Nie tak dawno pytałem Was o jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla narzeczonej. Zdecydowałem się na... kupno sesji zdjęciowej dla narzeczonych (osobiście nienawidzę jak ktoś mi robi zdjęcia). Powiedziała że aż niedowierza że tak się poświęcam i że nigdy nie dostała lepszego prezentu.
To tak informacyjnie :P A wszystkim którzy mi wtedy doradzali wielkie dzięki!
@cris2706 napisałeś że tylko Benzema i bramkarz. Ja piszę że jeszcze Vini bo bez niego Benzema by nie miał połowy bramek. Nie jaram się żadnym z nich ale każdy z nich w top5 to dla mnie nie zaskoczenie. Bramka z trudnej sytuacji z głowy, bramka zza pola karnego z psg. Nie oglądałeś chyba meczów...
Jakie mecze wygrał Mbappe w pojedynkę? we Fracji tak. Chociaż już z takim Monaco czy Lyonem nie istniał xd W Europie z dobrymi drużynami to zagrał jeden dobry mecz z Realem. KOZAK!
@cris2706 Mbappe game changer? :P co pokazał w rewanżu z Realem? Wtedy, gdy go najbardziej potrzebowali? Tym się różnił od Messiego, bo Messi brał na plecy całą Barcę i wygrywali. Mbappe w trudnych momentach nie widać. Takie coś ma Neymar, Benzema i Vinicius. A jeżeli uważasz że Benzema strzela na pustą i z karnych to widać że oglądasz tylko mecze Barcy i może PSG. Ale wtedy się nie wypowiadaj na jego temat. Nienawidzę Realu, ale to co Benzema, Kurtuła i Vini pokazali w tym sezonie, to czapki z głów!
@cris2706 Ty się tak jarasz tym Benzemą jak szczerbaty sucharami, a prawda jest taka że bez Viniciusa Benzema by połowy bramek nie miał... Kolejna kwestia (nie umniejszając Lewemu) to gdzie jego bramki zaprowadziły Bayern? Do kolejnego mistrzostwa hegemona jak Mbappe we Francji. Na arenie europejskiej nie poprowadzili swoich drużyn nawet do finału. I jak uważasz że Modrić nie powinien dostać złotej piłki, to co można powiedzieć o ostatnich złotych piłkach Leo?
@MrCropeck Ansu, Ferran i Depay także sprawdzili by się na 9. A ich wymienność pozycji, to większy wachlarz możliwości dla trenera i element zaskoczenia dla przeciwnika. Z Lewym tego nie zrobisz.
@MrCropeck a Mane by nie zwrócił 5mln w koszulkach? Idealny piłkarz do rotacji z Fatim między pozycją 9 a 11. Z Lewym rotacji na pozycjach nie zrobisz.
Jeżeli rzeczywiście weźmiemy Lewego za około 50 mln a Bayern weźmie Mane, który jest 4 lata młodszy i ma kosztować około 30 mln, to naprawdę nasza polityka transferowa leży i kwiczy...
@Azi a ja podyskutuję i jak dla mnie to Courtouis :D Bo Real grał gówno i Benzema ładował bramki a bramkarz ratował im dupę. U nas tego nie ma od dawna...
@blazeq To jak wygląda przy tym sekcja męska? Stadion zapełniony w połowie, kontakty gigantyczne dla bezużytecznych zawodników i zero trofeów, za które również jest jakikolwiek hajs...
@Dojt w ostatnich sezonach zdecydowanie na plus wychodzi sekcja żeńska, na której zapełnia się stadion i grają we wszystkich możliwych finałach za co też jest spory hajs.
@Roobo po prostu Liverpool nas zmiażdżył i piękna gra nic by nie pomogła. Ja już bym wolał chociaż tam przegrać 3-1 z fatalną grą i awansować dalej bo pierwszy mecz zagraliśmy dobrze i wygraliśmy.
4
Nie tak dawno pytałem Was o jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla narzeczonej. Zdecydowałem się na... kupno sesji zdjęciowej dla narzeczonych (osobiście nienawidzę jak ktoś mi robi zdjęcia).
Powiedziała że aż niedowierza że tak się poświęcam i że nigdy nie dostała lepszego prezentu.
To tak informacyjnie :P
A wszystkim którzy mi wtedy doradzali wielkie dzięki!
0
@maniak33333 a kto [Ci to przewiózł i jak to wyglądało z rozładunkiem? Bo chcę zrobić to samo ale nikt mi nie chce pojechać :P
0
@cris2706 my za Cou czy Dembele też dużo dawaliśmy :P
Nie twierdzę że jest słaby, ale na pewno nie jest najlepszym piłkarzem świata.
0
@Nazio87 nie wiem czy konfidentem. Ale jak znajdziesz sam, to należy Ci się znaleźne.
0
O Viniciusie każdy miał pretensje że niesprawiedliwie żeby gył w TOP5.
