni w tygodniu po 9-10 godzin. Ale przecież Pan chce zrobić zakupy...
Busi dzisiaj na plus? Nie wiem za co. Chyba za dyskutowanie z sędzią co akcję. De Jong też tragedia, chociaż był chyba faulowany 7 czy 8 razy, a sędzia odgwizdał 2 czy 3 faule...
@LatajacyHolender sam Guardiola powiedział że nie ma czegoś takiego jak doświadczenie i najlepszym przykładem jest finał Milan z Liverpoolem. Jak taka doświadczona kadra mogła dać sobie strzelić 3 bramki i w taki sposób przegrać mecz? Gdybyśmy mieli 11 takich Pedrich to szanse by były. Ale lepiej kupić dziadka na atak i płacić mu gruby hajs, niż młodego z jakąś perspektywą na przyszłość.
@GucioH co ma ich spuchnięcie do tego że nie byli w stanie wyprowadzić piłki bo Busi był otoczony 5 zawodnikami rywali a Auba grając gdziekolwiek na boisku na ścianę miał stopera na plecach... To był kompletny brak pomysłu na grę, a teraz kopiuje Pepa z fałszywym pivotem w postaci bocznego obrońcy (Zinichenko=Alves) i gdyby Alves mógł grać to ten pomysł z Eintrachtem by wypalił.
@pax za to Xavi potrafi przygotować drużynę pod przeciwnika jak nikt inny :P Cudem awans z Galatasaray i tego szczęścia już zabrakło z niemieckim średniakiem, gdzie taktycznie w obu meczach Glasner porobił Xaviego jak chłopca, a Xavi po pierwszym meczu nie zmienił w taktyce kompletnie nic.
Kolejna sprawa... Koeman miał do dyspozycji Dembele? Pochwal się na ile meczów? Ferran > Griezmann i Koeman nie miał takiej 9 jak Auba niestety. A bez 9 to potrafi zagrać chyba tylko Guardiola i Klopp a Xavi może im buty czyścić niestety.
0
@Kuba0723 co to są za bzdury? Za Koemana też był pressing przecież.
Teraz każde ujowe mecze będziemy tłumaczyć przygotowaniem fizycznym?? Od czasu Valverde nasza ulubiona wymówka przy wpadkach to przygotowanie fizyczne...
Z pewnością Xavi w okresie przygotowawczym zrobi z nich wytrzymałościowych tytanów...
0
@JimMorrisonFCB z leszczami po 1-0 u siebie :P no bardzo mocni są...
Ty widzisz co my gramy ostatnio? To że oddajemy strzały nie oznacza że taktycznie nie leżymy.
1. Odciąć od gry Busiego
2. Podwoić krycie Dembele
3. Nie dać Aubie grać przodem do bramki
4. Pressować nas już w obronie
To są 4 proste punkty i Xavi leży. Jak widać to nic trudnego. Wystarczy że jakiś trener na to wpadnie i Xavi nie ma żadnej alternatywy.
Nie hejtuję go, tylko stwierdzam fakty, że taktycznie nie jest gotowy na wielką piłkę z nienajlepszym składem.
0
@Kondzix to samo chciałem napisać. Takie wpadki nie mogą się nam trafiać. Chociaż nie wiem czy można to nazwać wpadką. To już praktycznie seria.
1
@Rewolucja123 przecież z sociedad wygrali za Koemana 4-2 a nie 1-0 na farcie.
z Cadiz zremisowali z tego co pamiętam i to na wyjeździe, a teraz dostali w beret u siebie. Koeman nie miał 3 porażek z rzędu u siebie nawet przy mocnych rywalach, a nie z cadiz, rayo i eintrachtem.
0
@michal26 absurdem jest twój wpis.
Ilu pracowników chce pracować w niedzielę, a ilu przed "zakazem" chciało zostać z rodziną w domu, a nie mogło?
Druga sprawa, jestem klientem i nie chcę żeby były sklepy otwarte w niedzielę, więc twój drugi punkt obalony.
Po trzecie i tak są sklepy otwarte i pracodawca sam może siedzieć jak tak bardzo chce mieć otwarte. Tego "zakaz" nie zakazuje :P
1
@poskus przy Koemanie tak samo mówili i przy Setienie :P
Teraz przy każdym trenerze tak będą mówić, a jak odejdzie to tak samo powiedzą o następnym ;)
0
@Beztroskii świetny mecz to nie był, ale na pewno też nie tak fatalny jak te z Eintrachtem, Galatasaray, Cadiz, czy wczoraj z Rayo.
1
@rk czyli taki Messi jest słaby jak w P$G prawie same asysty ma. :P
0
@DejvidR nie uważam żeby zaliczyli zjazd. Ciężko to ocenić skoro ktoś przechodzi z 3 ligi do klubu ekstraklasy. Ale według Ciebie powinni tam grać identycznie jak w rezerwach.
