@miladi środek tabeli w kryzysie to jeszcze nie dno. Ale w czym sobie radzi nieźle? W bieganiu po boisku? Czy jakieś konkrety? Na palcach jednej ręki chyba każdy z nas może wymienić jego dobre akcje z wiosny (nie mówiąc już o całych meczach).
@panczo co ma do rzeczy że wszedł w połowie sezonu? Nie twierdzę że nie będzie ważnym ogniwem tylko oceniam rzeczywistość, a nie staram się wróżyć z fusów co by było gdyby babcia miała wąsy.
@miladi do dna mu było daleko, to po pierwsze. Był po prostu średni. Ferran kompletnie niczym się nie wyróżnił. Z początku chociaż dochodził do sytuacji. Z czasem miała dojść skuteczność, tymczasem razem ze skutecznością odeszły również sytuacje...
@jordus100 poczytaj najpierw regułki na temat tolerancji i akceptacji, następnie wskaż różnice, następnie wróć z odpowiedzią, czy zrozumiałeś. Bo dla Ciebie tolerancja i akceptacja to chyba to samo...
@Bykunn Ty wiesz najlepiej jak argumentuje rozumny człowiek :P
To co napisałeś ma się nijak do zarzuconego tematu. Twierdzisz że wszędzie w przestrzeni publicznej jest szeroko rozumiany Kościół. Natomiast mi jako osobie wierzącej brakuje wszędzie tego Kościoła. Za to co widzę na każdym kroku? Różnego rodzaju demonstracje, reklamy w tv, banery w galeriach etc na temat tolerancji lgbt i temu podobnych...
@Herbert zdrowych i dostępnych. Reprezentacja ma tutaj pierwszeństwo w wyborze. Klub nie ma nic do gadania. Chociaż nie wiem jak to jest w przypadku nieoficjalnej reprezentacji Katalonii.
@Semafor80 zapodaj jakieś sensowne nazwisko na wysokim poziomie do rotacji, który by z chęcią zasiadł na ławce? :) Aaa no i z którym mamy szanse walczyć o puchary ;)
Azpilicueta i Alonso bez sensu, ale potrzebujemy ogarniętej 9 - czy to na 2, czy to na 3 lata. Aube też każdy krytykował że dziadek i po co nam taki zamiast ktoś młody. A teraz? Gdyby nie Auba to jestem pewien że nasz max to by była 4 pozycja w lidze.
@Bykunn tak jak kolega wyżej wspomniał... Mówisz że katolicy to większość - coraz więcej osób z tego Kościoła odchodzi (czynniki są różne; a to księża pedofile, a to ktoś nie widzi działania Boga w jego życiu, a to ktoś jest wyśmiewany i uważany za średniowiecznego zaściankowca z płytkim myśleniem) ten ostatni argument jest łudząco podobny to prześladowania społeczności lgbt, z tym że tę ideologię uważa się za nowoczesną i ma tendencję wzrastającą, w przeciwieństwie do Kościoła. Dzisiaj tolerancja lgbt, jutro brak tolerancji dla Kościoła, pojutrze być może obozy (tego nie wiemy)
Co wy na to Ramblowicze żeby wymyśleć jakiś specjalny znak dla tolerancji i sprzeciwu wobec prześladowaniom Kościoła? A jak ktoś tego nie będzie popierał, to znaczy że jest nietolerancyjny ;)
Próbowałem ten mecz oglądać dwa razy ( na żywo i wczoraj w powtórce). Możecie mi nie wierzyć, ale mimo szczerych chęci usnąłem w obu przypadkach już w pierwszej połowie...
@Gall spoko, ale Iniesta również przez długi czas nie grał na takim poziomie. Pedri np jest zupełnie inny i szybciej zaczął. Nie uważam ani Chorwata ani Hiszpana za lepszego. Uważam że śmiało można ich porównać ;) I nie manipuluję :)
1
w pierwszej chwili przeczytałem PSG :P
0
@miladi środek tabeli w kryzysie to jeszcze nie dno.
Ale w czym sobie radzi nieźle? W bieganiu po boisku? Czy jakieś konkrety? Na palcach jednej ręki chyba każdy z nas może wymienić jego dobre akcje z wiosny (nie mówiąc już o całych meczach).
1
@panczo co ma do rzeczy że wszedł w połowie sezonu? Nie twierdzę że nie będzie ważnym ogniwem tylko oceniam rzeczywistość, a nie staram się wróżyć z fusów co by było gdyby babcia miała wąsy.
PS: Ty o godzinie 13 w piątek chodzisz spać? :P
1
@miladi do dna mu było daleko, to po pierwsze. Był po prostu średni. Ferran kompletnie niczym się nie wyróżnił. Z początku chociaż dochodził do sytuacji. Z czasem miała dojść skuteczność, tymczasem razem ze skutecznością odeszły również sytuacje...
3
"Ferrana Torresa i Pierre’a-Emericka Aubameyanga, którzy radzą sobie dość dobrze"
Czy te newsy pisze Xavi?
Gdzie Ferran sobie dobrze radzi?
0
Jak od tej kwoty? Chyba jeżeli powiedzieli 25 mln to się nikt nie zgłosi kto da więcej, tylko będą negocjować w dół.