A o Pedrim i jego "bramce sezonu" ktoś coś powie? :P
0
@cris2706 napisałeś że tylko Benzema i bramkarz. Ja piszę że jeszcze Vini bo bez niego Benzema by nie miał połowy bramek. Nie jaram się żadnym z nich ale każdy z nich w top5 to dla mnie nie zaskoczenie.
Bramka z trudnej sytuacji z głowy, bramka zza pola karnego z psg. Nie oglądałeś chyba meczów...
Jakie mecze wygrał Mbappe w pojedynkę? we Fracji tak. Chociaż już z takim Monaco czy Lyonem nie istniał xd
W Europie z dobrymi drużynami to zagrał jeden dobry mecz z Realem. KOZAK!
0
@cris2706 Mbappe game changer? :P
co pokazał w rewanżu z Realem? Wtedy, gdy go najbardziej potrzebowali? Tym się różnił od Messiego, bo Messi brał na plecy całą Barcę i wygrywali. Mbappe w trudnych momentach nie widać. Takie coś ma Neymar, Benzema i Vinicius. A jeżeli uważasz że Benzema strzela na pustą i z karnych to widać że oglądasz tylko mecze Barcy i może PSG. Ale wtedy się nie wypowiadaj na jego temat.
Nienawidzę Realu, ale to co Benzema, Kurtuła i Vini pokazali w tym sezonie, to czapki z głów!
0
@Herbert wiem wiem, ale tak długo? :P
0
@macio_944 jest kibicem Liverpoolu, dlatego nie chciał tam Lewego, tylko w Barcelonie :P
0
@pawelgrywalski13 ktoś z nim tak długo rozmawia, że ciągle coś nowego mówi? :P
0
@Mr8lack odebrałem to w inny sposób, ale ok :P
0
@cris2706 Ty się tak jarasz tym Benzemą jak szczerbaty sucharami, a prawda jest taka że bez Viniciusa Benzema by połowy bramek nie miał...
Kolejna kwestia (nie umniejszając Lewemu) to gdzie jego bramki zaprowadziły Bayern? Do kolejnego mistrzostwa hegemona jak Mbappe we Francji. Na arenie europejskiej nie poprowadzili swoich drużyn nawet do finału.
I jak uważasz że Modrić nie powinien dostać złotej piłki, to co można powiedzieć o ostatnich złotych piłkach Leo?
0
@P33ck zdecydowanie tak. Na dodatek Mbappe grał większość sezonu jako 9.
1
Xavi do Nico: "liczę na Ciebie w kolejnym sezonie... ale nie wiem czy zostaniesz w klubie"
0
@Mr8lack twierdzisz że bluzki Mane kupują tylko lub przede wszystkim w Senegalu? :P
0
@MrCropeck Ansu, Ferran i Depay także sprawdzili by się na 9.
A ich wymienność pozycji, to większy wachlarz możliwości dla trenera i element zaskoczenia dla przeciwnika. Z Lewym tego nie zrobisz.
0
@MrCropeck a Mane by nie zwrócił 5mln w koszulkach? Idealny piłkarz do rotacji z Fatim między pozycją 9 a 11. Z Lewym rotacji na pozycjach nie zrobisz.
0
@Solmyr uwielbiam Niemca za całokształt, ale ostatnie sezony cieniutkie i z takim bramkarzem nie mamy co walczyć o trofea...
7
to ja mu mogę powiedzieć.
0
Jeżeli rzeczywiście weźmiemy Lewego za około 50 mln a Bayern weźmie Mane, który jest 4 lata młodszy i ma kosztować około 30 mln, to naprawdę nasza polityka transferowa leży i kwiczy...
0
@Azi a ja podyskutuję i jak dla mnie to Courtouis :D
Bo Real grał gówno i Benzema ładował bramki a bramkarz ratował im dupę. U nas tego nie ma od dawna...
0
@blazeq To jak wygląda przy tym sekcja męska? Stadion zapełniony w połowie, kontakty gigantyczne dla bezużytecznych zawodników i zero trofeów, za które również jest jakikolwiek hajs...
0
@Borneo też bym tak chciał, ale mając jedno do wyboru, wolę trofea.
0
@Pawel13sz jak każdy :)
0
@Dojt w ostatnich sezonach zdecydowanie na plus wychodzi sekcja żeńska, na której zapełnia się stadion i grają we wszystkich możliwych finałach za co też jest spory hajs.
0
@messi564 nie z tym trenerem... Przecież on nie wie że istnieje zespół rezerw.
0
@Pawel13sz nie bądź taki pewny bo z Romą gramy :P
2
To nic... Przecież puchary nie są ważne, tylko piękna gra!
0
@Borneo połowy z tego co napisałeś nie mogę zrozumieć... Za dużo błędów.
Oczywiście że można grać pięknie i wygrywać i chyba każdy by tak chciał. Ale jeżeli mam wybierać piękną grę, a trofea, to wybieram trofea.
0
@Roobo po prostu Liverpool nas zmiażdżył i piękna gra nic by nie pomogła. Ja już bym wolał chociaż tam przegrać 3-1 z fatalną grą i awansować dalej bo pierwszy mecz zagraliśmy dobrze i wygraliśmy.