;p
0
@LatajacyHolender ja nie twierdzę że Lewy by się nam nie przydał.
i proszę nie mów że to jest gwarancja 30 bramek w każdej lidze, bo z Messim i Ronaldo też tak miało być a jakoś nie strzelają po 30 bramek i widać że inaczej grają w innej lidze.
0
@pax Koeman ze SŁABSZYM składem przegrał z Rayo na WYJEŹDZIE (na jesieni Rayo było w gazie)
Xavi u SIEBIE przegrał z Cadiz, Koeman zremisował.
Mówisz o meczu z pogubionym bez Benzemy Realu :P
Z Sociedad wygraliśmy 4-2 za KOemana, Xavi z LEPSZYM składem męczył się na 1-0
Już nie chcę wspominać o męczarniach z cienkim Galatasaray.
0
@Image brawo :P
0
@Herato po wczorajszym meczu się zgodzę, ale ile mamy takich meczów w tym sezonie, które zwyczajnie musieliśmy sobie wybiegać? Tam Messi raczej by przeszkadzał.
0
@Pawel13sz Fati, Jutgla, Abde
0
@Pawel13sz chyba twoje marzenie. Mamy już chyba wystarczająco dużo przykładów że dziadki po około 35 lat jak grają co 3 dni to później znikają na miesiąc i dreptają po boisku. Tyczy się to u nas każdego dziadka...
0
@smiatuniu no 18 już było (co prawda z dwiema zaległymi kolejkami)
0
@Piorun z sevillą to nie był piękny styl i dużo szczęścia. Piękny styl to był jeszcze z Atletico.
1
@Szakalaka12369 może Ancelotti rzucił na nas jakiś czar?
0
@Azacca życzę Ci żebyś tyrał sam przez cały tydzień dzień w dzień...
Moja siostra pracowała w sklepie i bez żadnego pytania zasuwała 7 dni w tygodniu po 9-10 godzin. Ale przecież Pan chce zrobić zakupy...
0
@Kvothe07 dużo konkretów, mało lania wody i co porażkę to samo... Jak Koeman podawał konkrety to wszyscy narzekali że marudzi.
1
@miqula jeszcze dodaj że nie ma Messiego, nie ma ataku :P
1
Busi dzisiaj na plus? Nie wiem za co. Chyba za dyskutowanie z sędzią co akcję.
De Jong też tragedia, chociaż był chyba faulowany 7 czy 8 razy, a sędzia odgwizdał 2 czy 3 faule...
0
konkurencja jest spora, a my słabi.
1
@van Baster no Xaviemu brakuje do tego jeden mecz :P
0
@LatajacyHolender sam Guardiola powiedział że nie ma czegoś takiego jak doświadczenie i najlepszym przykładem jest finał Milan z Liverpoolem. Jak taka doświadczona kadra mogła dać sobie strzelić 3 bramki i w taki sposób przegrać mecz?
Gdybyśmy mieli 11 takich Pedrich to szanse by były. Ale lepiej kupić dziadka na atak i płacić mu gruby hajs, niż młodego z jakąś perspektywą na przyszłość.
0
@GucioH co ma ich spuchnięcie do tego że nie byli w stanie wyprowadzić piłki bo Busi był otoczony 5 zawodnikami rywali a Auba grając gdziekolwiek na boisku na ścianę miał stopera na plecach... To był kompletny brak pomysłu na grę, a teraz kopiuje Pepa z fałszywym pivotem w postaci bocznego obrońcy (Zinichenko=Alves) i gdyby Alves mógł grać to ten pomysł z Eintrachtem by wypalił.
15
@Danny Gaucho nie chodzi o mecz, a o ogólne wyniki. Historia z pewnością będzie o nich pamiętać.
0
@pax za to Xavi potrafi przygotować drużynę pod przeciwnika jak nikt inny :P
Cudem awans z Galatasaray i tego szczęścia już zabrakło z niemieckim średniakiem, gdzie taktycznie w obu meczach Glasner porobił Xaviego jak chłopca, a Xavi po pierwszym meczu nie zmienił w taktyce kompletnie nic.
Kolejna sprawa... Koeman miał do dyspozycji Dembele? Pochwal się na ile meczów? Ferran > Griezmann i Koeman nie miał takiej 9 jak Auba niestety. A bez 9 to potrafi zagrać chyba tylko Guardiola i Klopp a Xavi może im buty czyścić niestety.
0
@zmiter912576 też tak uważałem, a większość myśli inaczej... Przy obecności wgl się nie strachałem, a tutaj na tym cmentarzu...
0
70 tysięcy było z Wolfsburga ;)
Ale to nie przeszkodziło piłkarkom w walnięciu Niemców w hełm...