Przecież Bartomeu nie jest jeszcze prezesem jakiegoś nowego klubu :P
1
@Magicc89PL realny poziom Riquiego :P
I potem taka Celta z takim Denisem czy innym Puigiem wygrywa z nami :D
1
@jordus100 poczytaj najpierw regułki na temat tolerancji i akceptacji, następnie wskaż różnice, następnie wróć z odpowiedzią, czy zrozumiałeś. Bo dla Ciebie tolerancja i akceptacja to chyba to samo...
16
"Tamten gol w Kaiserslautern, ten na Wembley, wygrana 3-4 mistrzostw..."
Należałoby tutaj przypomnieć pamiętny skład Kaiserslautern :P
1
@Kidd może kolacja w Rzymie była :D
1
@Bykunn Ty wiesz najlepiej jak argumentuje rozumny człowiek :P
To co napisałeś ma się nijak do zarzuconego tematu.
Twierdzisz że wszędzie w przestrzeni publicznej jest szeroko rozumiany Kościół. Natomiast mi jako osobie wierzącej brakuje wszędzie tego Kościoła. Za to co widzę na każdym kroku? Różnego rodzaju demonstracje, reklamy w tv, banery w galeriach etc na temat tolerancji lgbt i temu podobnych...
0
@Marcelinho99 Kounde też w meczach z dobrymi drużynami popełnia ogrom błędów niepotrzebnych i jak chcemy walczyć o LM to na pewno nie z nim w obronie.
0
@Antimadridista_WR no miał miał, ale ten sezon pokazał że bez niego nie idzie, a na jego pozycji nikt sobie nie radzi tak jak powinien...
1
I ten średni Modrić...
Czekamy na hejt :D
1
Jest Felix, czy Muniain, czy De Tomas, a nie ma Dembele z taką grą i tyloma asystami :P
0
wszędzie nas dymają... Zostaje nam ręczna i hokej na trawie :)
0
Bezpośrednie kontakty? Ciekawe kto był z przodu :P
0
@RosjaninBut "wyhodowali potwora"?
Wydaje mi się że jeszcze w Lechu był po prostu dobrym napastnikiem. Ale jego talent eksplodował dopiero w Borusii.
0
@Herbert zdrowych i dostępnych.
Reprezentacja ma tutaj pierwszeństwo w wyborze. Klub nie ma nic do gadania.
Chociaż nie wiem jak to jest w przypadku nieoficjalnej reprezentacji Katalonii.
0
@Semafor80 ale bez rotacji (a takich nie mamy na 9) Auba traci na skuteczności (patrz ostatnie mecze - oczywiście z wyjątkami)
0
@Semafor80 zapodaj jakieś sensowne nazwisko na wysokim poziomie do rotacji, który by z chęcią zasiadł na ławce? :) Aaa no i z którym mamy szanse walczyć o puchary ;)
Azpilicueta i Alonso bez sensu, ale potrzebujemy ogarniętej 9 - czy to na 2, czy to na 3 lata. Aube też każdy krytykował że dziadek i po co nam taki zamiast ktoś młody. A teraz? Gdyby nie Auba to jestem pewien że nasz max to by była 4 pozycja w lidze.
1
@anxted ja bym też w życiu nie założył tej bluzki...
twoim zdaniem ja ich potępiam, czy jak? Kim według Ciebie jestem? homofobem?
0
@Bykunn tak jak kolega wyżej wspomniał...
Mówisz że katolicy to większość - coraz więcej osób z tego Kościoła odchodzi (czynniki są różne; a to księża pedofile, a to ktoś nie widzi działania Boga w jego życiu, a to ktoś jest wyśmiewany i uważany za średniowiecznego zaściankowca z płytkim myśleniem) ten ostatni argument jest łudząco podobny to prześladowania społeczności lgbt, z tym że tę ideologię uważa się za nowoczesną i ma tendencję wzrastającą, w przeciwieństwie do Kościoła.
Dzisiaj tolerancja lgbt, jutro brak tolerancji dla Kościoła, pojutrze być może obozy (tego nie wiemy)
3
@Bykunn a czy tęcze nie są wszędzie w przestrzeni publicznej widoczne panie "tolerancyjny"?
6
Co wy na to Ramblowicze żeby wymyśleć jakiś specjalny znak dla tolerancji i sprzeciwu wobec prześladowaniom Kościoła?
A jak ktoś tego nie będzie popierał, to znaczy że jest nietolerancyjny ;)
2
@DaPidejpi Messi też nie strzelił hat tricka Barcelonie
0
Tylko żeby Xaviemu nie przyszło do głowy żeby dać mu zagrać, bo znowu dozna kontuzji i kolejny sezon się będzie u nas bujał...
0
Próbowałem ten mecz oglądać dwa razy ( na żywo i wczoraj w powtórce).
Możecie mi nie wierzyć, ale mimo szczerych chęci usnąłem w obu przypadkach już w pierwszej połowie...
1
@SteuerFreiMoney wczoraj przejechałem 135 km w 3 godziny (z Grunwaldu do Torunia) :P
0
@Gall spoko, ale Iniesta również przez długi czas nie grał na takim poziomie. Pedri np jest zupełnie inny i szybciej zaczął. Nie uważam ani Chorwata ani Hiszpana za lepszego. Uważam że śmiało można ich porównać ;)
I nie manipuluję :)